ŚWIAT TRANSFORMACJI I NIEUBŁAGANYCH ZMIAN

Stajemy na skrzydłach miłości, gdy nasz świat trwa w nieubłaganych zmianach i przemianach, które teraz zachodzą chwila po chwili. Wszystko, co kiedyś uważano za drogie i prawdziwe, teraz okazuje się swego rodzaju iluzją. W trakcie tego procesu ludzie na całym świecie będą się czuć, jakby chodzili po ruchomych piaskach, że wszystko, co uważali za solidne i prawdziwe i, nie jest tym, co zakładali. Wszystko, w co byli uwarunkowani, aby uwierzyć, nie jest takie, jak jest naprawdę. To wywołuje uczucie niepokoju i silną potrzebę odkrycia prawdy o otaczającym ich świecie.

Rzeczywistość Nowej Ziemi

Świat stoi nad przepaścią, która jest nieunikniona, przepowiedziana od wieków i teraz znajduje się na tym świecie i we wszystkich jej mieszkańcach.

W każdym zakątku świata zachodzą zmiany i transformacje w obrębie ludzi, w strukturach ich rządów, ich systemów edukacyjnych, ich doniesień medialnych.

Krótko mówiąc, wszystko, co do tej pory zostało zaakceptowane przez ludzkość, podlega przyspieszonej zmianie.

Od dawna mówi się o tym, że ważne jest, aby pozostać uziemionym, pozostać zakorzenionymi w Ziemi, ponieważ to pomoże.

Energie, które przychodzą, mogą być różne – niektóre bardzo chaotyczne, niektóre szokujące i niektóre oszałamiające w swoich objawieniach.

Ważne jest więc, aby pozostać uziemionym i pozostać w samym centrum swojego bytu, skoncentrowanym i pozostającym w kontakcie z prawdą swojego bytu.

Gdybyście mogli spojrzeć w przyszłość, zobaczylibyście, że był to czas przejściowy – czas transformacji w rzeczywistość Nowej Ziemi. 

Energia miłości

Świat potrzebuje teraz najbardziej energii miłości.

Projektuj miłość na Ziemię, na siatki Ziemi, w serca każdej żywej istoty na tej planecie, czy to ludzkiej, czy innych królestw – wszystkie są jednym.

Wszyscy doświadczają tej transformacji.

Jest to doniosły czas, który zostanie zapamiętany na zawsze.

To, o czym mówimy, to fakt, że to doświadczenie, przez które przechodzicie teraz, zawsze będzie zapamiętane w annałach zapisów Akaszy, a wy, jako dusza, będziecie jego częścią.

Wielu z was jest i będzie poszukiwaczami wiedzy, ale jest to potrzebne, bo musicie przejść do następnej fazy, następnego kroku w duchowej podróży.

Zostaniesz poprowadzony do określonych osób, do niektórych książek, do niektórych stron internetowych.

Nawet podczas wyszukiwania w internetowych przeglądarkach, jakoś „magicznie”, zostaniesz przekierowany tam, gdzie musisz być.

Miej oczy i umysł otwarte na te możliwości, które się pojawią.

Transformacja i uziemienie

Zmiany, które teraz nadejdą, będą szybkie i wściekłe, dlatego właśnie tak ważne jest uziemienie.

Pamiętajcie, przebywanie w otoczeniu i obcowanie z przyrodą jest bardzo korzystne.

Drzewa, jeśli staniecie obok nich, pomogą wam zrównoważyć wasze energie, pomogą wam zakorzenić się w jądrze Ziemi, pomogą wam zintegrować zmiany i objawienia w miarę ich kontynuowania każdego dnia.

Teraz jest na tym świecie – inicjacja, ukończenie Ziemi i wszystkie jej ludy, wszyscy jej mieszkańcy są w trakcie procesu.

To ważna okazja i wielkie osiągnięcie dla wszystkich dusz przebywających obecnie na Ziemi.

Utrzymujcie przestrzeń miłości w swoich sercach, w umysłach, w swoich intencjach w nadchodzących dniach.

Bardzo, bardzo ważne jest, aby ta energia miłości była dominującą energią.

Wy, którzy jesteście Nosicielami Światła, które nigdy nie zawodzi, teraz trzymajcie to Światło w waszych sercach na najwyższym poziomie i częstotliwości, które mogą wytrzymać wasze ciała fizyczne.

Każdy z was, kto będzie postępował zgodnie z tym orędziem, otrzyma wyjątkową pozycję, będzie w miejscu wewnętrznej równowagi i spokoju.

Wiele się dzieje, ale ty kierując się energią miłości, synchronizujesz się z najwyższymi możliwymi rezultatami.

Bądźcie spokojni…

⇒ Czytaj także: ŚWIADOMA TRANSFORMACJA – ROZWIŃ SWOJE SKRZYDŁA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie