5G I KORONAWIRUS – NOWE BADANIE SUGERUJE WYJĄTKOWE POWIĄZANIE!

5G i koronawirus – ten związek jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i cenzurowanych tematów w ostatnim czasie. Oczywiście oficjalna narracja, główne media i urzędnicy państwowi zaprzeczają takim powiązaniom. Tymczasem nowy artykuł opublikowany w Journal of Biological Regulators & Homeostatic Agents sugeruje, że może istnieć wyjątkowy, powiązany przyczynowo związek między ekspozycją na falę milimetrową 5G a koronawirusem.

5G i koronawirus

Nowe badanie zatytułowane „Technologia 5G i indukcja koronawirusa w komórkach skóry”, które powstało przy współpracy naukowców z Włoch, USA i Rosji, sugeruje, że promieniowanie 5G może być absorbowane przez komórki skóry, które przenoszą jego efekty na inne komórki.

Poza tym wpływają na aktywację opartych na DNA procesów biosyntetycznych w jądrze komórki, skutkujących nową syntezą koronawirusów w komórkach biologicznych.

Autorzy w następujący sposób opisują, jak to może działać:

DNA jest zbudowane z naładowanych elektronów i atomów, i ma strukturę podobną do induktora. Strukturę tę można podzielić na cewki liniowe, toroidalne i okrągłe. Induktory oddziałują z zewnętrznymi falami elektromagnetycznymi, poruszają się i wytwarzają dodatkowe fale w komórkach. Kształty tych fal są podobne do kształtów sześciokątnych i pięciokątnych podstaw ich źródła DNA. Fale te wytwarzają dziury w płynach w jądrze. Aby wypełnić te otwory, wytwarza się dodatkowe sześciokątne i pięciokątne podstawy. Te bazy mogą łączyć się ze sobą i tworzyć struktury podobne do wirusów, takie jak koronawirus. Aby wytworzyć te wirusy w komórce, konieczne jest, aby długość fali fal zewnętrznych była krótsza niż rozmiar komórki. Zatem fale milimetrowe 5G mogą być dobrymi kandydatami do zastosowania w konstruowaniu struktur wirusopodobnych, takich jak koronawirusy (COVID-19) w komórkach.

Pomysł, że jedną z przyczyn chorób związanych z „pandemią koronawirusa” jest narażenie nas na niespotykane dotąd promieniowanie elektromagnetyczne, w tym fale milimetrowe 5G, zaproponował również dr Thomas Cowan.

Wyjaśnienie dr. Cowana

Dr Thomas Cowan studiował i pisał na wiele tematów z zakresu medycyny, w tym żywienia, homeopatii i ziołolecznictwa.

W jednej z ostatnich bardzo kontrowersyjnej prezentacji, która zaowocowała nadaniem jej etykiety „fałszywe i szkodliwe informacje” na różnych platformach mediów społecznościowych i globalnych głównych platformach medialnych typu YouTube, doktor wypowiedział się na temat szkodliwości 5G.

Według dr. Cowana fale milimetrowe 5G mogą wywoływać uszkodzenia komórek, co skutkuje wydalaniem zawartości komórkowej, do której należą kwasy nukleinowe i egzosomy (wirusopodobne nanocząsteczki wytwarzane w komórkach jako naturalne formy komunikacji międzykomórkowej).

Te szczątki, które opisuje jako część detoksykacji uszkodzonych komórek („wypróżnianie komórkowe”), mogą zostać błędnie zidentyfikowane jako egzogenne wirusy, takie jak koronawirus i mogą dawać fałszywie dodatnie wyniki testów RT-PCR, które są notorycznie nieskuteczne przy dodatnim rozróżnianiu specyficznych szczepy wirusów i identyfikowaniu ich z jakąkolwiek pewnością.

promieniowanie-5g.jpg
foto.depositphotos.com

Chociaż idea ta różni się nieco od tej zaproponowanej przez autorów badania, w znaczący sposób nakładają się na siebie.

W obu wyjaśnieniach promieniowanie związane z 5G wywołuje zmiany w komórkach, które są identyfikowane jako powodowane przez „wirusa COVID”.

Pozostaje do ustalenia, czy w wyniku ekspozycji na promieniowanie 5G dochodzi do syntezy koronawirusów de novo, czy też w wyniku uszkodzenia komórki powstają szczątki zawierające wirus COVID, taki jak kwas nukleinowy, czy też nie.

Ale w obu scenariuszach to, co jest postrzegane jako choroba COVID-19 pochodząca z zewnątrz, może w rzeczywistości być produktem ubocznym zmian komórkowych wynikających z ekspozycji na pole elektromagnetyczne, a nie egzogenną infekcją wirusową, jak się powszechnie uważa.

Dr Andrew Kaufman również zbadał ten temat i odkrył, że to, co światowy, główny nurt medyczny i media identyfikują jako „COVID-19”, to prawdopodobnie nasze własne egzosomy wydzielane przez zdrowe lub uszkodzone komórki.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS I SIEĆ 5G – ZABÓJCZA PARA!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.