SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI TO OGROMNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI

Szczepionka przeciw koronawirusowi jest obecnie priorytetem dla firm farmaceutycznych. Amerykańskie Narodowe Instytuty Zdrowia (NIH) rozpoczynają w pośpiechu program opracowania szczepionki przeciwko wirusowi z Chin. Media głównego nurtu sieją strach zagrożenia chorobą, a nie mówią o tym, że jest to ogromny eksperyment wymierzony w ludzkość.

90 dni do zagłady

Narodowe Instytuty Zdrowia (NIH), amerykańska instytucja rządowa zajmująca się badaniami biomedycznymi i związanymi ze zdrowiem, część Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych, pod koniec stycznia 2020 r. rozpoczęła współpracę z amerykańską firmą zajmującą się szczepionkami, Moderna Inc.

Jej przedstawiciele zapowiedzieli, że w ciągu zaledwie trzech miesięcy prawdopodobnie przetestują pierwszą z wielu potencjalnych szczepionek eksperymentalnych przeciwko nowemu koronawirusowi, który rozprzestrzenia się w Chinach i poza nimi.

wirus-wuhan.jpg
foto.depositphotos.com

Szczepionka ma opierać się na kodzie genetycznym wirusa z Wuhan, dokładnie ma powstać na bazie kwasu rybonukleinowego (RNA).

W ten sposób ma zostać kodowana dla antygenu specyficznego dla choroby, co dalej ma lepiej przygotować układ odpornościowy pacjenta do walki z prawdziwym wirusem.

Absurdalnym jest fakt szybkości tworzenia takiej szczepionki i zadeklarowanie, że w ciągu zaledwie 90 dni będzie ona gotowa do podania ludziom.

Nagroda za postęp

Co ciekawe, firma Moderna Inc., która będzie produkować i testować nową szczepionkę RNA przeciwko chińskiemu wirusowi, w komunikacie prasowym z 23 stycznia 2020 r. ogłosiła nagrodę finansową CEPI na przyspieszenie rozwoju szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Czym jest  CEPI?

Otóż jest to innowacyjne globalne partnerstwo między organizacjami publicznymi, prywatnymi, filantropijnymi i organizacjami społeczeństwa obywatelskiego, które dzięki współpracy próbuje przyspieszyć opracowywanie szczepionek przeciwko pojawiającym się chorobom zakaźnym.

CEPI zostało założone w Davos przez rządy Norwegii i Indii, Fundację Billa i Melindy Gatesów, Wellcome Trust i Światowe Forum Ekonomiczne.

Wracając do strony internetowej Moderna Inc. – w dolnej części komunikatu prasowego, o którym mowa powyżej, znajduje się bardzo interesujące oświadczenie, w części zatytułowanej „Uwaga specjalna dotycząca przyszłych oświadczeń”:

[…] nigdy nie było produktu komercyjnego z wykorzystaniem technologii mRNA zatwierdzonej do użytku publicznego.

Wychodzi na to, że rząd USA wraz z firmą farmaceutyczną w ciągu kilkudziesięciu dni zamierzają wprowadzić do obiegu eksperymentalny produkt, który nigdy wcześniej nie był stosowany, ani nie jest licencjonowany do użytku publicznego.

Szczepionki mRNA i stosowana w nich technologia są produktami doświadczalnymi z nieznanymi działaniami niepożądanymi, które według Fundacji PHG z Uniwersytetu w Cambridge mogą obejmować zapalenie lub reakcje autoimmunologiczne.

Krok do depopulacji

Sposób, w jaki kształtuje się cała sytuacja wokół koronawirusa, dokładnie odzwierciedla to, co Bill Gates kiedyś zaproponował jako „rozwiązanie” rzekomego problemu „przeludnienia”.

Podczas niesławnego przemówienia na konferencji naukowej TED, Gates wyjaśnił, że szczepionki są jednym z kluczy do zmniejszenia globalnego poziomu populacji.

szczepionka-koronawirus.jpg
foto.depositphotos.com

Jaki jest więc lepszy sposób, aby to zrobić niż to, by uwolnić masowo opatentowany koronawirus, aby później wprowadzić dla niego „cudem” opatentowaną szczepionkę?

Zapewne nikt z was celowo nie zgłosiłby się na próbny test szczepionki i nie chciałby stać się królikiem doświadczalnym, prawda?

Z pewnością też nie ofiarowałbyś swojego dziecka dla idei wielkiego eksperymentu, prawda?

Dlatego też tak prosto zmanipulowano ludzkość, ogłaszając kwarantanny i siejąc mnóstwo strachu.

Dzięki temu rządy na całym świecie mają przyzwolenie na legalną depopulację pod pozorem działań profilaktycznych.

⇒ Czytaj także: EVENT 201 – PANDEMICZNE ĆWICZENIA PRZEWIDZIAŁY PRZYSZŁOŚĆ KORONAWIRUSA NA DŁUGO PRZED JEGO WYSTĄPIENIEM

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=ksuFZ28bnG4