PRAWNICY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO POZWANIA WHO ZA „COVIDOWE ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI”

Prawnicy z całego świata przygotowują pozew przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) o „zbrodnie przeciwko ludzkości” w związku z blokadami Covid-19 na całym świecie. Sprawa dotyczy głównie fałszywych testów PCR, które nie są w stanie wykryć zakażenia koronawirusem.

Międzynarodowa grupa prawników kierowana przez adwokata z Kalifornii, dr Reinera Fuellmicha, żąda, aby społeczeństwo otrzymało „pełne odszkodowanie za poniesione straty”, jeśli ludzie czują się „skrzywdzeni”  przez surowe ograniczenia związane z blokadami koronawirusa.

Dr Fuellmich wyjaśnił szczegóły historycznego pozwu w filmie opublikowanym 3 października 2020 roku.

W filmie Fuellmich wyjaśnia:

Zgodnie z przepisami prawa o czynach niedozwolonych, wszyscy, którzy zostali poszkodowani przez te blokady wywołane testami PCR, są uprawnieni do otrzymania pełnego odszkodowania za poniesione straty.

W szczególności istnieje obowiązek rekompensaty, tj. obowiązek wypłaty odszkodowania za utratę zysków przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność na własny rachunek w wyniku blokady i innych środków.

Zespół prawników Fuellmicha twierdzi, że testy PCR, promowane przez WHO i wiele organów zdrowia publicznego na całym świecie, są winne stosowania nieuzasadnionych blokad.

W przeciwieństwie do twierdzeń WHO, niemieckiego wirusologa Christiana Drostena i Lothara Wielera z niemieckiego Instytutu Roberta Kocha, adwokat Fuellmich wyjaśnia, że testy PCR są bezużyteczne:

Nie tylko testy PCR nie są wyraźnie zatwierdzone do celów diagnostycznych, jak słusznie podano na ulotkach dołączonych do tych testów, co wielokrotnie podkreślał wynalazca testu PCR, Kary Mullis. Zamiast tego po prostu nie są w stanie zdiagnozować żadnej choroby.

W przeciwieństwie do twierdzeń Drostena, Wielera i WHO, które poczynili od czasu ogłoszenia pandemii, pozytywny wynik testu PCR nie oznacza, że mamy do czynienia z ​​infekcją. Jeśli ktoś uzyska wynik pozytywny, nie oznacza to, że jest czymkolwiek zarażony, nie mówiąc już o zaraźliwym wirusie SARS-CoV-2.

Potwierdzenie tych twierdzeń Fuellmich znalazł, odnosząc się do publikacji amerykańskiego centrum kontroli i prewencji chorób (CDC), w której stwierdzono: „Wykrycie wirusowego RNA może nie wskazywać na obecność zakaźnego wirusa lub że 2019-nCoV jest czynnikiem wywołującym objawy kliniczne”.

Wymazy do PCR pobierają jedną lub dwie sekwencje cząsteczki, które są niewidoczne dla ludzkiego oka i dlatego wymagają amplifikacji w wielu cyklach, aby były widoczne – wyjaśnił prawnik. Wszystko powyżej 35 cykli jest – jak donosi The New York Times  i inni – uważane za całkowicie niewiarygodne i naukowo nieuzasadnione.

W rzeczywistości, jak zauważa Fuellmich, testy PCR używane do testowania Covid-19 są ustawione na 45 cykli.

„Czy może to wynikać z chęci uzyskania jak największej liczby pozytywnych wyników, a tym samym zapewnienia podstaw do fałszywego założenia, że ​​wykryto dużą liczbę zakażeń?” – pyta prawnik.

Test nie pozwala na rozróżnienie materii nieaktywnej i reprodukcyjnej, więc ​​wynik pozytywny może się zdarzyć, u badanej osoby, której układ odpornościowy wygrał w przeszłości walkę z przeziębieniem.

Fuellmich podsumował: „Krótko mówiąc: ten test nie może wykryć żadnej infekcji, w przeciwieństwie do wszystkich fałszywych twierdzeń, że tak”.

Chociaż pozwy zbiorowe nie są rozwiązaniem stosowanym w większości krajów na świecie, Fuellmich i jego koledzy chcą wnieść sprawę przeciwko WHO do sądu w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, gdzie ten szczególny rodzaj procesu jest stałym elementem praktyki prawnej.

Do tego pozwu zbiorowego mogą następnie dołączyć „wszystkie zainteresowane strony na całym świecie”.

Z dnia na dzień międzynarodowa sieć prawników się powiększa.

Niemiecka grupa prawników chętnie dostarczy bezpłatnie wszystkim swoim współpracownikom we wszystkich innych krajach, niezbędnych istotnych informacji, w tym ekspertyz i zeznań ekspertów, z których wynika, że ​​ testy PCR nie mogą wykryć infekcji.

⇒ Czytaj także: RZĄD KANADY POZWANY O ZASTOSOWANIE SKRAJNIE NIEPOTRZEBNEJ „OPERACJI COVID-19”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=kr04gHbP5MQ&feature=emb_logo