ŻYCIE TO TERAZ KWESTIA SPREPAROWANYCH STATYSTYK

„Nowa nauka” tworzy więcej sprzeczności niż konsensusu. W rzeczywistości nie generuje nic poza niekończącą się pantomimą nonsensu. Przywódcy, którzy chcą „ocalić naszą planetę” przed „groźnym” wirusem, paradoksalnie zamienili życie ludzi w koszmar. Ta zgnilizna daje przerzuty do każdego sektora życia. Dziś w mediach powiedzą Ci tylko o spreparowanych i dostosowanych do ich potrzeb statystykach…

Podczas gdy „eksperci” fałszywie papugują naukowe kłamstwo zwane „pandemią nieszczepionych”, nie potrafią wyjaśnić, dlaczego Gibraltar, gdzie ponad 99% populacji jest zaszczepionych, jest świadkiem gwałtownego wzrostu zachorowań na Covid.

Podobne wzorce powtarzają się w innych krajach tzw. wysoko wyszczepionych np. w Izraelu.

Korelacje między wysokimi wskaźnikami szczepień a gwałtownymi wzrostami przypadków koronawirusa nadal są albo fałszywie przedstawiane, dyskredytowane, albo cenzurowane.

Eksperci z instytucji, które tak usilnie promują szczepienia, nie potrafią wyjaśnić, dlaczego Afryka, ze swoimi niskimi wskaźnikami szczepień, nie walczy tak usilnie z pandemią koronawirusa.

Dlaczego na plażach Zanzibaru ludzie mogą wypoczywać, bawić się wieczorami przy muzyce i wspólnie zajadać pysznymi posiłkami?

Nie puszczają w telewizji filmikówna których Afrykanie duszą się na covidowych oddziałach izolacyjnych. Dlaczego?

Podobnie Indie, z 30-procentowym wskaźnikiem szczepień osób dorosłych, radzą sobie znacznie lepiej niż Malezja z rzekomym 96% wskaźnikiem szczepień dla tej samej kohorty z okresu październik/listopad 2021 r.

Te sprzeczności nie przeszkadzają jednak już skorumpowanym placówkom medycznym i ich pracownikom w szerzeniu dalszych kłamstw.

Dziś ich praca polega głównie na umieszczeniu „z powodu Covid” na akcie zgonu, bo im za to słono płacą.

System odgórnie dyktuje, co masz myśleć, robić, czuć.

Meta, czyli obecny Facebook masowo cenzuruje lub usuwa profile prywatne, fanpage firmowe, publicystyczne itp., które są niewygodne dla systemu, szerzą prawdę, nie manipulują statystykami.

Jednak dla nich to niewygodne, niewspółmierne z domeną szerzenia strachu i promowania szczypawek.

Życie to teraz kwestia spreparowanych statystyk, którymi karmią umysły naiwnych.

Dopóki pozostaniesz bierny, dopóty nie zaznasz wolności!

⇒ Czytaj także: POLAKU, NIE DAJ Z SIEBIE ZROBIĆ GŁUPKA! W MEDIACH TRWA UKRYTA PROMOCJA SZCZEPIONEK

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.