WSPÓŁZAŁOŻYCIEL BioNTech: SZCZEPIONKA PFIZER COVID-19 ZOSTAŁA OPRACOWANA W KILKA GODZIN – Odkrywamy Zakryte
WSPÓŁZAŁOŻYCIEL BioNTech: SZCZEPIONKA PFIZER COVID-19 ZOSTAŁA OPRACOWANA W KILKA GODZIN

Współzałożyciel BioNTech dr Ugur Sahin twierdzi, że szczepionka Covid-19, którą zaprojektował dla firmy Pfizer, została opracowana w zaledwie kilka godzin w ciągu jednego dnia 25 stycznia 2020 r. Żadna inna szczepionka w historii nie została stworzona i wyprodukowana tak szybko. Wcześniej najszybsze opracowanie szczepionki, jaką kiedykolwiek stworzono, zajmowało ponad cztery lata.

Jak podaje The Journal, współzałożyciel przedsiębiorstwa biotechnologicznego BioNTech współpracującego z koncernem Pfizer, dr Ugur Sahin, zaprojektował szczepionkę Covid-19 w zaledwie kilka godzin w połowie stycznia 2020 roku.

Rzecznik BioNTech potwierdził, że Sahin – który założył firmę ze swoją żoną Özlem Türeci – wykonał „zgrubny projekt w jeden weekend”.

Co więcej, opracowanie szczepionki na koronawirusa Moderny zajęło tylko dwa dni.

Powodem, dla którego obie szczepionki zaprojektowano tak szybko, była eksperymentalna technologia, na której polegają, czyli mRNA.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) nigdy wcześniej nie zatwierdziła szczepionki ani leczenia na bazie mRNA, chociaż badania nad niektórymi produktami trwały lata.

Teraz po raz pierwszy zezwoliła na szczepionki oparte na mRNA firmy Pfizer i BioNTech zaprojektowane w jeden dzień.

Wadą opracowanej szczepionki jest jednak nie tylko to, że została wyprodukowana w tak krótkim czasie, ale również to, że istnieje wiele pytań dotyczących krótkiego okresu jej testowania i skutków ubocznych.

Niedawno naukowcy z Uniwersytetu w Miami zalecili mężczyznom przeprowadzenie oceny płodności i rozważenie zamrożenia nasienia przed otrzymaniem szczepionki Covid-19 w celu ochrony ich płodności.

Tymczasem, według grudniowego raportu CDC, prawie 3150 osób, którym podano szczepionkę Covid-19, zostało sparaliżowanych – „nie były w stanie wykonywać normalnych codziennych czynności, nie były w stanie pracować i wymagały opieki lekarza lub pracownika służby zdrowia”.

Grupa naukowców z czasopisma medycznego The Lancet ostrzegła również, że  szczepionki Covid-19 mogą zwiększać ryzyko zarażenia się wirusem HIV, potencjalnie prowadząc do wzrostu zakażeń.

Inni badacze zwracają uwagę na fakt, że szczepionki Covid-19 zwiększają ryzyko poważniejszych chorób i że biorcy powinni być świadomi wszystkich zagrożeń przed zaszczepieniem.

⇒ Czytaj także: MODERNA PRZYZNAJE: SZCZEPIONKI mRNA TO „SYSTEM OPERACYJNY” DO PROGRAMOWANIA LUDZI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.