ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ – POZNAJ MOC MARZEŃ, DAJ SIĘ PONIEŚĆ SILE MIŁOŚCI

Życie Bez Ograniczeń to niezwykłe wydarzenie. Po raz szósty spotkają się na nim ludzie niezwykli – niezwykli – bo tacy jak TY! To wydarzenie, które dodaje sił, wspiera Cię w rozwoju, skłania do refleksji, bawi i uczy. Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, że z każdej sytuacji jest wyjście, chcesz pozyskać ogrom energii do działania i nauczyć się miłości oraz szacunku do samego siebie, nie może Cię na nim zabraknąć!

Od 5 lat wydarzenie Życie Bez Ograniczeń co roku gromadzi tysiące osób z całego świata, które wspierają Cię w rozwoju.

Przez te wszystkie lata na scenie występowało wielu wybitnych prelegentów z Polski i ze świata np. Nick Vujicic, Les Brown, Dean Karnazes, Dr Eric Thomas, Kamila Rowińska, Jakub B. Bączek i wiele innych wyjątkowych osobistości. 

To oni dodawali sił, wspierali, uczyli, pokazywali, skłaniali do refleksji, dawali do myślenia, bawili, a niekiedy doprowadzali zgromadzoną publiczność do oczyszczających łez.

W tym roku to już szósta edycja tej wyjątkowej podróży w głąb siebie, swoich pragnień i ograniczeń, w której i Ty możesz wziąć udział i pożegnać raz na zawsze problemy. Po raz pierwszy zupełnie ZA DARMO!

23-24 października 2021 r. – tę datę zaznacz w kalendarzu, dokonaj darmowej rezerwacji na https://zyciebezograniczen.com/ i na ten weekend nie rób więcej planów. Zasiądź przed komputerem, weź notatnik i długopis do ręki, i notuj to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Wydarzenie online, w którym masz możliwość uczestniczenia za darmo to dawka sporej wiedzy dla każdego: bez względu na wiek, płeć czy wiarę.

Wspaniali prelegenci będą odkrywać przed Tobą tajniki MIŁOŚCI: do świata, do siebie samego, do bliźniego.

Po raz pierwszy będzie liczyć się nie sława prelegenta, ale jego osobista historia, jego doświadczenie i życiowa mądrość.

To spotkanie ludzi, którzy pragną żyć oraz spełniać się niezależnie od ograniczeń, które stawia dzisiejszy świat.

Jeśli więc pragniesz transformacji miłości w swoim życiu, chcesz dać sobie szansę na zmiany i wyciągnąć z życia, ile się da – „bez ograniczeń” – dołącz do społeczności wydarzenia Życie Bez Ograniczeń.

Więcej na temat prelegentów i tematów ich wystąpień przeczytasz na stronie: https://zyciebezograniczen.com

Chcesz współtworzyć wydarzenie? – W tym roku, zrobili totalną rewolucję, bo Ty też masz możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu i pokazania Twojej osobistej historii, która będzie inspiracją dla tysięcy naszych rodaków w Polsce i za granicą, a dla wielu być może szansą, by kompletnie odmienić ich życie. 

Szczegóły konkursu znajdziesz na: https://zyciebezograniczen.com/twojahistoria

Nie czujesz się gotowy, by podzielić się swoją historią? Na to też przewidzieli rozwiązanie i dalej masz szansę uratować komuś życie.

Wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych, bo być może ktoś w tym momencie bardzo potrzebuje pomocy, chociaż tego nie widać, a biorąc udział w wydarzeniu może otrzymać wsparcie, które da mu nadzieję i siłę, żeby wyjść z trudnej sytuacji.

To kosztuje Cię kilka sekund Twojego czasu a może dać całe życie dla drugiej osoby.

Podzielisz się?

Szczegóły akcji znajdziesz na: https://zyciebezograniczen.com/podajdalej


Czytaj także: CZY DZIAŁA NA CIEBIE PRAWO PRZYCIĄGANIA?

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.