„GWAŁCICIEL DZIECI TO NIE PEDOFIL” – AUSTRALIA BRONI ZBOCZEŃCÓW! – Odkrywamy Zakryte
„GWAŁCICIEL DZIECI TO NIE PEDOFIL” – AUSTRALIA BRONI ZBOCZEŃCÓW!

Australijskim dziennikarzom zalecono zaprzestania używania słowa „pedofil” w odniesieniu do gwałcicieli dzieci, ponieważ mogłoby to zranić uczucia pedofilów. I to wcale nie jest żart!

Reporterzy pracujący dla ABC Tasmania byli oburzeni po tym, jak dyrektorzy lewicowej sieci zalecili im zaprzestania używania słowa „pedofil” w odniesieniu do oskarżonych o molestowanie dzieci.

O kwestii tej zrobiło się głośno przez Serwis Wsparcia dla Napastników Seksualnych (SASS) w związku ze sprawą byłego pielęgniarza Jamesa Geoffreya Griffina oskarżonego o wykorzystywanie seksualne dzieci podczas pracy w szpitalu w Tasmanii.

Griffin, który ostatecznie popełnił samobójstwo, został oskarżony przez wiele kobiet o wykorzystywanie seksualne w dzieciństwie.

Podczas przeszukiwań w domu oskarżonego policja znalazła później „znaczną ilość materiałów dowodzących o wykorzystywaniu seksualnym dzieci”.

W apelu do dziennikarzy napisano:

Powinniśmy unikać [terminu pedofil], chyba że wiemy, że oskarżony miał kliniczną diagnozę pedofilii. Zamiast tego musimy użyć określeń w stylu „seryjny przestępca seksualny, gwałciciel lub winny molestowania seksualnego dzieci i młodzieży”.

W piśmie zacytowano również słowa SASS, informując, że jest wiele „osób z pedofilią”, które „nie działają pod wpływem tych impulsów”, jeśli w odpowiednim czasie „sięgną po profesjonalną pomoc psychologiczną i ją otrzymają”.

Producent stacji stwierdził, że nazywanie Griffina pedofilem „może zniechęcić niewinnych pedofilów do szukania pomocy, zwiększając prawdopodobieństwo, że będą dalej maltretować dzieci”.

Reporterzy byli „zaniepokojeni i rozgniewani” takimi „zaleceniami”.

Niektórzy respondenci zauważyli, że jest to kolejny przykład tego, jak społeczeństwo staje się coraz bardziej tolerancyjne wobec pedofilii, którą niektórzy próbowali nawet zdefiniować na nowo jako alternatywną orientację seksualną.

⇒ Czytaj także: PEDOFILE W PARADZIE LGBT – TEŻ „JESTEŚMY ORIENTACJĄ SEKSUALNĄ”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.