ŚWIĄTYNIA SATANISTYCZNA PROMUJE LOTERIĘ NA DARMOWĄ ABORCJĘ

Świątynia satanistyczna, nonteistyczna grupa aktywistów religijnych i politycznych z siedzibą w Salem, z dumą promuje swoją nową kampanię. Określiła zabicie nienarodzonego dziecka jako „ostateczną ofiarę dla szatana”, dlatego oferuje udział w loterii na darmową aborcję.

Kampania proaborcyjna

Świątynia szatana rozpoczęła kampanię promującą „rytuał aborcji religijnej”, który porównuje do sakramentu chrztu lub komunii dla chrześcijan.

Jest to również część planu zakwestionowania stanowych praw aborcyjnych, które zdaniem grupy wyznawców szatana, naruszają one wolność religijną członków.

W zapowiedzi kampanii, grupa twierdzi, że religijny rytuał aborcji to ceremonia zakorzeniona głęboko w naszych przekonaniach, jest duchowym doświadczeniem zaprojektowanym w celu zaszczepienia pewności siebie i poczucia własnej wartości zgodnie z wierzeniami religijnymi świątyni szatana.

„Rytuał” celebruje zabicie niewinnego nienarodzonego dziecka przez aborcję.

Członkowie świątyni twierdzą, że śmiercionośna praktyka opiera się na dwóch jej zasadach: autonomii cielesnej i przestrzeganiu najlepszych praktyk naukowych.

Aby sfinansować swoje wysiłki proaborcyjne, członkowie świątyni zbierają pieniądze na jej promocję w ramach loterii.

„Główną nagrodą” dla tych, którzy przekażą co najmniej 200 dolarów, jest aborcja.

Inne nagrody np. bransoletka „Ty jesteś swoim mistrzem”.

Satanistyczny rytuał aborcji

Świątynia satanistyczna tak opisuje swój „ rytuał” aborcji:

Przed podaniem środka znieczulającego lub uspokajającego spójrz na swoje odbicie, aby przypomnieć sobie swoją osobowość i odpowiedzialność za siebie. Skoncentruj się na swoich zamiarach. Weź głęboki oddech i usiądź wygodnie. Kiedy będziesz gotowy, powiedz głośno trzecią i piątą zasadę. Możesz teraz przejść operację. Po zakończeniu operacji i ustąpieniu znieczulenia powróć do swojego odbicia i wyrecytuj swoją osobistą afirmację. Poczuj, jak rozpraszają się wątpliwości, a twoja pewność siebie rośnie, gdy właśnie podjąłeś decyzję, która potwierdza twoją niezależność i wolną wolę. Zakończył się religijny rytuał aborcji.

Członkowie kultu szatana sprzeciwiają się prawom, które wymagają, aby placówki aborcyjne pokazywały matkom obraz ich nienarodzonych dzieci lub pozwalały im słuchać bicia serca nienarodzonego dziecka.

Sprzeciwiają się okresom oczekiwania, które dają matkom czas na rozważenie decyzji o świadomej zgodzie przed dokonaniem aborcji oraz przepisom, które wymagają, aby zakłady aborcyjne pochowały lub kremowały zwłoki po aborcji.

Świątynia satanistyczna jest mocno zaangażowana w aktywizm aborcyjny w Stanach Zjednoczonych.

Często jej działalność określana jest jako krucjata proaborcyjną, która przychodzi z pomocą największej amerykańskiej organizacji aborcyjnej, Planned Parenthood.

Niektórzy z jej członków próbują także zastraszyć pokojowych doradców pro-life poprzez makabryczne i wrogie protesty.

Wiele lat temu były satanista Zachary King wyznał, że kult ten odprawia swoje satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych.

Przyznał także, że udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ uważa się, że jest to najlepszy sposób złożenia ostatecznej ofiary dla szatana.

Wyjaśnił, że w satanizmie zabicie lub śmierć czegoś / kogoś jest najskuteczniejszym sposobem uzyskania aprobaty szatana, ale zabicie nienarodzonego dziecka (aborcja) jest czymś naprawdę „wielkim”, jest ostatecznym celem szatana.

⇒ Czytaj także: ŚWIATEM RZĄDZI SATANISTYCZNA CZARNA MAGIA – ŚWIADECTWO OFIARY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.