PIENIĄDZ – NARZĘDZIE ZNIEWOLENIA CYWILIZACJI

Pieniądz…tak to w życiu bywa, że te najbardziej banalne rzeczy są największą przeszkodą do przeskoczenia. Taka sama sytuacja dotyczy oczywiście ludzi, gdzie aby wszystkim mieszkańcom planety Ziemia, żyło się jak w raju, a każdy kolejny dzień to niesamowita przygoda, nie trzeba wcale tak wiele do zrobienia. Przeszkodą jest tutaj oczywiście nasza mentalność. Natura przestawiona na materializm, czy przelewanie krwi w imię korporacyjnych biznesów, to niestety chleb powszechni istot, które upadły na kolana moralności.

Jednak najpierw, aby tak się stało, potrzebny jest pewien haczyk, który każdego dnia, w każdej chwili będzie oplatał i tak przyćmione już, umysły ofiar.

Akurat na Ziemi jest to pieniądz.

WSZECHŚWIAT CUDÓW

Wszechświat niczym nieśmiertelne dzieło sztuki gra swoją melodię od zarania dziejów i będzie tak grał jeszcze bardzo długo po tym, jak nasze kości zamienią się w pył.

Biliony planet i gwiazd błyszczą w tym oceanie energii, a co poniektóre są o tyle wyjątkowe, że jest na nich życie, a przynajmniej takie, jakie rozumuje człowiek.

Jesteśmy przykładem cudu na niezliczoną skalę i aż zaskakujące jest to, że zamiast korzystać z tego placu zabaw, jako cywilizacja postanowiliśmy skupić naszą uwagę na czymś, co nie istnieje.

Na iluzji.

GRA PIENIĄDZA

Ostatnie wieki na naszej planecie były próbą zepchnięcia ludzkiej natury na zupełnie nienaturalny tor.

Psychopaci posiadający władzę tak bardzo zatraceni w jej utrzymaniu postanowili zrobić wszystko, co się da, aby zamglić nam oczy i założyć niewidzialne kajdany.

Niestety, ich plan się powiódł a czołowym narzędziem wykorzystywanym przez globalistów, jest tak nam doskonale znany pieniądz.

 

żebrak-pieniądze.jpg
fot.123rf.com

 

Każdego dnia zwykły kawałek papieru i liczby na monitorze decydująo losie miliardów ludzi.

Wszystko postawiono do góry nogami!

Swoisty negatyw rzeczywistości wytworzony w naszych głowach, dla niektórych jest prawdziwym rajem, dla drugim codziennym koszmarem, a jeszcze innych tylko zwykłą grą, gdzie zawsze to my, jesteśmy przegrani.

PRACA KU WYZWOLENIU LUDZKOŚCI

Tak, mówimy o rzeczach prostych i oczywistych, ale najwidoczniej skoro nadal sytuacja się nie zmienia, to wciąż potrzebna jest praca, chociażby w postaci tego typu artykułów, które będą wałkowały temat, aż w końcu dojdzie do masy krytycznej osób obrzydzonych już tym wyścigiem szczurów.

Pogłębiająca się irytacja poprzez odkrywanie teatralnych scen, każdego dnia coraz bardziej rozpala ogień w ludzkich sercach, a ten pochłonie kiedyś wszystkich nas.

MAJESTAT ŻYCIA

Ponieważ rzeczą tak oczywistą jest to, że dostaliśmy to życie, aby być po prostu wolnym.

Czerpać nieskończone doświadczenie z każdej chwili istnienia.

Brać to, co jest dla nas najlepsze i dawać tylko to, co najlepsze w nas samych.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak powinno wyglądać życie.

 

zerwane-kajdany-wolność.jpg
fot.123rf.com

 

Głos intuicji nigdy nie przestaje do nas szeptać, a niekiedy wręcz woła o naszą uwagę.

Prosty mechanizm, którego wystarczy się trzymać i iść za głosem Serca.

Brzmi to wszystko jak morał z baśni, jednak same baśnie również nie były tworzone nie bez powodu.

Nie od dzisiaj przecież, człowiek tonie w odmętach szaleństwa i co poniektórzy, widząc, dokąd zmierza ta droga, postanowili coś z tym zrobić.

Jedni pisali lub piszą baśnie z morałem, drudzy siedzą nad artykułami lub portalami naukowymi, każdego dnia starając się coraz bardziej otwierać ludziom oczy.

Światełko nadziei tli się w sercach wielu, jednak wciąż jest jeszcze dużo pracy.

ODWAGA

Każdy z nas ma w sobie odwagę do mówienia prawdy.

Wystarczy się jej złapać.

Oczywiście wiążę się z tym pewne ryzyko odrzucenia, ponieważ niektórzy tak bardzo zakorzenili się w matriksie, że będą go bronić.

Trzeba sobie jednak odpowiedzieć, czy gra jest warta świeczki?

Prędzej czy później globalny wzrost świadomości sprawi, że ludzkość odejdzie od systemu pieniężnego i ponownie stanie w blasku swojej prawdziwej natury.

Od nas i tylko od nas zależy, czy proces ten będzie szybciej, czy później.

NOWA ERA

Pieniądze to zwykłe kłamstwo!

Matka Ziemia spokojnie może zaspokoić potrzeby każdego, wystarczy korzystać z jej darów z głową.

Nowa Era ludzkość coraz ochoczej puka do naszych drzwi!

Zdecydowanie jesteśmy już gotowi, aby zagościła u nas na dobre.

Kierunek ewolucji będzie wyznaczony przez wartości, jakie w sobie posiadamy, a te coraz częściej powracają do swojej pierwotnej formy.

„Światło świeci w ciemności a ciemność jej nieogarneła” – kolejny morał, kolejnej baśni w przedstawieniu zwanym ,,życie”.

Prawdę można różnie rozumieć, zawsze jednak pozostanie tylko prawdą

I to jest morał tego artykułu.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.