DZIESIĄTKI TYSIĘCY AUSTRIAKÓW W PROTEŚCIE PRZECIWKO BLOKADOM NWO

Dziesiątki tysięcy Austriaków wzięło udział w protestach przeciw globalistycznemu planowi odebrania praw milionom obywateli poprzez narzucenie nielegalnych blokad w całym kraju. W pierwszą sobotę marca protestujący zalali stolicę Austrii w związku z surowymi restrykcjami rządu wprowadzonymi z powodu koronawirusa.

Austriacka gazeta Krone podała, że ​​w sobotnim wiecu wzięło udział około 15 000 osób.

Protestujący trzymali plakaty z napisem  „Kurz musi odejść”, skandując hasła wzywające do rezygnacji kanclerza Sebastiana Kurza.

Na ulicach centrum Wiednia pojawiło się tysiące osób, które machało austriackimi flagami i nawoływało do zakończenia blokad związanych z NWO.

Niektórzy demonstranci zgromadzili się w parku, gdzie usłyszeli przemówienia przywódców prawicowej Partii Wolności w Austrii, która wezwała do zgromadzenia.

Przemawiając do tłumu, były minister spraw wewnętrznych Herbert Kickl oskarżył rząd o  „taniec na krawędzi szaleństwa”  i opisał ograniczenia Covid-19 jako „tak dziwne i szalone, że żaden hollywoodzki reżyser nie mógł lepiej tego wymyślić”.

Austria zaczęła znosić ograniczenia dotyczące blokad w lutym i ponownie otworzyła szkoły, sklepy i muzea, ale restauracje i kawiarnie pozostały zamknięte.

Protestujący wyrazili również złość z powodu obowiązkowych testów Covid-19, które muszą wykonać dzieci, aby uczęszczać na zajęcia indywidualne.

Według gazety Krone jeden z przywódców wiecu został zatrzymany.

Kilku innych zostało aresztowanych po tym, jak podobno odmówili rozproszenia się pod koniec demonstracji za naruszenie przepisów dotyczących porządku publicznego i przepisów związanych  z Covid.

Pojawiły się również doniesienia o odosobnionych walkach między demonstrantami a lewicowymi kontrmanifestantami.

Rząd zasygnalizował, że restauracje i kawiarnie mogą zostać ponownie otwarte pod koniec marca, jeśli ilość infekcji Covid-19 spadnie.

W ostatnich tygodniach Austria była świadkiem wielu protestów przeciwko koronawirusowym ograniczeniom.

Szacuje się, że w lutym na podobną demonstrację w Wiedniu przybyło około 10 000 osób.

⇒ Czytaj także: LONDYŃCZYCY NIE ODPUSZCZAJĄ „KORONAWIRUSOWI”! PROTEST GONI PROTEST

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.