SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE „NA KARTKI” – MZ WPROWADZA OGRANICZENIA

Szczepionki przeciw grypie od teraz będą towarem deficytowym, wydawanym „na kartki”. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło bowiem ograniczenia w ordynowaniu i wydawaniu szczepionek przeciw grypie na jednego pacjenta.

Zgodnie z obwieszczeniem ministra zdrowia z dnia 17 września 2020 r. w Polsce wprowadzono ograniczenie ilości wydawanego na jednego pacjenta w wieku od 9 r.ż. – w aptece ogólnodostępnej lub punkcie aptecznym – produktu leczniczego Fluarix Tetra albo Influvac Tetra, albo VaxigripTetra.

Chodzi o to, aby eliminować możliwość wypisania kilku czy kilkunastu dawek szczepionki na jedną osobę.

Obwieszczenie zawiera także m.in. dawkę, postać, wielkość opakowania, Kod GTIN lub inny kod odpowiadający kodowi GTIN, ilość opakowań możliwych do wydania pacjentowi w określonym czasie oraz jednostkę czasu, na którą produkt leczniczy może zostać wydany (180 dni).

W tym całym wydawaniu szczepionek „na kartki” pojawia się pytanie – jak duże jest prawdopodobieństwo, że ludzie tak masowo „rzucają” się na szczepionki przeciw grypie i je wykupują?

Czy ich w rzeczywistości brakuje, czy to tylko (jak zawsze) medialna propaganda, która ma siać strach i panikę, mydlić ludziom oczy i przekonywać nieprzekonanych do zmiany decyzji (zachęcać do przyjmowania szczepionki)?!

Czyżby kolejna próba ogłoszenia, że coś jest towarem deficytowym (jak na początku „pandemii” papier toaletowy, mąka, ryż i środki antybakteryjne) i oczekiwanie, że społeczeństwo szturmem rzuci się tym razem na apteki po szczepionki?!

Kto się da na to złapać?

⇒ Czytaj także: TRENER PERSONALNY SPARALIŻOWANY PO SZCZEPIONCE PRZECIW GRYPIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.