SZCZEPIONKI COVID-19 ZWIĘKSZAJĄ RYZYKO POWAŻNYCH CHORÓB! (BADANIE)

Czy szczepionki Covid-19 mogą zwiększać ryzyko poważniejszych chorób niż sam Covid-19? Wyniki badania opublikowanego w International Journal of Clinical Practuce wykazały, że producenci koronawirusowych szczepionek i cały system medyczny ukrywa przed nami szokującą prawdę.

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badanie w celu ustalenia, czy istnieje wystarczająca literatura, aby wymagać od klinicystów ujawnienia konkretnego ryzyka, że ​​szczepionki Covid-19 mogą pogorszyć chorobę.

Badanie zostało przeprowadzone przez Timothy Cardozo z Wydziału Biochemii i Farmakologii Molekularnej NYU Langone Health w Nowym Jorku oraz Ronalda Veazeya z Wydziału Patologii Porównawczej Wydziału Patologii i Medycyny Laboratoryjnej Covington, LA.

Naukowcy przejrzeli opublikowaną literaturę, aby zidentyfikować dowody przedkliniczne i kliniczne.

Dokonano również przeglądu protokołów badań klinicznych dotyczących szczepionek Covid-19, aby określić, czy ryzyko zostało prawidłowo ujawnione i przekazane do informacji publicznej.

Wyniki badania zostały opublikowane w International Journal of Clinical Practuce.

Badanie wykazało, że osoby, którym podano szczepionki Covid-19, są bardziej narażone na cięższe choroby niż osoby, które nie są zaszczepione.

 

Z badania wynika ponadto, że fakt ten jest utrzymywany w tajemnicy w protokołach badań klinicznych i formularzach zgody.

Szczepionki Covid-19 zaprojektowane w celu wywołania przeciwciał neutralizujących mogą uwrażliwić biorców szczepionki na cięższą chorobę, niż gdyby nie byli szczepieni.

Szczepionki przeciwko SARS, MERS i RSV nigdy nie zostały zatwierdzone, a dane wygenerowane podczas opracowywania i testowania tych szczepionek sugerują poważne obawy mechaniczne […] niezależnie od tego, czy składają się z białka, wektora wirusowego, DNA czy RNA i niezależnie od metody dostarczania, mogą pogorszyć chorobę Covid-19 poprzez wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE).

Ryzyko to jest tak wystarczająco ukryte w protokołach badań klinicznych i formularzach zgody dla trwających badań szczepionek Covid-19, że jest mało prawdopodobne, aby pacjent miał odpowiednie zrozumienie tego ryzyka, co uniemożliwia prawdziwie świadomą zgodę uczestników tych badań – napisali autorzy badania.

Naukowcy zalecają ujawnianie informacji i poinformowanie wszystkich szczepionych o istniejącym ryzyku.

To nie pierwszy raz, kiedy Big Pharma oszukuje szczepionych, ukrywając przed ludźmi poważne zagrożenia dla zdrowia.

Wielu z najbardziej wpływowych doradców, zarówno na poziomie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), jak i na szczeblach krajowych, jest opłacanymi konsultantami przemysłu szczepionkowego, którzy dobrze wiedzą, że WHO pracuje bardziej dla interesu przemysłu szczepionkowego, niż dla ludzi.

⇒ Czytaj także: BIG PHARMA WYDAJE ROCZNIE 20 MLD DOLARÓW NA „NAGABYWANIE” LEKARZY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.