POLAKU, NIE DAJ Z SIEBIE ZROBIĆ GŁUPKA! W MEDIACH TRWA UKRYTA PROMOCJA SZCZEPIONEK

Drodzy Rodacy. To już jest ukryta promocja produktu, wyrafinowana socjotechnika, podstępne, mające działać na naszą podświadomość przesłanie: Jeżeli już „gwiazdy” biją się o te szczepionki i posuwają do oszustw, by je zdobyć, to muszą być one DOBRE.

Macie dać się nabrać i w pierwszej chwili oburzyć, że ktoś ma czelność czyhać na waszą dawkę, którą możecie stracić przez zachłanność i pazerność innych,  więc najlepiej, byście byli czujni i kiedy tylko w waszej przestrzeni pojawi się możliwość skorzystania ze szczepienia – macie to czym prędzej i BEZ ZASTANOWIENIA uczynić.

To ma działać jak promocja w Lidlu. Ograniczona ilość towaru działa na zmysły. Włącza się wola posiadania i waleczność.

Macie zapomnieć, że szczepionka została stworzona zaledwie w kilka miesięcy, że producenci zrzekli się odpowiedzialności za jej negatywne skutki, co nie przeszkadza rządowi oraz ich ekspertom zapewniać was o kompletnym bezpieczeństwie tego zabiegu i braku powikłań, a także perfidnie namawiać was do zaryzykowania waszego dobrego zdrowia w imię naciąganego „dobra ogółu” – jak w SEKCIE!

Dobro jednostki jest nieistotne.

Szczepienie miało być dobrowolne – KŁAMSTWO!

Nie jest takie, skoro mamy być segregowani na szczepionych i nieszczepionych!

Kody QR i zaświadczenia, paszporty szczepień mają być  przepustką do podróży, do urzędu, szpitala, a zaraz do pracy, sklepu, komunikacji, basenu, siłowni, dyskoteki… Czy to jest normalne?

I to wszystko z powodu wirusa grypopodobnego, którego – nie zapominajcie – ok 80% społeczeństwa przechodzi BEZ OBJAWÓW, dla osób młodych i w wieku średnim jest to wirus niegroźny, natomiast szkód może wyrządzić głównie w grupie wiekowej 70+ i to porządnie schorowanej?

Czy wy o tym pamiętacie, czy jednak codzienne, wielomiesięczne straszenie Was osiągnęło cel i panicznie boicie się powikłanych przypadków?! – bo przecież standardowy przebieg zakażenia jest lekki.

Wracając do meritum – nie wierzcie mediom, nie wierzcie rządowi, nie wierzcie ich ekspertom, nie wierzcie celebrytom, którzy zostali wynajęci do promocji szczepień za wszelką cenę.

To, co się dzieje, już jest PROMOWANIEM PRODUKTU, musicie to wiedzieć, nie dajcie się zwodzić za nos!

Niech Was nie traktują jak idiotów!

Polaku, nie daj z siebie robić głupka!

Czytaj także: „TRZEBA WPISAĆ COVID-19” – WIELKA WPADKA W TVP INFO

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.