KOMISJA EKSPERTÓW RÓŻNYCH DZIEDZIN JEST ZGODNA: 5G JEST TOKSYCZNE DLA LUDZI

Komisja New Hampshire do zbadania skutków środowiskowych i zdrowotnych rozwijającej się technologii 5G wysłuchała 13 ekspertów w dziedzinie epidemiologii, zdrowia zawodowego, toksykologii, fizyki i inżynierii oraz jednego eksperta z branży bezprzewodowej. Wszyscy oprócz przedstawiciela branży zgodzili się, że promieniowanie RF pochodzące z urządzeń bezprzewodowych wpływa toksycznie na ludzi, zwierzęta, owady i rośliny.

Najnowsze dane są jednoznaczne

Po uchwaleniu ustawy 522 w New Hampshire House utworzono komisję ustawodawczą New Hampshire do zbadania skutków środowiskowych i zdrowotnych rozwijającej się technologii 5G.

Komisja została zaangażowana w „zbadanie wpływu technologii bezprzewodowej 5G na środowisko i zdrowie w 2019 r.”.

W jej skład weszło 13 członków z różnych dziedzin: epidemiologii, bezpieczeństwa i higieny pracy, toksykologii, fizyki, inżynierii, elektromagnetyki oraz przedstawiciela z branży bezprzewodowej.

Członków powołanej komisji poproszono o udzielenie odpowiedzi na osiem wskazanych pytań, w tym:

  • Dlaczego tysiące recenzowanych badań częstotliwości radiowych (RF), które pokazują szeroki zakres skutków zdrowotnych, w tym uszkodzenia DNA, guzy mózgu i serca, bezpłodność i wiele innych dolegliwości, zostały zignorowane przez Federalną Komisję ds. Komunikacji (FCC)?
  • Dlaczego wytyczne FCC nie uwzględniają wpływu technologii bezprzewodowej na zdrowie?
  • Dlaczego limity FCC RF są 100 razy wyższe niż w innych krajach?
  • Dlaczego FCC ignoruje klasyfikację urządzeń bezprzewodowych Światowej Organizacji Zdrowia jako potencjalnego czynnika rakotwórczego?
  • Dlaczego, kiedy czołowi światowi naukowcy podpisali apel o ochronę zdrowia publicznego przed promieniowaniem bezprzewodowym, nic nie zostało zrobione?

Wysłuchano zdania ekspertów i ostatecznie wszyscy oprócz przedstawiciela ds. telekomunikacji bezprzewodowej przyznali, że promieniowanie RF pochodzące z urządzeń bezprzewodowych ma wpływ na ludzi, zwierzęta, owady i rośliny.

W raporcie napisano:

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że uszkodzenie DNA może nastąpić na skutek promieniowania spoza jonizującej części widma. Komisja wysłuchała argumentów obu stron w tej sprawie, a wielu twierdzi, że istnieją ustalenia wskazujące na skutki biologiczne w tym zakresie. Argument ten zostaje wzmocniony, gdy zaczynają być wykorzystywane fale milimetrowe w zakresie mikrofal.

Komisja wydała również zalecenia, które muszą zostać podjęte, by chronić ludzkie zdrowie przed wpływem technologii 5G.

Maksymalne narażenie na promieniowanie

Z racji tego, że technologia 5G wymaga umieszczenia anten znacznie bliżej siebie niż istniejące technologie 4G i 3G, ludzie są narażeni na promieniowanie na poziomie nigdy wcześniej niewidzianym w historii ludzkości.

Struktura wymagana do obsługi 5G będzie wymagała umieszczenia anten komórkowych blisko domów, szkół i miejsc pracy.

Komisja zaleciła więc „niezależny przegląd aktualnych standardów RF promieniowania elektromagnetycznego w paśmie mikrofalowym od 300 MHz do 300 GHz” w celu oceny zagrożeń zdrowotnych”.

Pozostałe zalecenia obejmowały zagadnienia, które ograniczyłyby ekspozycję jednostki na sieć 5G oraz zwiększyły wiedzę i świadomość opinii publicznej na temat jej ekspozycji, bez ignorowania nauki i wprowadzania w dezorientację.

Ponadto członkowie komisji porównali wyścig o superszybki Internet i łączność 5G z kłamstwami przemysłu tytoniowego i naftowego.

W podobny sposób przemysł tytoniowy przekonał opinię publiczną, że palenie jest bezpieczne, tak samo jak branża telekomunikacyjna sprzedaje społeczeństwu maksymalną prędkość ponad bezpieczeństwo ich zdrowia.

Większość ekspertów jest zgodna co do tego, że bardzo ważne jest angażowanie się we wszelkie akcje zapobiegające wdrożeniu 5G oraz natychmiastowe podjęcie kroków w swoim domu i środowisku pracy, aby jak najbardziej zmniejszyć narażenie na szkodliwe promieniowanie.

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: JAK MINIMALIZOWAĆ ZAGROŻENIA DLA DZIECI ZE STRONY SMARTFONÓW I WI-FI?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.