KEANU REEVES: LUDZKOŚĆ ZARAZ WYRWIE SIĘ Z MATRIXA – Odkrywamy Zakryte
KEANU REEVES: LUDZKOŚĆ ZARAZ WYRWIE SIĘ Z MATRIXA

Keanu Reeves, gwiazda Speeda lub Matrixa, który kręcił sceny do nowej reklamy Super Bowl dla Sqarespace na pustyni Mojave nie ma złudzeń co do tego, że ludzkość wkracza w nowy wymiar. Jego zdaniem lada chwila wyrwiemy się z granic Matrixa, ponieważ sztuczna światowa matryca zaczyna pękać.

Keanu Reevesa twierdzi, że jest optymistycznie nastawiony do przyszłości, ponieważ ludzkość powoli daje oznaki uwolnienia się od matrycy Matrixa.

Uważa, że teraz toczy się wojna, która ukształtuje przyszłość ludzkiej egzystencji i świat, który zostawimy naszym dzieciom.

Rasa ludzka była zniewolona przez tysiące lat – powiedział Keanu Reeves podczas kręcenia na pustyni Mojave, wyjaśniając, że byliśmy trzymani w mentalnym więzieniu przez mroczne elity i tajne stowarzyszenia, które zrobiły wszystko, co możliwe, aby nas stłumić w dążeniu do osiągania naszego potencjału.

Teraz zaś ta cała matryca zaczyna pękać, ludzkość pokazuje znaki wolności i za chwilę zaczniemy żyć w ekscytujących czasach.

Znany aktor przyznał, że prawdziwe poznanie natury rzeczywistości umożliwiła mu lektura starożytnych tekstów, w tym kiedy czytał Wedy i Upaniszady.

Tak, jasne, jest wielu ludzi, którzy nadal są zainteresowani tylko nadążaniem za Kardashiankami, ale znaczna część ludności się obudziła. Co najważniejsze, teraz toczy się wojna między naszymi panami-władcami i tymi, którzy chcą nas uwolnić – powiedział.

Twierdzi, że matryca to holograficzny wszechświat projektowany przez tych, którzy chcą na nas polować.

Ludzkość była represjonowana i kontrolowana w ten sposób od tysiącleci.

Wierzymy, że jest to rzeczywisty świat, ale w rzeczywistości jest to tylko film nagrywany w zbiorowej świadomości, która przedstawia się jako „rzeczywistość”.

Dla wszystkich miliarderów, którzy uważają, że pieniądze i nowe systemy są w stanie zmienić naszą rzeczywistość, Keanu ma jedną radę:

Włóż portfele z powrotem do kieszeni. Nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi ani komputerami. Musi nastąpić duchowa Zmiana, a nie „włamanie” do systemu.

Według Keanu ta duchowa zmiana właśnie teraz ma miejsce.

Ludzie są zmęczeni wojnami, totalitarnym przywództwem i autorytarną kontrolą.

Ludzie budzą się do tego, co jest naprawdę ważne w życiu.

Wychodzą spod kontroli, toczą walkę z ciemnymi siłami i usuwają zasłony z niesamowitej sieci połączonych manipulacji.

Ludzkość budzi się z letargu i dostrzega, że ta sama garstka, te same tajne stowarzyszenia aktywują Nowy Porządek Świata, aktywnie kontrolują nasze życie.

I to właśnie teraz nadchodzi najlepszy dla nas czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i odtworzyć drzwi mentalnego więzienia, które zmotywowało nas do budowania siebie.

Nie jest to łatwe, ale tego od nas wymaga uzyskanie wolności.

⇒ Czytaj także: JAK WYJŚĆ Z MATRIXA ZA ŻYCIA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=WqnhN2Rzaqc