WHO: ZASZCZEPIENI NADAL MUSZĄ NOSIĆ MASECZKI

Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 muszą nadal nosić maseczki na twarz w miejscach publicznych. Zdaniem „ekspertów” sama szczepionka nie ochroni przed rozprzestrzenianiem się wirusa.

Według dr Mariangeli Simao, zastępcy dyrektora generalnego WHO ds. dostępu do leków i produktów zdrowotnych, „sama szczepionka nie powstrzyma transmisji wirusa przez społeczność”.

Jakież rozczarowanie wymalowało się na twarzach, którzy dali zrobić z siebie idiotów i przyjęli szczepionkę, bo spodziewali się, że będzie to równoznaczne z powrotem do normalnego życia.

Według Simao, wariant Delta krążący po świecie oznacza, że ​​nakazy noszenia maseczek i utrzymywania dystansu społecznego powinny trwać w nieskończoność.

Ludzie muszą konsekwentnie używać maseczek, przebywać w wentylowanych pomieszczeniach, przestrzegać higieny rąk, pozostawać w fizycznej odległości, unikać tłoku. To nadal jest niezwykle ważne, nawet jeśli jesteś zaszczepiony – powiedziała.

Biorąc pod uwagę, że z biegiem czasu prawdopodobnie pojawią się nowe warianty Covid, oznacza to zasadniczo, że zakrywanie twarzy i zasady dotyczące dystansu społecznego nie skończą się w najbliższej przyszłości, mimo że wiele europejskich rządów powoli zaczyna znosić ograniczenia.

Niedawno specjalny wysłannik ds. Covid dla Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), dr David Nabarro powiedział również, że obostrzenia powinny obowiązywać w nieskończoność, dopóki krążą nowe warianty koronawirusa.

Jeśli teraz dasz temu akceptację, to się nigdy nie kończy!

⇒ Czytaj także: PARANOJA KORONAWIRUSOWYCH MUTACJI – POLACY ODKRYLI WARIANT PODLASKI!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.