CZY DZIAŁA NA CIEBIE PRAWO PRZYCIĄGANIA?

Czy uważasz, że prawo przyciągania na Ciebie działa? Istnieje bowiem koncepcja, która zasadniczo twierdzi, że przyciągasz energię, którą sam wyrzucasz na świat. W zależności od tego, jakie myśli jej towarzyszą, doświadczenia tej natury pojawią się w twoim życiu, dlatego, że stworzyłeś je podświadomie. Chcesz się przekonać, czy prawo przyciągania działa również na Ciebie? Zapraszamy do lektury.

Myśli – wizja – działanie

Dostajesz to, o czym myślisz – to zdanie najlepiej podsumowuje istotę prawa przyciągania.

Jeśli myślisz o chorobach – chorujesz, jeśli myślisz o miłości – masz miłość, jeśli myślisz o dobrobycie – żyjesz w nim.

Aby cokolwiek zdarzyło się w Twoim życiu, musisz najpierw wprowadzić to pragnienie do swojego pola świadomości za pomocą myśli, które następnie przekształcają się w wizje, a później w działanie.

Jeśli skupisz się na negatywnych myślach lub ludziach, doświadczysz więcej negatywnych zdarzeń.

prawo-przyciągania.jpg
fot.123rf.com

I odwrotnie, jeśli zwrócisz swoją uwagę na pozytywne aspekty swojego życia i to, co jest w nim dobre, zobaczysz, że z czasem więcej tej dobroci zacznie pojawiać się w Twojej przyszłości.

To jedna z najbardziej uniwersalnych prawd, jakie ludzie mogą wdrożyć we własne życie i uzyskać z niej korzyści.

Jednak i tak wciąż pozostaje wielu, którzy są zaskoczeni tą koncepcją.

Niemniej jednak może poznanie oznak działania prawa przyciągania pozwoli uwierzyć tym, którzy podchodzą do niego sceptycznie.

Prawo przyciągania – oznaki działania

Poniżej znajduje się kilka oznak tego, że prawo przyciągania działa:

Rzeczy, których pragniesz, szybciej się zdarzają – kiedy skupiasz uwagę na rzeczach, których CHCESZ w swoim życiu, coraz więcej z tych rzeczy zaczyna się w nim pojawiać.

Gdy będziesz nadal koncentrował swój umysł na tym, co chcesz, żeby się wydarzyło, prawdopodobnie zauważysz, że te rzeczy przyjdą szybciej i wszystko zacznie układać się po Twojej myśli.

Czujesz się osobą otwartą i gotową na zmiany – pamiętaj, że wszyscy przybyliśmy na Ziemię, aby nawiązać kontakt z naszą najwyższą jaźnią, a to wymaga przełamania normy oraz porzucenia starych procesów myślowych i nawyków w celu osiągnięcia pełnego potencjału naszych możliwości.

Dbasz o to, co tu i teraz – przez większość naszego życia oszukiwano nas, że liczy się tylko przyszłość, a teraźniejszość nie ma wartości.

Jeśli zauważyłeś, że Twoje życie zmierza we właściwym kierunku, prawdopodobnie nauczyłeś się też, że warto skupić swą uwagę na teraźniejszości, zamiast martwić się lub kontemplować o tym, co wydarzy się w przyszłości.

Nie boisz się mówić o swoich pragnieniach – wiedząc, że przyciągasz to, czego pragniesz, nie boisz głośno mówić całemu wszechświatowi o swoich pragnieniach, marzeniach i potrzebach.

Czujesz więcej pozytywnej energii – kiedy prawo przyciągania zaczyna działać, cała negatywność i ciężkość, które kiedyś odczuwałeś w sercu, zaczynają topnieć.

Rzeczy, które kiedyś cię niepokoiły, po prostu nie mają znaczenia.

Czujesz się osobą szczęśliwą, podekscytowaną codziennością i gotową na to, co przyniesie każdy poranek.

Żyjesz w spokoju – bez względu na to, co się dzieje wokół Ciebie, czujesz się spokojny i zadowolony z tego, w jakim miejscu życia jesteś.

Nie pozwalasz, aby rzeczy z zewnątrz Cię niepokoiły, ponieważ odnalazłeś równowagę w życiu i czujesz się swobodnie i dobrze sam ze sobą.

Spotykają Cię dobre rzeczy – kiedy sięgasz do swojego wyższego ja i odkrywasz siebie, życie zaczyna wydawać się proste.

Spotkasz odpowiednich ludzi we właściwym czasie, udajesz się do miejsc, które poprawiają Twoje samopoczucie, rozwijasz się duchowo, stajesz się zdrowszy, masz lepszą sytuację finansową itd.

Nawet gdy ta ścieżka prawa przyciągania nie jest całkowicie pozbawiona przeszkód, Ty i tak wiesz, że cokolwiek by się nie wydarzyło, zawsze trzeba myśleć pozytywnie i przyciągać pozytywne zdarzenia, odczuwając przy tym WDZIĘCZNOŚĆ.

Bądź co bądź –  dobro ostatecznie wygrywa ze złem.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=skPQpqiggHU