SZACH MAT DLA SYSTEMU

Koniec Szczepień i dyskryminacji sanitarnej. Zakończmy to teraz. Wniosek do Pana Piotra Witczaka o nagłośnienie i pomoc przy natychmiastowym wstrzymaniu szczepień przeciw covid-19. My – oddolny ruch patriotów pod nazwą Na Warcie – informujemy, że dnia 29.09.2021 podaliśmy sposób na ZAKOŃCZENIE SZCZEPIEŃ JUŻ TERAZ.

Niestety, wieść niesie się powoli, więc postanowiliśmy sami publiczne informować obecnych liderów Polski Walczącej w live’ach i na ich profilach.

Nie wiemy, dlaczego spotykamy się z kompletnym BRAKIEM REAKCJI.

Czy to strach przed postawieniem się światowej finansjerze, czy może coś innego sprawia, że wszyscy nabrali wody w usta.

Jeżeli jest to strach przed mackami światowych elit, to dlaczego Ci ludzie garną się do władzy i krzyczą o niebezpieczeństwie szczepień dzieci?

Zdając sobie sprawę, z ogromu zbrodni na polskim narodzie, ilości ofiar i nadliczbowych zgonów przez ostatnich 18 miesięcy, a także z tego, przeciw komu wystąpiliśmy, my – NA WARCIE – postanowiliśmy postawić nasze życie na szali bezpieczeństwa narodu, podając sposób jak zakończyć szczepienia i powstrzymać dyskryminację sanitarną ludności. Spokojnie.

Nie jesteśmy nowopowstającą partią i nie marzą nam się polityczne stołki ani promocja w celu czerpania z walki własnych korzyści.

My mamy tylko nasze logo „Na Warcie” – symbol wzajemnego wsparcia i walki w obronie ojczyzny. System i antysystem już dawno nas wyklął, gdyż opieramy się jego kontroli.

Nie promujemy nowych polityków za to poruszamy niewygodne tematy o których jest cisza. Nie robimy też biznesu z naszej działalności.

Skupiamy się na podawaniu rozwiązań i pomocy w rozwoju Polski Walczącej.

Promujemy oddolne inicjatywy i przejęcie władzy przez naród, gdyż nie pokładamy już nadziei w politykach, którzy tak wiele razy zawiedli.

To właśnie My – razem – możemy stać się legendarną Iskrą z Polski, gdyż schemat, który podajemy jest dobry dla każdego kraju w Europie.

Wszyscy dokładnie wiemy, że toczy się obecnie bój o przekroczenie progu ilości zaszczepionych osób, by władza mogła wprowadzić paszporty covidowe potrzebne do dalszej realizacji planu globalistów pozbawiającego ludzi niezaszczepionych szans na pracę, edukację (skutkującego możliwością odbierania dzieci) i funkcjonowania w społeczeństwie. NAJWAŻNIEJSZY JEST TU CZAS!

Nie to, kto rozsypie plan Globalistów.

Gdy podaliśmy bezkonfliktowy sposób na odizolowanie szkół od nielegalnych rozporządzeń, zabezpieczając rozwój dzieci w sposób bezpieczny zarówno dla rodziców jak i dyrekcji (Szkolne Referendum), zaczęto nas atakować.

To pokazało dobitnie, co stanowi systemowy priorytet w tej wojnie: niszczenie patriotów, którzy mogliby osiągnąć za duże zasięgi, tworząc konkurencję nowymstarym partiom w drodze do upragnionych stołków, lub co gorsza pokazując, jak ten system działa.

Po doświadczeniach z politykami i liderami od okrągłego stołu mamy prawo mieć brak zaufania.

Gołe słowa, że ktoś kogoś będzie wieszał, do tego schowane za immunitetem, nie robią na nas wrażenia i prosimy zrozumieć naszą ostrożność.

My nie tworzymy partii, więc jeżeli wasze intencje ratowania kraju są szczere, nie musicie się nas obawiać.

Bez znaczenia, z jakich jesteście ugrupowań.

Wszyscy mamy jeden cel: ocalić ludzi i prawa człowieka.

Zrozumcie.

Tu liczy się każdy dzień, bo ilość ludzi, która po zaszczepieniu poprze dyskryminację społeczną, rośnie każdego dnia dzięki rządowym sztuczkom i naciskom.

Odłóżcie Waszą politykę na bok w tej kwestii.

Oto rozwiązanie, które pozwoli zatrzymać akcję szczepień i osiągnięcie niebezpiecznego progu legalnej dyskryminacji ludzi na podstawie prawa i narzędzi p(l)andemicznych stosowanych przez władze.

Każdy negatywny wyniku testu na obecność sars-cov-2 zawiera zapis, że wynik negatywny nie świadczy o tym, że badany jest zdrowy.

Żaden lekarz nie jest w stanie ocenić, czy pacjent nie jest chory na bezobjawowy covid-19, który stał się podstawą zamykania gospodarki i przymusowej izolacji, na który powołują się politycy, medialni lekarze i na podstawie którego powstały rozporządzenia.

Wiemy, że policja i sanepid również opierają się na bezobjawowym covid-19, szczególnie uzasadniając art. 116kw.

To właśnie tu tkwi błąd zaplanowanej p(l)andemii, gdyż zarówno producenci szczepionek jak i nasze ministerstwo zdrowia wydało wytyczne nie pozwalające zaszczepić osoby chorej na covid-19 lub podejrzanej o chorobę w okresie 3 miesięcy.

Każdy lekarz, który od początku pandemii dopuścił do szczepienia choćby jedną osobę, czy to w Polsce czy w Europie, nie zastosował się do wytycznych, narażając życie i zdrowie ludzkie (art 160kk.).

Mając dobrego prawnika obeznanego w prawie medycznym, można również udowodnić winę z tytułu innych paragrafów.

Gdybyśmy publicznie to ogłosili, pomimo nacisków z ministerstwa, żaden lekarz czy felczer a nawet polski żołnierz nie podjął by się zaszczepienia, dopóki rząd nie zmieniłby zapisu, że bezobjawowy covid-19 nie istnieje.

Właśnie bezobjawowy covid-19 jest podstawą dalszego planu globalistów, zarówno u nas w kraju jak i poza granicami, gdyż pozwala traktować każdego jako podejrzanego o zakażenie.

Naszym sposobem nie tylko kończymy szczepienia, ale fizycznie zaczynamy burzyć narrację p(l)andemiczną, ponieważ odbieramy przestępcom ich narzędzie: bezobjawowy covid-19. Na tym właśnie polega SZACH-MAT dla systemu.

Nie istnieje sposób, by udowodnić, czy ktoś był chory bezobjawowo w ostatnich trzech miesiącach, czyli nie można szczepić.

Rząd nie może wycofać bezobjawowego covid-19, gdyż nie odważy się zaingerować w plan światowych elit.

Gdyby media niezależne i wszyscy liderzy (celebryci dzisiejszej Polski Walczącej) puścili w obieg informację, że poszukujemy aktywnych osób, które rozniosą listy po punktach szczepień, mielibyśmy minimum 3 miesiące bez szczepień.

Ten czas moglibyśmy wykorzystać na pozwy w stosunku do lekarzy, na złamanie ich zmowy milczenia w sprawie oszustw covidowych, nabijania statystyk, przypisywania covid-19 jako głównej przyczyny zgonu i innych odgórnych dyrektyw, w zamian za zmniejszenie wyroków.

Dlatego potrzebujemy prawników, by pomogli przygotować pozwy, a także podpowiedzieli, jak zebrać dowody na konkretnego lekarza, by nie uniknął aresztowania na podstawie zarejestrowanego nagrania dopuszczenia do szczepienia.

Dodajemy, że nawet podpisana przez chętnego do szczepienia deklaracja traci moc prawną, gdyż lekarz dopuszczając do szczepienia, nie zastosował się do wytycznych ministerstwa zdrowia dopuszczając osobę do szczepienia podejrzaną o bezobjawowy covid-19.

Wtedy policja będzie musiała zareagować, gdyż jest to zgodne z rządową pandemiczną narracją.

Na tej podstawie wszystkie pokrzywdzone osoby mogą wnieść oskarżenia.

Przy mądrym rozegraniu w mediach, jesteśmy w stanie zakończyć p(l)andemię, dając do zrozumienia lekarzom i dyrekcji szpitali, że nie chcemy kierować się zemstą i dajemy im szansę wyrażenia aktu skruchy, w postaci przyznania się do winy i przekazania dowodów na nabijanie pandemii, co przyczyniło się do zamykania gospodarki: zamknięcia gastronomii, sportu, zniewolenia milionów ludzi, a przede wszystkim śmierci tysięcy osób zaszczepionych i pozbawionych opieki medycznej.

Covid bezobjawowy to broń obusieczna i zarazem błąd, który mamy szansę wykorzystać, dopóki nie jest za późno.

Lekarze nie dadzą rady się wybronić w obliczu oficjalnych dokumentów, policja nie będzie w stanie odmówić śledztwa a prokurator oskarżenia, ponieważ opieramy się na ich narzędziach.

Lekarze zrozumieją, że zostali oszukani i jedyną deską ratunku pozostanie przyznanie do winy i chęć przekazania dowodów o całokształcie tworzenia pandemii.

Nawet niech to będą te 3-4 miesiące, zanim znajdą sposób, jak przywrócić szczepienia i udowodnić, że osoba nie była chora na covid-19 w okresie trzech miesięcy.

Przy obecnej próbie nacisku na szczepienia w zakładach pracy, szkołach i instytucjach jesteśmy w stanie zatrzymać ich uderzenie i z pewnością wprowadzić potężny zamęt i niepewność.

Skoro rząd zabezpieczył się wydając wytyczne, że nie można szczepić chorych, a lekarz szczepi, nie wykluczając choroby, może obywatele załapią, że coś tu jednak nie gra.

W załączniku przedstawiamy laboratoryjny wyniki negatywny testu w kierunku sars-cov-2 i opis, o którym wspominaliśmy, a także wytyczne co do szczepień.

Przy nagłaśnianiu Końca Szczepień prosimy o apel do społeczeństwa, gdyż potrzebujemy filmów lub dokumentów wystawionych przez policję, prokuraturę czy sąd z uzasadnieniem powołującym się na covid19 bezobjawowy, by każdy walczący o wolność posiadał pełen pakiet argumentów przy zgłaszaniu lekarzy na gorącym uczynku, gdy lekarz wyrazi zgodę na szczepienie.

Potrzebny nam wniosek dla policji o natychmiastowym wstrzymaniu wykonywanych szczepień przez lekarza, który nie stosuje się do wytycznych ministerstwa ale do wyjaśnienia sprawy pozwala na wykonywanie praktyk lekarskich związanych z wykonywanym zawodem (ten ruch powinni przeanalizować prawnicy, by nie pozbawić ludzi dostępu do lekarzy).

Polak potrafi, ale czy Pan odważy się praktycznie wziąć udział w zakończeniu szczepień i rozbiciu Planu pandemii?

Potrzebujemy pomocy prawnej oraz pomocy w nagłośnieniu proponowanego przez nas rozwiązania. Większość tych, do których się zwracamy, deklaruje publicznie swoje stanowisko wobec tyranii sanitarnej i pomoc w jej zwalczaniu, więc powinni być na tyle odważni, by przekuć słowa w czyn i popsuć plan światowej finansjery.

Jeśli odważy się Pan zrobić live o zakończeniu szczepień na podstawie pomysłu oddziału „Na Warcie”, lub w inny sposób, publicznie, za pomocą środków masowego przekazu pomóc nam dotrzeć z pomysłem do szerszego grona odbiorców, prosimy o link, gdyż prowadzimy archiwum dla przyszłych pokoleń.

Nasz adres mailowy: [email protected]

Chcielibyśmy prosić także o apel w sprawie pomocy w akcji Koniec Szczepień.

Prosimy, by osoby chętne do pomocy wpisywały w komentarzu hasło „pomogę”, link do postu https://www.facebook.com/107609721563122/posts/155033963487364/

Osoby te będą potrzebne do udostępniania materiałów, zaniesienia pism do punktów szczepień, a odważniejsi do składania wniosków o ściganie lekarza przyłapanego na gorącym uczynku po dopuszczeniu do szczepień.

Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieli by nas wesprzeć, zapraszamy do naszej zrzutki.

Środki przeznaczymy na realizację naszych akcji, a w razie, gdyby nasi liderzy nie odważyli się przeciwstawić światowym elitom, pieniądze przeznaczymy na oddolne zamknięcie pandemii, gdyż opracowaliśmy plan B. www.zrzutka.pl/z/podziemie

Czołem Wielkiej Polsce Żołnierze wyklęci „oddziału” Na Warcie Źródła: Wytyczne odnośnie szczepienia ozdrowieńców: https://www.gov.pl/web/zdrowie/informacja-w-sprawie-szczepienia-przeciwko-covid-19ozdrowiencow Pismo Ministra Zdrowia dotyczące wytycznych szczepienia ozdrowieńców: https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn:aaid:scds:US:8e7627e0-273a-467d9fcd-6f1a3b6c10b9

Negatywny wynik testu w kierunku sars-cov-2 z adnotacją o tym, że negatywny wynik testu nie wyklucza zachorowania na covid-19: https://images.app.goo.gl/K68x11Sz5GPZ3ad69 Potwierdzenie covid-19 bezobjawowego: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-04-22/wydarzenia-i-opinie-goscmi-ekspert-ds-chorob-zakaznych-i-szef-kghm-transmisja-od-1925/

⇒ Czytaj także: KABAŁA, CZYLI JAK PSYCHOPACI CHCĄ ZNISZCZYĆ CAŁĄ LUDZKOŚĆ

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.