KOLEJNY PRZYPADEK NIEKONTROLOWANYCH DRGAWEK PO SZCZEPIONCE COVID-19 – Odkrywamy Zakryte
KOLEJNY PRZYPADEK NIEKONTROLOWANYCH DRGAWEK PO SZCZEPIONCE COVID-19

Kolejny przypadek niekontrolowanych drgawek po szczepionce przeciw Covid-19. Tym razem sytuacja dotyczy kobiety z Luizjany, która przyjęła szczepionkę koncernu Pfizer.

Poszczepienne pogorszenie

Brant Griner z Lake Charles w Luizjanie opublikował na swoim koncie na Facebooku film, na którym ciałem jego matki wstrząsają niekontrolowane drgawki po otrzymaniu eksperymentalnego zastrzyku Pfizera przeciw Covid-19.

To właśnie zrobiła mojej mamie szczepionka Pfizer covid19. Wszyscy, proszę, módlcie się za nią. Została przyjęta do szpitala. Zachowaj ostrożność podczas szczepienia. Jestem pewien, że jest dobra dla niektórych osób, ale musisz się zastanowić, czy warto wziąć tę szczepionkę? To nie dla mnie.

Aktualizacja 1-12-21 Z mamą jest dziś jeszcze gorzej i nadal nie mam odpowiedzi od lekarzy, jak jej pomóc. Proszę, módlcie się za nią. Nie mogę znieść widoku mojej mamy w tym stanie. Chcę płakać, wiedząc, że nie mogę nic zrobić, aby jej pomóc. Proszę nie przyjmować szczepionki covid19. – głosiły wpisy na Facebooku.

Syn kobiety twierdzi, że jego matka była dotąd „bardzo zdrową” 45-latką, która nigdy wcześniej nie cierpiała na żadną poważną chorobę i nie narzekała na swój stan zdrowia.

Przyjęła szczepionkę z obawy o zdrowie swoich rodziców w podeszłym wieku.

Dzień po otrzymaniu zastrzyku kobieta obudziła się z bólem głowy.

Kilka dni później zaczęła cierpieć na „napadowe ruchy” lewej nogi.

Czwartego dnia nie miała „kontroli” nad nogami i została przewieziona na izbę przyjęć.

Szpital ustalił, że przechodzi „reakcję neurologiczną”, a lekarze uważają, że stan chorobowy był spowodowany przez „metale zawarte w szczepionce”.

Chociaż w czasie hospitalizacji bóle głowy zdarzały się codziennie, drgawki występowały sporadycznie.

W pierwszym dniu, w którym kobieta nie odczuwała bólu głowy, a jej niekontrolowane ruchy nóg również wydawały się mniej dotkliwe, została wypisana ze szpitala.

Po wypisaniu ze szpitala matka Grinera przechodzi testy, a jej lekarze mają nadzieję, że wyzdrowieje, pod warunkiem, że nie dojdzie do trwałego uszkodzenia mózgu.

W wydanym oświadczeniu przedstawiciel Pfizer stwierdził, że firma „bada” ten przypadek, ale jak dotąd nie jest w stanie go „potwierdzić”, ponieważ zaburzenia nerwowo-mięśniowe do tej pory nie były sygnałem budzącym niebezpieczeństwo.

Kolejny przypadek niekontrolowanych drgawek

Skutki uboczne szczepionki Covid-19 Pfizera są podobne do tych, których doświadczyła inna kobieta – Shawn Skelton z Oakland City w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych.

Ostrzegała innych, aby nie przyjmowali eksperymentalnej szczepionki Moderna Covid-19 po tym, jak doznała niekontrolowanych skurczów języka i drgawek całego ciała.

Lekarze próbowali ją przekonać, że jej stan jest związany ze stresem, a nie z otrzymaniem szczepionki, a osoby popierające szczepienia wysyłały groźby i obraźliwe wiadomości na Facebooku.

Jednak kobieta nie wraca do zdrowia, a lekarze nie potrafią jej pomóc.

⇒ Czytaj także: KOBIETA DOZNAJE KONWULSJI PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI PRZECIW COVID – NAGRANIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.