SZCZEPIONKA PFIZER PRZECIW COVID-19 POWIĄZANA ZE ŚMIERTELNYM ZABURZENIEM KRZEPNIĘCIA KRWI

Szczepionka Pfizer przeciwko koronawirusowi została powiązana ze znacznym zwiększonym ryzykiem rozwoju zakrzepowej plamicy małopłytkowej (TTP), rzadkiej choroby krwi, która jest śmiertelna, jeśli nie zostanie natychmiast leczona. O tym fakcie poinformowali niedawno izraelscy naukowcy.

TTP jest chorobą autoimmunologiczną, która powoduje powstawanie skrzepów krwi w różnych narządach ciała.

Według National Institutes of Health te skrzepy mogą ograniczać lub blokować przepływ krwi bogatej w tlen do kluczowych narządów, takich jak mózg, nerki i serce, powodując poważne problemy zdrowotne.

Naukowcy z Instytutu Hematologii w Shamir Medical Center powiedzieli, że zostali poinformowani o problemie po nagłym wzroście przypadków zakrzepowej plamicy małopłytkowej w kraju – cztery przypadki wykryte w ciągu jednego miesiąca w porównaniu do dwóch lub trzech przypadków rocznie.

Zespół medyczny izraelskich naukowców znalazł „chronologiczny związek” między szczepieniem przeciw Covid-19 firmy Pfizer a wystąpieniem objawów choroby.

Badacze podkreślili, że są to zarówno nowi pacjenci, jak i „starzy” pacjenci, u których choroba zaostrzyła się po długim okresie remisji.

W rezultacie zespół medyczny, kierowany przez dr Mayę Koren-Michowitz, zalecił, aby osoby, które przeszły TTP, były szczepione tylko za specjalną zgodą lekarza – a jeśli to zrobią, powinny być pod szczególną opieką kliniczną.

W komunikacie podano, że lekarze i pacjenci muszą być wyczuleni na objawy takie jak: osłabienie, zmęczenie, zaburzenia neurologiczne, krwotok i ból w klatce piersiowej.

Wezwano również „zdrowych ludzi”, którzy są zaszczepieni, aby zachowali czujność i natychmiast zwrócili się o pomoc medyczną, jeśli pojawią się u nich takie objawy.

Wczesna diagnoza i nowoczesne metody leczenia zwiększyły przeżywalność pacjentów z TTP z 10% w przeszłości do 80% obecnie.

Powinniśmy się spodziewać, że pojawi się o wiele więcej tego typu badań, ponieważ długoterminowe, niszczące skutki uboczne „szczepionek” staną się wkrótce niemożliwe do zignorowania.

Ale oczywiście wiele z tych skutków ubocznych pojawi się wiele miesięcy – jeśli nie rok lub dwa – po szczepieniu, więc większość ludzi nie połączy jednego z drugim…

⇒ Czytaj także: MEDYCY W NADZWYCZAJNEJ SESJI WS. ZWIĄZKU MIĘDZY CHOROBĄ SERCA A SZCZEPIONKAMI COVID

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.