WHO CHCE UKRYĆ SWE OSZUSTWA, ZMIENIAJĄC KRYTERIA DIAGNOZY COVID-19 – Odkrywamy Zakryte
WHO CHCE UKRYĆ SWE OSZUSTWA, ZMIENIAJĄC KRYTERIA DIAGNOZY COVID-19

WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) po raz kolejny chce ukryć swoje oszustwa. Tym razem zmieniono kryteria testów PCR, aby ukryć fałszywie pozytywne wyniki i ostrzeżono medyków, aby nie polegali wyłącznie na wynikach testu PCR w celu diagnozowania u pacjenta Covid-19.

W zaktualizowanych wytycznych opublikowanych 20 stycznia 2021 r. WHO stwierdziła, że ​​diagności laboratoryjni i lekarze powinni również wziąć pod uwagę historię pacjenta i czynniki ryzyka epidemiologicznego, oprócz testu PCR podczas diagnozowania koronawirusa.

Nowe wytyczne mogą sprawić, że będzie diagnozowanych znacznie mniej codziennych przypadków Covid-19 oraz fałszywie pozytywnych przypadków, które zasiały panikę i zbudowały „pandemię” strachu.

Większość testów PCR jest wskazana jako pomoc w diagnozowaniu, dlatego pracownicy służby zdrowia muszą uwzględnić każdy wynik w połączeniu z czasem pobierania próbek, typem próbki, specyfiką testu, obserwacjami klinicznymi, historią pacjenta, potwierdzonym statusem kontaktów z osobą zakażoną i informacjami epidemiologicznymi – poinformowano w przewodniku.

Nie jest jasne, dlaczego Światowa Organizacja Zdrowia czekała ponad rok na wydanie nowej dyrektywy, podczas gdy środowisko medyczne świadomych lekarzy mówiło o tym od dawna.

Pod koniec 2020 roku portugalski sąd apelacyjny orzekł, że testy PCR są niewiarygodne i zabronione jest poddawanie ludzi kwarantannie wyłącznie na podstawie testu PCR.

Standardowe testy na koronawirusa codziennie generowały ogromną liczbę pozytywnych przypadków, przy czym były wykonywane na podstawie wadliwych protokołów WHO, które były zaprojektowane tak, aby uwzględniać również przypadki fałszywych alarmów o zakażeniu.

W istocie WHO wie, że to nie działa, a ponadto nie jest to pierwszy raz, kiedy organizacja ta kłamie i sieje niepotrzebny strach na świecie.

W przeszłości w 2010 roku WHO została przyłapana na udawaniu pandemii  i została zmuszona do przyznania, że ​​jej metodologia pomiaru rozprzestrzeniania się choroby, zamiast jej nasilenia, była nieprawidłowa.

⇒ Czytaj także: PORTUGALSKI SĄD ORZEKŁ: TESTY NA KORONAWIRUSA SĄ NIEWIARYGODNE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.