ŚWIĄTECZNE OBOSTRZENIA – BEZ PRZYTULANIA, ŚPIEWU I GIER PLANSZOWYCH - Odkrywamy Zakryte
ŚWIĄTECZNE OBOSTRZENIA – BEZ PRZYTULANIA, ŚPIEWU I GIER PLANSZOWYCH

Świąteczne obostrzenia w czasie „pandemii” koronawirusa dotyczą nie tylko Polski. Rządowi naukowcy w Wielkiej Brytanii wydali plan zaleceń, czego nie wolno robić rodzinom podczas bożonarodzeniowych spotkań.

Profesor Chris Whitty, główny doradca naukowy premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona ostrzegł Brytyjczyków, aby nie przytulali i nie całowali starszych krewnych w Boże Narodzenie.

Podkreślił, że chociaż przytulanie dziadków nie jest technicznie „niezgodne z prawem”, w obliczu trwającej „pandemii” nie jest to zalecane, ponieważ młodsi ludzie mogą być nosicielami wirusa i mogą go przenosić na bardziej wrażliwych członków rodziny.

Ponadto rządowi naukowcy z Naukowego Komitetu Doradczego Sage doradzili rodzinom w Wielkiej Brytanii, aby unikały śpiewania, tańca, a nawet grania w gry planszowe, kiedy spotkają się w te święta.

Wezwali nawet Brytyjczyków, aby unikali zbyt długiego jedzenia świątecznego obiadu i oczywiście nie powinni zdecydowanie przytulać osób starszych.

Stwierdzili również, że ludzie powinni rozważyć samodzielną izolację przez dwa tygodnie, zarówno przed jak i po pięciodniowej przerwie świątecznej, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

W oddzielnych dokumentach z zaleceń podkomitetów Sage zasugerowano, że rodziny powinny wdrożyć szereg zasad podczas świątecznych obowiązków w domu, np. ustalić, kto zmywa naczynia.

Obszerne wytyczne, które nie zostały formalnie przyjęte, sugerowały, że ludzie powinni używać „miejscówek” przy stole oraz ograniczyć używanie wspólnych łyżek do serwowania potraw.

Posiłki powinny być jak najkrótsze, najlepiej unikać uścisków, pocałunków i przytulania.

Zasugerowano także, że rodziny powinny unikać gier planszowych, w których używane są wspólne elementy.

Absurdów koronawirusowych nie brakuje i ciekawe, czym jeszcze będą chcieli nas zniewolić…

⇒ Czytaj także: „100 DNI SOLIDARNOŚCI W WALCE Z COVID-19” – RZĄD RUJNUJE GOSPODARKĘ I ZABRANIA CELEBROWANIA ŚWIĄT

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.