PRAWICA/LEWICA – POLITYCZNA SZOPKA ZASOBAMI LUDZKIMI

Czasy w których żyjemy, ukazują przed nami, czym jest perfekcyjne kłamstwo. Gatunek ludzki został przekształcony w hodowlę, a żeby tego było mało, teatr mamiący umysły miliardów ludzi, stał się normalną częścią życia każdego z nas. Najlepsze więzienie to takie, którego nie widać na pierwszy rzut oka. Aby tak się stało, trzeba zająć czymś umysły, ponieważ owo więzienie istnieje tylko w naszych głowach.

Tym właśnie jest polityka.

KŁAMSTWO POLITYKI

Ten artykuł nie będzie kolejnym, udowadniającym słuszność przekonań, jakimi kierują się wyznawcy lewicy lub prawicy.

Odstawimy na bok polityczne poglądy, żeby ukazać ich bezsensowność w naszym życiu.

Można by rzec, że jako stworzenia stadne, system polityczny to potrzebny element społeczeństwa.

Przecież gdyby nie pewne zasady, powstałby niekontrolowany chaos prawda?

Tak, jednak jeśli te zasady zniewalają społeczeństwo, to nie są to zasady, a reguły, których przestrzeganie gwarantuje kontrolę.

TELL – LIE – VISION

Zanim przejdziemy do zobrazowania polityki od jej prawdziwej strony, przybliżymy jej najskuteczniejsze narzędzie, które jest doskonale znane w dzisiejszych czasach.

Telewizja to wręcz wizytówka gatunku ludzkiego. Mało kto zna prawdziwe znaczenie tego słowa. TELL – LIE – VISION.

 

tv-kłamie-manipulacja.jpg
foto.depositphotos.com

 

Odciąganie człowieka od prawdy, od jego prawdziwej natury to mistrzowska sztuka stacji telewizyjnych, przynajmniej tych posiadających globalny zasięg.

Filmy, programy czy seriale w doskonały sposób ukazują, jak powinno wyglądać ludzkie życie.

Reklamy leków, pożyczek czy kredytów programują ludzi do zagłębiania się w matrixa.

Codzienna hipnoza sprawia, że ludzie niczym ślepe owce, uzależniają się od tego systemu. Mimo to telewizja daje nam poczucie wolności.

PIĘKNE UŚMIECHY POLITYKÓW

Politycy. Ludzie ważniejsi od innych reprezentują całe narody. Jednych można lubić, innych nie, ale liczy się to, że jako cywilizacja zgodziliśmy się na to, żeby tak nie wielu, decydowało o losie tak wielu.

I choć poziom, jaki reprezentują niektórzy z nich, jest klarowny. Trzeba przyznać, że np. taki Andrzej Duda, jest mistrzem w ubieraniu dobrej miny do złej gry.

Wyćwiczone uśmiechy, tonacja głosy czy mowa ciała, to umiejętności, przy których nie jeden coacher, może się schować, stojąc przy naszym prezydencie. Ludzie go pokochali, a przedstawienie trwa.

ZNIEWOLONY GATUNEK LUDZKI

Dziel i rządź. Banalnie prosta reguła nieprzerwanie, od setek tysięcy lat mami mieszkańców Ziemi swoimi obietnicami o lepszym życiu.

Człowiek jest o tyle silnym stworzeniem, że żeby rozładować rozemocjonowane społeczeństwo, tak samo, jak z mistrzostwami piłki nożnej, raz na 4 lata urządza się przedstawienie świateł, bilbordów i fałszywej wolności.

Wybory ukazują nas w świetle wolnych ludzi, bo przecież mając możliwość wyboru, rzeczywiście mamy wpływ na nasze życia.

 

wybory.jpg
fot.depositphotos.com

 

Patrząc na to z boku, naprawdę zabawna jest naiwność społeczeństwa mówiąca o tym, że oddanie swojego podpisu do urny i postawienie krzyżyka w odpowiednim miejscu sprawi, że przyszłość będzie się mienić w pięknych, jasnych kolorach.

Potem są emocje związane z wynikami, rozgoryczenie przegranych i toasty tych, co niby wygrali.

Nie mija miesiąc, a wszystko wraca do „normalnego” stanu rzeczy, a życie przemija w pracy na etacie i spłacaniu kredytu.

Wyrasta coraz więcej betonowych bloków, a wspaniałomyślny fundusz zdrowia, funduje coraz więcej darmowych szczepionek.

DUALNOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA

Świat jest dualny i wszystko ma swoje przeciwieństwo. Prawdziwa władza doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wie, że ludzie również podlegają tej zasadzie.

Nasza odmienność może być dla nim sporym utrapieniem, bo przecież co by się stało, gdyby ludzie, zamiast kłócić się ze sobą, zaczęli współpracować?

 

układy.jpg
fot.depositphotos.com

 

Odmienne poglądy, wiedza czy też po prostu sposób życia, mógłby doprowadzić do dopełniania się siebie nawzajem i jak układanka z puzzli, tworzyć razem jedną całość. Na to jednak nie można pozwolić.

Energia ludzkiego potencjału musi mieć gdzieś swoje ujście i dlatego skupiono się na tym, co jest najczęstsze na ustach milionów ludzi.

O czym przecież można rozmawiać, kiedy wszystkie tematy zostały już wyczerpane?

Oczywiście polityce – i tak właśnie narodziła się prawica z lewicą.

PRAWICOWY GNIEW

Skupmy się najpierw na prawicy. Dlaczego tak wielu ludzi mówi, że ma prawicowe poglądy? Za czym tak tęsknią i do czego dążą?

Zauważmy, że hasła takie jak wolność, równość czy braterstwo występują w obu ugrupowaniach. Na czym polega więc to całe przedstawienie?

Jest to banalna gra na emocjach. Człowiek stał się istotą słabą, potulną i uległą.

Wzbierająca irytacja w umysłach społeczeństwa domaga się zmiany tego stanu rzeczy, więc mistrzowie kłamstw na teatralnej scenie, ukazują przed rozgoryczoną widownią, nową drogę życia, gdzie każdy jest silny i niezależny.

Fałszywe decydowanie o swoim życiu i iluzjonistyczna wolność to główne założenia polityki prawicowej, tego przecież pragną jej wyznawcy.

Emocje mają swoje ujście, a gniewne przemówienia polityków wymachującymi pięściami w lewą stronę, tylko umacnia słuszność przekonań gawiedzi. Prawicowcy bowiem, tęsknią za silnym tatą.

LEWICOWY PŁACZ

Z kolei jak można rozumieć lewicę? Bardzo podobnie, jak prawicę, jest jednak parę oczywistych różnic.

Ludzka natura polega na wzajemnej jedności, współpracy i rozwoju. Piękne wartości są sprytnie wypaczane i widzimy, jak założenie lewicy idą bardziej w kierunku przekształcania cywilizacji w głupich i otępiałych ludzi.

Jak przecież można nazwać promowanie wartości homoseksualnych, czy ubogacanie kulturowe doprowadzające do upadku całych państw, co teraz doskonale widzimy.

Usilne wpajanie fałszywej idei jedności i równości, pociągające ze sobą miliony otumanionych umysłów, to jedna z wielu chorób naszej cywilizacji.

Ludzie, którzy nazywają siebie lewicowcami, w rzeczywistości płaczą za opiekuńczą mamą, która wszystko za nich zrobi i wszystko wybaczy.

Możemy spekulować, czy dany polityk ma lepszy lub gorsze zamiary. Zastanówmy się jednak czy ma to jakikolwiek sens?

 

kłamstwo-polityk.jpg
fot.depositphotos.com

 

Jak w rzeczywistości, zmieniło się życie każdego z nas, chociażby patrząc na życie w Polsce?

Czy możemy siebie nazwać wolnymi ludźmi, którzy sami kierują swoim życiem?

Oczywiście, że nie!

Polityka ma tylko zająć nasze umysły i oddalić człowieka od smutnej prawdy, o zniewolonej cywilizacji.

Zabawa dla dużych dzieci w dokonywanie wyborów oddala je od życia, jako wolne istoty.

Globalny rozwój świadomości to jedyna rzecz, która może zakończyć to przedstawienie.

Koniec teatralnej szopki da początek prawdziwemu życiu, a to wprowadzi nas na jedyną słuszną ścieżkę rozwoju o nazwie – ŻYCIE W PRAWDZIE.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.