„TRZEBA WPISAĆ COVID-19” – WIELKA WPADKA W TVP INFO

Wielka wpadka prowadzącego w TVP INFO. 14 października 2020 roku podczas zdawania relacji o „nowych rekordach zakażeń koronawirusem w Polsce” padły skandaliczne słowa.

Od początku PLANdemii tzw. media głównego nurtu na podstawie informacji Ministerstwa Zdrowia podają codziennie dane o nowych potwierdzonych zakażeniach koronawirusem w Polsce oraz liczbie osób śmiertelnych.

W tym ostatnim przypadku pojawia się podział na śmierć z powodu Covid-19 oraz zgony z powodu współistnienia Covid-19 z innymi schorzeniami.

O tym, że statystyki są mocno „naciągane” i niewiarygodne mówiono już wiele razy, ale wiele osób i tak uważało to stanowisko, jest odzwierciedleniem „teorii spiskowych”, a telewizja zawsze i wszędzie głosi prawdę.

Tymczasem 14 października 2020 roku w TVP INFO podczas przekazywania danych z Ministerstwa Zdrowia o „nowych rekordach zakażeń koronawirusem w Polsce” prowadzący program przyznał, że za zgony osób podawanych jako ofiary koronawirusa odpowiada najprawdopodobniej  choroba podstawowa, ale zgodnie z nowymi zasadami statystyk „trzeba wpisać Covid-19”:

Jeżeli chodzi o współistnienie Covid-19 u osób, które straciły życie minionej doby, no to mamy takich osób 105. To są osoby, u których choroba podstawowa doprowadziła najprawdopodobniej do śmierci. Ale wedle nowej statystyki albo nowego raportowania trzeba wpisać Covid-19 jako przyczynę śmierci – takie są reguły od tej wiosny – przyznał prowadzący.

W ten oto sposób na antenie rządowej telewizji zaliczono wielką wpadkę albo… może oficjalnie naprowadzono odbiorców, że cała koronapanika to jedna wielka ściema i kumulacja fałszerstw, o czym mówi coraz więcej lekarzy i specjalistów.

⇒ Czytaj także: WŁOSKI LEKARZ O KŁAMSTWACH COVID-19: „WOLĘ ŚMIERĆ, NIŻ SZCZEPIENIE”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.