ŚMIERĆ 13-LATKA PO DRUGIEJ DAWCE SZCZEPIONKI PFIZERA – ŚLEDZTWO TRWA – Odkrywamy Zakryte
ŚMIERĆ 13-LATKA PO DRUGIEJ DAWCE SZCZEPIONKI PFIZERA – ŚLEDZTWO TRWA

Wszczęto pilne śledztwo w sprawie śmierci 13-letniego chłopca, który zmarł nagle dwa dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki mRNA Covid-19 firmy Pfizer.

Nagła śmierć trzynastolatka

13-letni chłopiec z Michigan zmarł nagle 16 czerwca 2021 roku, trzy dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Covid firmy Pfizer.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że po szczepieniu serce Jacoba Clynicka powiększyło się i było otoczone płynem – objawy podobne do tych, które udokumentowano u innych nastoletnich chłopców, którzy doświadczyli zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu przeciw koronawirusowi.

20 czerwca ciotka chłopca, Tami Burages, opublikowała tweeta ze zdjęciem karty szczepień jej siostrzeńca i oświadczeniem (chociaż wpis został już usunięty):

Tydzień temu, 13-letni syn mojego brata miał drugi zastrzyk na koronawirusa. Niecałe 3 dni później zmarł. Wstępne wyniki autopsji (wykonanej w piątek) wskazywały, że jego serce jest powiększone i otacza je płyn. Nie miał żadnych znanych problemów zdrowotnych. Nie brał żadnych leków.

jacob-clynick-pfizer-śmierć.jpg
Źródło: Internet

Burages napisała również na Twitterze, że:

Nasza rodzina jest zdruzgotana. Walczyłam z opublikowaniem tego na Twitterze. Jestem zwolennikiem szczepień. Zaszczepiliśmy mojego 14-letniego syna, gdy tylko szczepionka stała się dostępna. Wiem, że jest to „zazwyczaj bezpieczne”.

@CDCgov musi to zbadać. Były inne przypadki zapalenia mięśnia sercowego u młodych mężczyzn, którzy otrzymali drugi zastrzyk @pfizer. Czy inni w Stanach Zjednoczonych zmarli na to samo, czy mój siostrzeniec jest pierwszy?

Czy jakieś niewinne dziecko powinno być barankiem ofiarnym w tym przedsięwzięciu? Trzeba odpowiedzieć na pytania moralne, etyczne i zdrowotne. Gdyby Jacob nie otrzymał drugiego strzału, wierzymy, że dzisiaj by żył.

Ten wpis również został usunięty.

Śledztwo w toku

Śmierć nastolatka została zgłoszona do Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) i jest badana przez federalne organy nadzoru zdrowia w celu ustalenia, czy istnieje korelacja między śmiercią a szczepieniem.

Rodzina Clynicka powiedziała, że ​​ nastolatek nie miał żadnych podstawowych schorzeń.

Śledztwo wciąż trwa i mogą minąć miesiące, zanim śledczy zidentyfikują oficjalną przyczynę śmierci.

Przypomnijmy tylko, że w czerwcu CDC zorganizowało specjalne spotkanie poświęcone tematowi rzadkich przypadków stanów zapalnych serca, które rozwijają się u młodych ludzi, zwłaszcza mężczyzn, po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki mRNA.

Zgłoszono aż 1200 przypadków zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia osierdzia rozwijającego się u młodych osób po otrzymaniu szczepionki, z których większość wystąpiła po drugiej dawce.

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA PFIZER PRZECIW COVID-19 POWIĄZANA ZE ŚMIERTELNYM ZABURZENIEM KRZEPNIĘCIA KRWI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.