SUMIRE I JEJ ANIELSKIE PRZEKAZY – Odkrywamy Zakryte
SUMIRE I JEJ ANIELSKIE PRZEKAZY

Sumire, uczennica piątej klasy z Japonii od wczesnego dzieciństwa widzi niezwykłe rzeczy i otwarcie o nich mówi. Twierdzi, że może komunikować się z aniołami. Jej przekazy są imponujące i inspirujące dla wielu osób.

„Zanim się urodziłam, Bóg powiedział mi…”

W Internecie jest niewiele informacji o Sumire.

Ogólnie uchodzi za zwyczajne dziecko – uwielbia pizzę, nie lubi czytać lektur ani uprawiać sportu.

Jednocześnie jest niezwykła, bo kiedy ledwo nauczyła się mówić, opowiadała niesamowite rzeczy – o tym, co widziała przed urodzeniem i o tym, co robiła, gdy była w łonie matki.

Dziewczyna twierdzi również, że widzi aurę różnych ludzi, a także komunikuje się z zarodkami znajdującymi się w brzuchu kobiet w ciąży.

Powiedziała też kiedyś, że jej ciało wydziela więcej energii niż wszechświat.

W 2016 roku Sumire była bohaterką dokumentu „Umowa z Bogiem”, który jest poświęcony wspomnieniom dziecka w łonie matki.

sumier-anielskie-przekazy.jpg

Czasami organizowane są spotkania z dziewczynką, które zawsze wywołują łzy na widowni.

Słuchacze mówią, że każda jej wypowiedź ma dla nich głębokie znaczenie.

„Zanim się urodziłam, Bóg powiedział mi…” to jej pierwsza książka, w której opowiada o anielskich przekazach.

Anielskie komunikaty

Poniżej kilka fragmentów jej książki:

Od urodzenia mogę komunikować się z bogami i aniołami. Dlatego zawsze wierzyłam, że nie jest to niczym niezwykłym. Ale byłam w błędzie. Mama również rozmawiała z Bogami i aniołami od urodzenia. Pamiętam, kiedy byłam w drugiej klasie, opowiedziałam mojej matce o istotach niebiańskich. Moja matka była bardzo zaskoczona i zapytała: „Skąd wiesz!” Byłam zaskoczony reakcją mojej matki. W końcu zawsze myślałam, że nie różnię się od innych. Ale teraz wiem, że mogę robić więcej. Widzę aurę osoby, widzę dziecko w łonie matki i rozmawiam z nim. Jest tego o wiele więcej, ale po prostu nie umiem tego wyrazić słowami.

Czasami ktoś mówi: „Ach, zazdroszczę Sumire”. Chociaż mam takie umiejętności, nie czuję, że „jestem wyjątkowa”, ponieważ wszyscy ludzie są wyjątkowi. Każdy jest wyjątkowy!

W królestwie niebieskim jest tak wiele niesamowitych rzeczy. Zawsze zdarzają się szczęśliwe wydarzenia. Królestwo niebieskie jest królestwem szczęścia. Jednak w królestwie niebieskim istnieje nie tylko królestwo dobrych bogów. Istnieje również królestwo złych bogów. W takim królestwie żyją źli bogowie, źli aniołowie i złe dusze. Źli bogowie zachęcają ludzi do czynienia złych czynów. Ale jeśli ludzie czynią dobre uczynki, dobrzy bogowie ich wynagrodzą. Dlatego od tej minuty zacznij robić dobre uczynki, zacznij od tych małych, a dobrzy Bogowie będą po twojej stronie… Kiedy całym sercem okażecie wdzięczność bogom i aniołom, którzy was chronią, oni się wam odwdzięczą.

Jakie są dobre uczynki? Na przykład, uśmiechanie się do ludzi, słuchanie innych, nawet taki drobiazg jest uważany za dobry uczynek. Uśmiech nie musi być udawany, prawdziwy uśmiech pojawia się sam, gdy jesteś szczęśliwy… Gdy tylko jedna osoba zaczyna się uśmiechać, wszyscy się uśmiechają. Uśmiech jest zaraźliwy. Myślę, że wszyscy tego doświadczyli. Krótko mówiąc, siła uśmiechów jest nieskończona. Jestem przekonana: uśmiech może przynieść szczęście każdemu.

Bogowie i anioły chcą, aby ludzie „żyli szczęśliwie i bez żalu”. I chcą, żeby ludzie to wiedzieli. Musisz żyć szczęśliwie. Życie zaczyna się od szczęścia. Rzeczywiście, pod koniec życia wszyscy mają nadzieję udać się do królestwa niebieskiego. W takim przypadku musimy żyć szczęśliwie, bez żalu. Ludzie przeżywają różne doświadczenia, ale szczęśliwe i radosne życie jest również jednym z celów naszego przyjścia na ziemię.

⇒ Czytaj także: DUCHOWE MAPY I DROGOWSKAZY NASZEGO ŻYCIA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.