SZOK PRZEBUDZENIA – JAK ZINTEGROWAĆ SIĘ NA NOWO?

Szok przebudzenia dla tych z nas, którzy w tym życiu budzą się ze snu świata, w którym przyszło im istnieć, czasami jest trudny do zrozumienia. Przebudzenie to niełatwa podróż w wyższe stany świadomości. Jak zintegrować się na nowo? Co wspiera zrozumienie nowego siebie? Zapraszamy do lektury.

Szok przebudzenia

Przebudzenie się zmienia każdy aspekt naszego życia.

Wpływa na cały nasz styl życia, od najbardziej intymnych aspektów po karierę, dietę, sposób postrzegania świata i miejsce we wszechświecie.

Czasami samo bycie przebudzonym może być tak ogromnym wyzwaniem, do tego stopnia, że ​ stajemy się podatni na depresję, wyobcowanie i mamy sparaliżowaną wolę.

Egzystencjalny niepokój może nas okaleczyć, zasiać zamieszanie, które może przytłoczyć nasz układ nerwowy.

Przebudzenie wymaga odłączenia się od wszystkich programów, o których nie zdawaliśmy sobie sprawy, że są w naszym umyśle, a które tworzą fałszywą wersję nas samych.

Programy te rozwijają się z podprogowych przekonań, postaw, myślowych wzorców i percepcji.

Pochodzą z religii, szkolnictwa, państwa, naszej rodziny, społeczeństwa, telewizji, a nawet spoza planety.

Kiedy zaczynamy „odprogramowywać się”, przeżywamy szok.

Możemy mieć wrażenie, że nadchodzi śmierć naszej tożsamości, że ta tożsamość, jaką znamy, dosłownie się rozpada.

To wtedy po raz pierwszy odkrywamy swoje prawdziwe ja.

Samo powiedzenie sobie „będzie dobrze” może wtedy nie wystarczyć, by pokonać te zaawansowane obciążenia.

Oto kilka środków, które pozwolą zintegrować się na nowo osobom, które przechodzą przez szok przebudzenia.

Zintegrowanie z nową rzeczywistością

Powodem, dla którego czujemy się odrętwiali lub przygnębieni po przebudzeniu, jest to, że nie w pełni zintegrowaliśmy się z nową rzeczywistością, z naszą świadomością.

Nasza wrodzona inteligencja zaczyna ponownie organizować i asymilować informacje o naszych ciałach mentalnych, emocjonalnych, fizycznych i eterycznych, dążąc do spójności i harmonii.

To, co decyduje o tym, jak długo to potrwa, a nawet jak dobrze zostanie  zintegrowane, zależy od tego, jak wspierany jest ten proces.

Warto więc go wspierać, zwracając uwagę na kilka aspektów życia.

♦ Przestrzeń: aby się zintegrować, daj sobie trochę miejsca na zrobienie czegoś uspokajającego. Możesz medytować, zastosować techniki relaksacyjne, przebywać więcej w otwartych, naturalnych przestrzeniach, np. w lesie. Twój organizm i twoja świadomość muszą poczuć, że nic cię nie ogranicza.

♦ Kreatywność: przebudzenie to odpowiedni czas, aby wykorzystać naszą kreatywność i odkryć nowe sposoby jej wyrażania. Możesz tworzyć, słuchać, pisać, czytać itp. – po prostu rozwijaj siebie.

♦ Odżywianie: jeśli mamy wyczerpane zasoby witamin, minerałów i makroskładników odżywczych, nie posiadamy odpowiedniego poziomu zasobów, które muszą przygotować nasze ciało / umysł na przebudzenie. Obejmuje to również nawodnienie – niezbędne dla prawidłowej pracy mózgu i wszystkich komórek naszego organizmu. Jeśli mamy niedobory żywieniowe, szok związany z przebudzeniem naszej świadomości tylko zwiększa stres dla ciała / umysłu.

♦ Sen: zasypianie przed północą pomaga w regeneracji i daje organizmowi dużo czasu, aby czerpał korzyści z każdego cyklu odpoczynku. Im później kładziemy się spać, tym trudniej organizmowi regulować poziom kortyzolu. Może to powodować błędne koło, w którym będziemy zmęczeni w ciągu dnia, nawet jeśli spaliśmy 8 lub więcej godzin.

♦ Nastawienie: zmień sposób postrzegania siebie z osoby, która czuje się odrzucona przez społeczeństwo na człowieka przebudzonego, dla którego bycie tu na Ziemi, w tym momencie jest jego aktem własnej transformacji. Odwrócenie tej perspektywy ma moc drastycznej zmiany naszego przywiązania do świata.

♦ Ruch: układ limfatyczny to system drenażowy organizmu. Stagnacja i brak ruchu może hamować jego pracę i przy tym zdolność organizmu do detoksykacji. Ćwiczenia o średniej intensywności, takie jak chodzenie i joga, są współodpowiedzialne za układ limfatyczny oraz pracę układu nerwowego. Delikatny ruch przerywa stagnację qi (energia), zwiększając siłę naszej woli i łagodząc stany zapalne, które mogą przyczyniać się do kolejnych zaburzeń, w tym tych emocjonalnych, takich jak depresja i lęk.

♦ Oddech: praca z oddechem poprawia zdolności ciała / umysłu do uwolnienia uwięzionych emocji. Oddech ma niezwykłą zdolność przenoszenia urazu tkwiącego głęboko w naszym ciele na jego powierzchnię w celu przetworzenia go i uwolnienia. To organizuje sposób, w jaki przywracamy prawidłową komunikację między stanem emocjonalnym a fizycznym.

Uzdrowienie szoku po przebudzeniu jest istotnym elementem opanowania lekcji, które oferuje nam inny wymiar.

Kiedy go przetrwasz, zrozumiesz, że to usamodzielnienie i autonomia były nie tylko tego warte, ale pozwoliły ci także wyzwolić wielowymiarową jaźń i odkryć lepszą wersję siebie samego.

⇒ Czytaj także: „FAŁSZYWA FLAGA” PRZEBUDZENIA – CZĘŚĆ I

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.