WSKAŹNIK ŚMIERTELNYCH ZAKAŻEŃ NA COVID-19 JEST PODOBNY DO SEZONOWEJ GRYPY

Wskaźnik śmiertelnych zakażeń na Covid-19 jest mniejszy, niż przewidywano i niż straszy się nim społeczeństwo. Niedawno Centers for Disease Control and Prevention (CDC) oszacowało, że ponad jedna trzecia zakażeń SARS-CoV-2 przebiega bezobjawowo, co oznacza, że ​​początkowe szacunki dotyczące jego ciężkości zostały znacznie przeszacowane. Teraz, po raz pierwszy lekarze z PIC zgromadzili dane z amerykańskich badań przeciwciał i opracowali dokument edukacyjny przedstawiający dokładny wskaźnik śmiertelności przypadków.

Wskaźnik śmiertelności 0,26%

CDC – amerykański odpowiednik polskiego sanepidu niedawno podjął próbę rzeczywistego oszacowania ogólnego wskaźnika zgonów dla Covid-19.

Ustalono, że według najbardziej prawdopodobnego scenariusza liczba ta wynosi 0,26%.

Urzędnicy szacują 0,4% śmiertelności wśród osób z objawami i przewidują 35% bezobjawowych przypadków wśród zarażonych, co obniża ogólny wskaźnik śmiertelności z powodu infekcji (IFR) do zaledwie 0,26%.

raport-cdc-covid.jpg
Raport CDC

Z raportu wynikało, że na 1000 osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 na Covid-19 najprawdopodobniej umrą 2-3 osoby.

Analogicznie w grupie 1000 osób chorych na grypę umrze 1-5 pacjentów.

CDC wysunęło więc wniosek, że koronawirus jest więc troszkę groźniejszy od najsłabszej grypy, ale słabszy od najmocniejszej.

Dane te postanowili zweryfikować lekarze z PIC – edukacyjnej organizacji non-profit zajmującej się nauką i statystyką.

PIC dostarcza dane na temat chorób zakaźnych i szczepionek oraz zrzesza lekarzy, naukowców, pracowników służby zdrowia, prawników i rodziny popierające dobrowolność szczepień.

To właśnie zrzeszeni w niej eksperci wydali dokument, w którym ustalono, że podobnie jak w przypadku szacunków CDC, analiza PIC wykazała, że ogólny wskaźnik zgonów (CFR) dla Covid-19 mieści się na poziomie 0,26%, co jest porównywalne z CFR z poprzednich okresów grypy sezonowej i pandemicznej.

NIE dla przymusowych szczepień

O czym informuje nas ogólny wskaźnik zgonów w przypadku jakiejś choroby?

Otóż założycielka i prezes PIC podkreśla, że znajomość CFR jest bardzo ważna.

W przypadku Covid-19 pozwala obiektywnie spojrzeć na standardy, według których można porównać zarówno niefarmaceutyczne interwencje, jak i medyczne środki zaradcze w czasie „pandemii”.

Na przykład badania bezpieczeństwa jakiejkolwiek potencjalnej szczepionki przeciwko Covid-19 powinny być w stanie udowodnić, czy ryzyko przyjęcia szczepionki jest mniejsze niż ryzyko infekcji.

Jednak dr Miller uważa, że niezależnie od dowodu bezpieczeństwa, potencjalna szczepionka przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 powinna być dobrowolna, ponieważ pacjent ma prawo do decydowania o tym, co stanie się z jego ciałem.

Popierane stanowisko

O niskiej śmiertelności w przypadku Covid-19 informowali również inni lekarze, niezwiązani z CDC lub PIC.

Przykładowo profesor medycyny i epidemiologii na Uniwersytecie Stanforda, John P. A. Ioannidis, uważa, że śmiertelność z powodu infekcji jest bliska 0% dla osób poniżej 45 roku życia.

Wyjaśnił jednak, że ten procent owszem wzrasta w przypadku osób starszych, ale dzieje się to tak jak w przypadku większości innych wirusów układu oddechowego.

Z kolei niedawne badanie opublikowane przez kilku naukowców ze Stanford School of Medicine sugeruje, że Covid-19 ma podobny wskaźnik śmiertelności z powodu zakażeń takich jak grypa sezonowa.

Takich poglądów jest więcej, tylko problem w tym, że lekarze i naukowcy nawet o prestiżowym pochodzeniu, z wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem naukowym w tej dziedzinie, są ocenzurowani i uciszani przez wiele platform mediów społecznościowych.

Nie mogą publicznie dzielić się swoimi opiniami i badaniami, po prostu dlatego, że sprzeciwiają się oficjalnej narracji rozpowszechnianej przez organizacje takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i ONZ.

Facebook, YouTube czy Google stanowczo wypowiedziały wojnę wszelkim informacjom, które są sprzeczne z wytycznymi WHO.

Straszenie nas nowymi statystykami i liczbami dotyczącymi zakażeń oraz zgonów, sianie paniki i budzenie histerii, są tylko traktowane e jako narzędzia marketingowe dla promowania masowych szczepień.

⇒ Czytaj także: FABRYKOWANIE ZGONÓW NA COVID-19 – SYSTEM POTRZEBUJE PRZERAŻAJĄCYCH STATYSTYK

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.