WIELKA BRYTANIA PRACUJE NAD PLANEM JESIENNYCH SZCZEPIEŃ PRZYPOMINAJĄCYCH PRZECIW COVID-19 – Odkrywamy Zakryte
WIELKA BRYTANIA PRACUJE NAD PLANEM JESIENNYCH SZCZEPIEŃ PRZYPOMINAJĄCYCH PRZECIW COVID-19

Brytyjski sekretarz zdrowia Matt Hancock stwierdził, że rząd wkrótce ogłosi swoje jesienne plany dotyczące ogólnokrajowych szczepień przypominających przeciw Covid-19.

Minister zdrowia powiedział, że podawanie kombinacji różnych szczepionek, które rozpoczęto jakiś czas temu, zbliża się do końca.

Tymczasem lekarze i instytucje odpowiedzialne za zdrowie obywateli twierdzą, że należy już teraz rozpocząć plan wdrożenia dawek przypominających.

Tak jak poprzednio, długoterminowe skutki tej szczepionki zostaną ustalone na tych, którzy zdecydują się na trzecią dawkę, a strasząc rosnącymi przypadkami nosicielstwa i możliwością większej liczby blokad, zniewoleni obywatele będą gotowi i czekają na otrzymanie dawki przypominającej.

„W ciągu najbliższych kilku tygodni, kiedy uzyskamy dane kliniczne dotyczące najskuteczniejszych kombinacji, które można mieć […] wtedy przedstawimy wszystkie szczegóły programu przypominającego na jesień” – stwierdził Hancock.

Brytyjskie badanie Cov-Boost, w którym testowane są różne kombinacje szczepionek przeciw Covid-19, nabiera coraz większego znaczenia, biorąc pod uwagę obecne rozpowszechnienie tematu wirusa indyjskiego, znanego jako wariant Delta.

Naukowcy, w tym dr Susan Hopkins, dyrektor ds. reagowania strategicznego na Covid-19 w Public Health England, ostrzegają przed perspektywą dalszych blokad w dalszej części 2021 roku.

Wielka Brytania miała nadzieję, że CureVac, niemiecka firma biotechnologiczna, dostarczy krajowi jesienią szczepienie przypominające. Jednak w zeszłym tygodniu badanie firmy wykazało, że jej szczepionka była skuteczna tylko w 47%.

Tymczasem amerykańska firma Novavax opublikowała niezwykle pozytywne dane z badań, w których okazało się, że jej szczepionka jest skuteczna w ponad 90% przeciwko różnym wariantom wirusów. Szczepionka będzie produkowana w Wielkiej Brytanii, jeśli zostanie zatwierdzona.

Myślałeś, że to już koniec „pandemii”? Cóż… oni jeszcze nie skapitulowali i myślą, że Cię złamią, byś uwierzył w czwartą, piątą i dziesiątą falę wirusa, na którego błyskawicznie opracowują cudotwórczy preparat.

PLANdemiczna karuzela manipulowania umysłami naiwniaków trwa…

⇒ Czytaj także: PLANDEMICZNY WOREK ZŁOTA – KOMU TAK ZALEŻAŁO NA ZMIANIE ŚWIATA?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.