SZCZEPIONKI mRNA MOGĄ POWODOWAĆ NIEPŁODNOŚĆ, PORONIENIA I WADY WRODZONE

Dwóch odważnych lekarzy, dr Wolfgang Wodarg i dr Michael Yeadon, wystosowało do Europejskiej Agencji Leków wniosek o podjęcie działań administracyjnych i regulacyjnych w sprawie nowych szczepionek mRNA na koronawirusa opracowanych przez firmę Pfizer / BioNTech. Ostrzegają, że szczepionki te mogą atakować komórki łożyska, powodując niepłodność kobiet oraz poronienia.

Lekarze zwrócili się do Europejskiej Agencji Leków o wstrzymania rozpowszechniania nowych szczepionek do czasu, gdy firmy będą mogły przeprowadzić właściwe badania.

Ostrzegli, że badania nad szczepionką Pfizer / BioNTech były pospieszne i dostarczyły fałszywych danych, które wprowadzają w błąd wszystkich, którzy decydują się przyjąć szczepionkę.

Szkody, które szczegółowo opisali, obejmują rozwój autoprzeciwciał przeciwko glikolowi polietylenowemu (PEG), które nie tylko zmniejszają skuteczność szczepionki, ale także powodują reakcje alergiczne i śmiertelne zdarzenia niepożądane.

Nanocząsteczki mRNA (składniki aktywne) są pokryte PEG.

Ponadto szczepionki zawierają również mNeonGreen, składnik o właściwościach bioluminescencyjnych. Dlaczego ten składnik, pochodzący z bezkręgowców morskich, jest używany w szczepionkach?

Najbardziej niepokojąca jest jednak zdolność szczepionki koronawirusowej do wywoływania niepłodności u kobiet.

Szczepionki mRNA mają wywoływać odpowiedź immunologiczną na białka wirusa SARS-CoV-2, ale te białka (transkrybowane w celu replikacji w rybosomach komórkowych) zawierają również homologiczną postać syncytyny-1.

To naturalne białko (syncytyna-1) powstaje z ludzkich endogennych retrowirusów i jest odpowiedzialne za rozwój łożyska u ssaków i ludzi.

Jest potrzebne do przebiegu prawidłowej ciąży, ale po szczepieniu przeciwko Covid-19, komórki odpornościowe osobnika zostają „przeszkolone” do atakowania syncytyny-1 (co prowadzi do potencjalnych poronień, wad wrodzonych i bezpłodności).

Projekty badań nad szczepionką nie testowały skutków mutagennych ani rozrodczych wad.

Dotychczasowa wiedza o szczepionkach mRNA wskazuje na ich potencjał do wywoływania długoterminowego autoimmunologicznego zniszczenia żeńskiego układu rozrodczego.

Nieprzebadane szczepionki, kampania szczepień, skutek uboczny w postaci niepłodności, plan depopulacji, wycofanie refundacji leczenia niepłodności… – czyż to wszystko nie łączy się w całość?

⇒ Czytaj także: „NIE PRZEJMUJ SIĘ”, JEŚLI LUDZIE ZACZNĄ UMIERAĆ PO SZCZEPIONCE COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.