T-MOBILE WDRAŻA 5G W PRAKTYKĘ – CZAS NA WROCŁAW, RZESZÓW, ŁÓDŹ, KIELCE I…?

T-Mobile w wyścigu o to, kto pierwszy wdroży komercyjne korzystanie z sieci 5G, nie zajęło pierwszego miejsca, ale uplasowało się na podium. Od 9 czerwca technologia nowej generacji działa już w kilku polskich miastach, a operator zapowiada, że do końca miesiąca obejmie nią aż 6 mln osób. Zamach na ludzkie zdrowie trwa!

Komercyjne 5G w T-Mobile

Od 9 czerwca 2020 roku operator sieci T-Mobile Polska uruchomił komercyjne korzystanie z sieci 5G:

[…] z dumą ogłaszam komercyjne uruchomienie sieci 5G w T-Mobile. Nie chcemy czekać na to, co przyniesie przyszłość, tylko ją tworzyć. Dlatego już teraz dajemy naszym klientom możliwość stania się częścią pierwszego etapu tej rewolucji technologicznej i przyłączenia się do 5G. Nie ograniczamy się do jednego, niewielkiego obszaru, a uruchamiamy usługę w szerokiej skali – napisał w oświadczeniu Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Z technologii nowej generacji mogą korzystać już mieszkańcy Warszawy i okolic, Łodzi, Krakowa, Rzeszowa, Poznania, Wrocławia, Płocka, Opola, Częstochowy, Bielska-Białej, Kielc oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Operator zapowiedział, że łącznie do końca czerwca 2020 roku zasięgiem technologii 5G objętych zostanie 6 mln osób w 46 miastach i miejscowościach całej Polski.

Ci, którzy chcą korzystać z sieci 5G, mogą to robić na razie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W przypadku sieci 5G od T-Mobile potrzebny jest jednak telefon lub modem zgodny z siecią piątej generacji z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfa MagentaBIZNES.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Parlament Europejski opublikował krótkie sprawozdanie na temat wpływu technologii bezprzewodowej i 5G na zdrowie ludzkie.

Jego przedstawiciele twierdzą, że chociaż celem Komisji Europejskiej jest przyspieszenie cyfryzacji UE w celu zwiększenia jej konkurencyjności, istnieją poważne obawy związane z wdrożeniem 5G.

W odniesieniu do bezpieczeństwa danych raport zauważa, że

[…] wojsko, szpitale, policja i banki nadal korzystają z połączeń przewodowych, przynajmniej w celu najistotniejszej komunikacji, głównie ze względów bezpieczeństwa. Sieci przewodowe zazwyczaj oferują większą prędkość Internetu i są uważane za bezpieczniejsze.

Z powodu zagęszczenia anten wdrożenie 5G będzie kosztowało znacznie więcej.

Zwracają uwagę na wiele pytań pozostawianych bez odpowiedzi w odniesieniu do prawdziwej potrzeby i zastosowań 5G oraz na wiele niewiadomych na temat skutków zdrowotnych i środowiskowych.

Z drugiej strony naukowcy i lekarze z całego świata zaapelowali o moratorium w sprawie 5G.

Uważają, że istnieją poważne dowody na negatywne skutki dla zdrowia publicznego i środowiska.

Podkreślają również niekwestionowany fakt, że niewiele jest badań nad skutkami zdrowotnymi lub środowiskowymi technologii 5G, chociaż badania wskazują, że obszar ten ma niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka, zwłaszcza na skórę i oczy.

Nie mamy podstaw, by wierzyć, że technologia 5G jest bezpieczna pod każdym względem, a tymczasem zamach na nasz zdrowie trwa i przeradza się w zaawansowane ataki.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: 20 FAKTÓW DOTYCZĄCYCH 5G, O KTÓRYCH KAŻDY MUSI WIEDZIEĆ!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.