KRONIKI AKASZY – BRAMA DO WIEDZY

Kroniki Akaszy. Mój Drogi czytelniku, chciałbym, abyś czytał ten artykuł z otwartym umysłem. Informacje oraz wiedza, którą się z tobą dziele to jedynie czubek góry lodowej otaczającej rzeczywistości. Informacje, które tutaj zamieszczam, były usilnie blokowane i przetrzymywane w ciągu tysięcy lat przez pewne organizacje oraz grupy osób, które uzurpowały sobie prawo do rządzenia nad większością. Ich czas dobiegł końca.

Sprawa jest bardzo starożytna, cały system hierarchiczny, którego jesteś świadkiem w postaci systemu edukacji, bankowego, politycznego, religijnego, farmaceutycznego oraz mediów, ma swój początek w starożytnym Egipcie, w którym to lewe bractwo (leftwings brotherhood) dopuściło się zdrady gatunku ludzkiego, otwierając portal, przez który wpuścili do tej rzeczywistości Draco-Overlords Reptilian, podpisując z nimi pakt.

Był to swoisty bunt Lucyfera, który przyczynił się w dużej mierze do 3 upadku Lemurii\Atlantydy.

Ich wysłannicy inkarnują się w liniach krwi wymienionych wyżej hierarchicznych sektorów władzy.

Władza została im przekazana w starożytnym Sumerze, następnie utworzyli babiloński system pieniężny naznaczony klątwą i sekretną geometrią mający na celu ograniczenie twojej wielowymiarowej istoty, następnie przypisując cię do certyfikatu urodzenia w chwili narodzin, automatycznie twoi rodzice podpisują za ciebie kontrakt wskutek czego, system oddziałuje na twoją energię i limituje twój potencjał.

Wielu z rządzących polityków to marionetkowe kukły niezdające sobie sprawy, że ich świadomość jest pod wpływem innych istot za sprawą kontraktów podpisanych w przeszłych życiach.

 

kroniki-akaszy-oszutwa-władzy-marionetki.jpg
fot.depositphotos.com

 

Ten marionetkowy cyrk „elit” jest w dużej mierze kontrolowany przez wysokowymiarowe istoty, wpływające na świadomość tych pseudo elit.

Prawdziwi gracze są za kurtyna, o których nie dowiesz się z telewizji, to oni pociągają za sznurki, mając osobisty kontakt z negatywnymi istotami, poprzez składanie ofiar odprawiając czarne rytuały naznaczone krwią niewinnych istot.

Godzina Prawdy wybiła, czas zmian i transformacji świadomości jest nieunikniony.

Żyjesz symultanicznie na wielu płaszczyznach i innych rzeczywistościach.

Masz do nich dostęp z czasu tu i teraz inaczej mówiąc z czasu 0.

Masz w sobie moc i potencjał, którego oni niesamowicie się boja.

Pisze ten artykuł, aby uświadomić ci drzemiący w tobie potencjał, który usilnie hamowany jest na wielu płaszczyznach, począwszy od programowania medialnego, implementowania schematów myślowych, mk ultra, fluoru dodawanego w wodzie pitnej, szkodliwych szczepionek, gmo, chemtrails, systemów religijnych, manipulacji genetycznych oraz po inne rzeczy, na które jeszcze nie czas i miejsce, aby wymieniać czy też wyjaśniać.

Chce uświadomić Ci, o co tu tak naprawdę chodzi

A mianowicie najważniejszą rzeczą jest posklejanie swojej wielowymiarowej istoty, wyleczenie się z negatywnych wzorców myślowych, emocjonalnych problemów i traum, które doświadczyłeś, aktywacji swojego systemu energetycznego, uzdrowienia centralnego systemu nerwowego, który odpowiedzialny jest za twoje wzorce automatyczne, zwany potocznie podświadomością, oraz aktywacje DNA na poziomie wielowymiarowym.

Przede wszystkim, żebyś zrozumiał, że „elitom” chodzi o to, żeby zamknąć cię tylko w tej rzeczywistości, ponieważ oni odcięli się od źródła i nie mają dostępu do wyższych wymiarów, mogą manipulować maksymalnie do 5 wymiaru.

 

kroniki-akaszy.jpg
fot.123rf.com

 

Na większą skalę, na wyższych wymiarach jesteś już dla nich nieosiągalny, bo nie są już w stanie cię kontrolować i ssać twojej energii przez technologie ustawione na 4 i 5 wymiarze.

Zrozum, że to, co odbierasz przez 5 zmysłów to tylko jedna bilionowa spektrum elektromagnetycznego.

Inne rzeczywistości istnieją i są bardziej realne niż ta, która doświadczasz na co dzień.

Czas najwyższy opuścić matrix poprzez odzyskanie swojej suwerenności na wszystkich płaszczyznach.

Ty i tylko ty jesteś w stanie całkowicie się wyleczyć i zintegrować

Jestem tutaj, aby pomoc Ci na Twojej drodze, do odzyskania tego, co twoje, pierwotne i prawdziwe.

Integracji twoich przyszłych i przeszłych pokoleń oraz ostatecznie dla niezwykle wytrwałych i zdyscyplinowanych, możliwość zanurzenia się w akaszy po wszelką dostępną wiedzę.

To jest tylko i wyłącznie dla ludzi, którzy wiedza i czuja, że coś z tym światem jest nie tak i chcą stawać się swoja lepsza wersja każdego dnia.

Zaznaczam, że to długi proces i nie raz ocean łez popłynie z twoich oczu.

Uwierz mi, że jest warto!

 

kroniki-akaszy.jpg
fot.123rf.com

 

Energie i miłość, którą w sobie rozbudzisz, dalece wykracza poza ten alfabet.

To doświadczenie zostanie już z tobą na wieczność, dostępne w każdej chwili, w której tylko zapragniesz.

Czas najwyższy zdemaskować obłudę kłamstwo, manipulacje, oraz cale spektrum negatywności, którymi jesteśmy bombardowani.

Mowie dość bracia i siostry dosyć obłudy i szczucia w naszym Pięknym kraju.

Boja się nas i tego, co mamy w naszym DNA, boja się Ciebie i twoich przodków, to dlatego tak bardzo nasz kraj jest rozkradany, tak wielu mamy państwowych urzędników, tak bardzo zagmatwane prawo, tak wielu rodaków wyjeżdża, ponieważ chcą nas rozdzielić, poróżnić, abyśmy bili się miedzy sobą, pracując za śmieszne pieniądze w porównaniu z innymi rozwiniętymi krajami.

Boja się i robią wszystko, co mogą, aby nas zniewolić i uciskać, bo wiedza, jakie są przyszłe linie czasu i potencjał, który mamy jako naród, aby zmienić cały ten świat.

Tak to my rodacy jesteśmy tymi, którzy zapoczątkują zmianę na tym świecie, zmieniając bieg historii dziejów, robiliśmy już to nieraz w przeszłości.

Teraz czas dokonać tego w tu i teraz

Oczyścić, jak i uzdrowić naszą cudowną ziemię i stworzyć niebo na ziemi dla naszych przyszłych pokoleń.

Niech nasze przyszłe pokolenia wiedza, że ich wspaniała przyszłość jest tworzona tu i teraz.

Poprzez indywidualny wybór każdego z osobna, aby być suwerenna istota w każdej skali.

Być pełnią, całością i połączony ze wszystkim, co jest, jednocząc się z wola Prime Creatora.

In the law of one.

 

kroniki-akaszy.jpg
fot.123rf.com

 

Zachęcam cię, abyś sprawdził to sam, a przede wszystkim zapraszam cię do twojego wnętrza, do podróży do odległych planet i gwiazd po wiedze i swoje prawdziwe wspomnienia.

Podzielę się teraz z Tobą mój Drogi czytelniku ciekawostka, która mam nadzieje cię zainteresuje.

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje miejsce, w którym zapisana jest dosłownie cala historia ludzkości, planet, układów słonecznych, galaktyk czy też wszechświata?

Miejscem takim jest Kronika Akaszy.

Udają się do niej szamani oraz duchowo rozwinięte istoty, aby znaleźć odpowiedzi nawet na najbardziej nurtujące ich pytania.

Kroniki akaszy\akashic records to dosłownie gigantyczna baza danych, wspomnień oraz informacji o każdej istocie, która kiedykolwiek inkarnowala się w danym systemie.

Jest wiele rodzajów kronik akaszy, począwszy od kronik personalnych (eksploracja twoich przyszłych i przeszłych pokoleń), planetarnych, układów słonecznych, galaktycznych oraz wszechświatowych.

Jest to miejsce, które istnieje poza czasem i przestrzenią, do którego masz dostęp, używając zaawansowanej technologii, która jest twoje DNA.

Odbywa się to poprzez proces bilokacji twojego JAM JEST w czasie tu i teraz do danego systemu.

Kroniki Akaszy to gigantyczna biblioteka wszystkich zdarzeń i przyszłych potencjałów.

Każda mikrosekunda doświadczenia, jak również wspomnienia wszystkich istot zapisywane są pod postacią wiązki światła, które to po odpowiedniej duchowej praktyce możliwe są do ponownej eksploracji.

Dostęp do akaszy możliwy jest ze świętej neutralnej perspektywy, dlatego, jeśli chcesz przekroczyć Bramy Wiedzy, podstawa jest oczyszczenie swojego templetu wierzeń i wyzbycia się wpojonych wzorców, wstydu, braku, poczucia winy, obwiniania siebie i innych.

Uwierz w siebie najwyższy czas rozpalić swoja Boska Iskrę, niechaj plonie serce rozgrzane miłością do siebie samego, tak na początek!

Jest to klucz, który prowadzi do otwarcia bram nieba!

Namaste!

Autor: Grzegorz Gunia

Zajmuję się także leczeniem z poziomu wielowymiarowego.
Jestem Mistrzem Reiki.
Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, umówić na sesje, zbalansować czakry, oczyścić templet energetyczny, ściągnąć podczepienia energetyczne, lub aktywować swój potencjał, znaleźć mnie możesz przez fb, email lub Instagram https://www.facebook.com/grzesiek.gunia
Instagram @cosmicstuffs
Email: [email protected]

Inne artykuły tego autora:

KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚ? ODBLOKUJ SWÓJ UŚPIONY POTENCJAŁ

AKTYWACJA DNA, WYMIAR 5D I NOWA RZECZYWISTOŚĆ, CZYLI WSZYSTKO JEST W TOBIE

CERN – PROJEKT DO KONTROLOWANIA RZECZYWISTOŚCI

DNA – KLUCZ DO ZROZUMIENIA WSZECHŚWIATA I SIEBIE

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=fOoCOT8sOeY&

https://youtu.be/78a_noMs14E