PORTUGALSKA PIELĘGNIARKA ZMARŁA „NAGLE” PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI NA COVID-19 - Odkrywamy Zakryte
PORTUGALSKA PIELĘGNIARKA ZMARŁA „NAGLE” PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI NA COVID-19

Portugalska pielęgniarka zmarła dwa dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer na Covid-19. Szokujący przypadek wyszedł na jaw, po tym jak Sonia Acevedo, jedna z 538 pracowników służby zdrowia, która otrzymała szczepionkę Pzifer-BioNTech, zmarła „nagle” w swoim domu 1 stycznia 2021 roku.

Sonia otrzymała szczepionkę 30 grudnia 2020 r., co potwierdził Portugalski Instytut Onkologii w Porto, gdzie pracowała na oddziale pediatrii.

41-letnia kobieta podobno skarżyła się na „normalny” dyskomfort w okolicy, w której została ukłuta, jak stwierdziła jej córka Vania Figueredo w portugalskim dzienniku Correio da Manha.

Poza tym wszystko było w porządku.

Niestety, matka dwójki dzieci zmarła wczesnym rankiem 1 stycznia 2021 roku.

Źródło: Internet

Pogrążona w żałobie rodzina szuka odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną jej śmierci.

Ojciec pielęgniarki Abilio Acevedo twierdzi, że jego córka przed szczepieniem nie cierpiała na żadne dolegliwości zdrowotne:

Miała szczepionkę na Covid-19, ale nie miała żadnych objawów. Nie wiem, co się stało. Chcę tylko odpowiedzi. Chcę wiedzieć, co doprowadziło do śmierci mojej córki – twierdzi jej ojciec.

Ciało kobiety zostało wysłane do sekcji zwłok w celu zbadania dokładnej przyczyny, która doprowadziła do jej śmierci.

Portugalski Instytut Onkologii wyraził smutek i żal z powodu śmierci pracownicy.

Placówka medyczna stwierdziła, że ​​przyczyna jej śmierci zostanie ustalona podobnie jak w przypadku innych ofiar śmiertelnych i będzie przebiegać zgodnie ze zwykłymi procedurami w takich okolicznościach.

⇒ Czytaj także: PRZYJĘŁA SZCZEPIONKĘ NA COVID I PO 30 MINUTACH TRAFIŁA NA OIOM

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.