III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień to wydarzenie, które tego samego dnia, o tej samej godzinie odbędzie się w Polsce i na całym świecie. Na ulice wyjdą ludzie, którzy nie godzą się na przedmiotowe traktowanie pacjentów, zwłaszcza tych, którzy sami mają niewiele do powiedzenia. W Warszawie specjalnym gościem protestu ma być Andrew Wakefield. Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wydarzenie?

III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

Na całym świecie ludzie będą protestować przeciwko nakładanym przez rząd przymusom szczepień.

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu i ciągłe próby zaostrzania prawa – z tymi i jeszcze gorszymi działaniami muszą zmierzyć się rodzice, którzy chronią swoje pociechy.

Nikt nie bierze pod uwagę tragedii, które rozgrywają się później w domowym zaciszu.

Nikt nic nie robi sobie z cierpienia rodziców, którzy tracą swoje dzieci.

Liczy się ponoć dobro ogółu, ale jak wiemy – ono nie istniej bez dobra jednostki.

Dlatego protest jest inicjatywą, która nie godzi się na wymuszanie przyjęcia toksycznego produktów przemysłu farmaceutycznego i nie ponoszenia odpowiedzialności za skutki ich podania.

protest-szczepienia.jpg

Organizatorzy mają nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach na ulice wyjdą wielotysięczne tłumy, które powiedzą stop odbieraniu wolności i pogardzie dla podstawowych praw!

Protest jest również odpowiedzią na sankcje wobec lekarzy i ograniczenia dotyczące prawa korzystania z medycyny holistycznej.

Toczą się sprawy przed sądami lekarskimi za wyrażanie opinii w kwestii możliwości wystąpienia powikłań poszczepiennych przeciw m.in. Katarzynie dr Bross – Walderdorff, dr Anecie Borczyk – Kotwas, dr Hubertowi Czerniakowi.

Przed sądem lekarskim mają stanąć również posłowie lekarze, którzy zagłosowali za procedowaniem projektu STOP NOP.

Gdzie i kiedy?

Na III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień zaprasza międzynarodowa społeczność International Revolution For Choice oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Odbędzie się on 2 czerwca 2019 r. o godz. 12:00 w Warszawie i na całym świecie (w protest włącza się m.in. Ukraina, Rosja i Bułgaria) -> wydarzenie na Facebooku – klik.

W Warszawie społeczność spotyka się pod Szpitalem św. Zofii przy ul. Żelaznej 90, skąd w planach jest przemarsz al. Solidarności na plac Zamkowy odwiedzając po drodze urząd miejski na pl. Bankowym, Główny Inspektorat Farmaceutyczny przy ul. Senatorskiej oraz Ministerstwo Zdrowia, kierując się w stronę placu Zamkowego, gdzie zabiorą głos zaproszeni goście – rodzice, lekarze i działacze.

protest-przymus-szczepień.jpg

Po głośniej sprawie białogardzkiej z 2017 r., kiedy to tuż po narodzinach dziecka sąd rodzinny błyskawicznie ograniczył rodzicom noworodka prawo decydowania o profilaktycznych zabiegach medycznych, szpital przy ul. Żelaznej i kilka innych kontynuowały tę radykalną ścieżkę egzekwowania szczepień.

Po kilku wygranych w sądach, ta praktyka się skończyła.

Stowarzyszenie STOP NOP, które aktywnie wspierało rodziny, uznaje to za swój sukces.

Uczestnicy protestu proszeni są o ubranie się na biało, czerwono lub czarno oraz zabranie ze sobą parasoli w kolorze białym, czarnym lub czerwonym.

Dwa lata temu było ich 10 tysięcy, a w 2018 r. już 20 tysięcy.

Specjalnym gościem protestu ma być Andrew Wakefield, były brytyjski lekarz gastroenterolog, który został pozbawiony prawa wykonywania zawodu po tym, jak ujawnił niewygodną prawdę o toksyczności szczepionki MMR.

Zapal świeczkę ku pamięci ofiar

Ci, którzy nie mogą przyjechać do Warszawy i wziąć bezpośredniego udziału w proteście, mogą zorganizować w swoim mieście akcję „Light a candle”.

protest-szczepienia-świeczka.jpg

Przykładowo zbieramy grupę pod siedzibą wymuszającego szczepienia sanepidu i zapalamy świeczki ku pamięci ofiar powikłań poszczepiennych.

Następnie ślemy zdjęcia na adres [email protected] lub publikujemy je na Facebooku https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

Warto zapamiętać też, że 3 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych.

Ważna informacja! Mimo że ubiegłoroczny projekt o dobrowolność szczepień, który poparło ponad 120 tysięcy osób, został odrzucony przez Sejm, stowarzyszenie zapowiada, żepodczas protestu rozpocznie się zbiórka podpisów poparcia kolejnej obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej o nazwie „Bezpieczne szczepienia”.

Więcej informacji o proteście:

⇒ Justyna Socha tel. 606668891, email [email protected]

⇒ Ewa Nitecka tel. 603101904, email [email protected]

⇒ na stronie www.stopnop.com.pl/protest-2019

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.