DNA – KLUCZ DO ZROZUMIENIA WSZECHŚWIATA I SIEBIE

Witam wszystkich bardzo serdecznie, dzisiejsza sesja nazywa się głębokim zrozumieniem. Zapnij pasy, bo to, co usłyszysz wystrzeli cię na totalnie nowy poziom. Jest bardzo dużo rzeczy odnośnie naszego DNA, które są do odkrycia i właśnie dzisiaj zagłębimy się w ten temat. Pierwotny temat, bez wchodzenia w poszczególne rasy. Pierwotna lekcja o naszym DNA, jakim jest DNA ludzkiego gatunku.

Czym tak naprawdę jest nasze DNA?

DNA jest w 80% pamięcią.

To pierwsze fundamentalne zrozumienie, w którym nauka i duchowość dojdą do wspólnego zrozumienia.

Żyjemy w rzeczywistości fotonicznego światła, gdzie ustalonych jest wiele reguł, które mówią, w jaki sposób fotoniczna istota światła inkarnuje się, wyraża się, oraz wymienia doświadczeniami, a kiedy odchodzi z tego świata, w jaki sposób wymienia się doświadczeniami na innym poziomie.

DNA jest kodem, a świetliste ciało jest szyfrem, które rozszyfrowuje i rozkodowuje doświadczenia.

 

dna.jpg
fot.depositphotos.com

 

Kiedy wracasz wielokrotnie do tego samego sposobu życia, jednym z nich jest biologiczny skafander zwany ciałem, w którym zapisujemy i przechowujemy swoje doświadczenia w linii przodków swojego DNA.

I tutaj w taki sposób dochodzimy do tematu nieśmiertelności, gdzie inkarnujemy się w linii DNA, w której są nasze wspomnienia oraz inkarnujemy się z grupą bratnich dusz.

Przez ten proces mamy, możliwość wzrastania w bardzo szybki sposób, ze względu na zgromadzone doświadczenia oraz wiedzę, z której możemy korzystać, aby stawać się coraz to doskonalszą istotą skąpaną w boskiej miłości.

Żyjemy także w czasach, w których nie uczą nas o naszej linii DNA przodków, uczą nas natomiast matematyki, DNA&RNA.

I w jaki sposób może być ono zmienione.

Tak to jest oczywiście prawdą, ponieważ DNA jest światłem w innej formie.

Jest widzialne w jednym spektrum i niewidzialne w innym.

I kiedy nasza świadomość osiągnie szczyt, który jest w tym momencie, nazywam momentem bez czasu, lub czasu 0, tam jest, a raczej tu i teraz, nasza super świadomość, pracująca z tą rzeczywistością.

W każdej sekundzie koduje i rozkodowuje każdą mikrosekundę doświadczenia kłamliwego czasu, w wiązkę światła, a następnie tworzy wspomnienia.

 

dna.jpg
fot.depositphotos.com

 

Pamięć i wspomnienia nie są fizyczne, są nienamacalne, wspomnienia są formą światła, które przechowywane są jako doświadczenia.

Jako wiązka świadomości posiadamy tysiące kodów modulacji, przyrównać to mogę do odbiornika radiowego, w którym poprzez pokrętło dostrajasz się do danej częstotliwości i to, co możemy zrobić, jest dostrojenie się do wybranej częstotliwości, aby przywołać upragnione wspomnienia.

Możemy dostroić się i doświadczać tych częstotliwości światła w każdej skali, jakiej zapragniemy.

O co tak naprawdę chodzi?

Jesteśmy fotonicznymi istotami światła, które dążą do zgłębienia wszechrzeczy oraz uzyskania większego zrozumienie, tworząc te wszystkie wspaniałe wspomnienia.

Ta technologia DNA w naszym biologicznym skafandrze, kiedy zostanie aktywowana, kiedy te nici DNA zaczynają pracować na wielowymiarowym poziomie, jesteśmy zdolni do niewyobrażalnych rzeczy.

Możemy połączyć się z głębszymi warstwami naszej świadomości, które mogą nie być z tego świata, ponieważ nauczyły się bilokować, być w dwóch miejscach jednocześnie.

Wiec, kiedy słyszysz mnie teraz, jak piszę o tym, że ktoś aktywował np. 3,5,9 nici DNA, oznacza to, że ich wielowymiarowa istota, przeszła już przez separacje innych gęstości i funkcjonuje symultanicznie w wielu miejscach jednocześnie.

 

dna.jpg
fot.depositphotos.com

 

Przez aktywacje większej ilości nici DNA jesteś w stanie postrzegać wielowymiarowy aspekt swojej istoty w czasie tu i teraz, w czasie 0.

To jest bardzo piękne, bo kiedy masz te wspomnienia, posiadasz niesamowitą kontrolę nad technologią DNA, swoimi myślami, emocjami i ciałem.

To znaczy, że masz dostęp, który pozwala Ci emanować I być całym zrozumieniem równań częstotliwości.

Możesz być np. 5,6,7,8,9 istotą gęstości, czyli myślisz i już tam jesteś, jesteś w stanie rozdzielić swoją świadomość i być w kilku miejscach jednocześnie, potrafisz utrzymywać wiele obrazów rzeczywistości w jednym momencie, ponieważ posiadasz swoje wspomnienia i wiedzę jak to robić.

Podstawą jest serce, ponieważ zaczęliśmy to życie jako płód, z którego pierwsze powstaje serce, to jest początek technologi, do której inkarnuje się fotoniczna istota światła, aby zarządzać i korzystać z biologicznego skafandra DNA.

Także zawsze mamy dostęp do czasu 0 przez nasz płód w łonie naszej matki, a następnie umysłu planetarnego, słonecznego, galaktycznego, wszechświatowego, oraz źródła.

Jak zauważasz, skala wzrasta, w górę aż do momentu, w którym zrodziłeś się w tym wszechświecie.

Większość ludzi nie jest świadoma, że pochodzi z innych wszechświatów.

70% żyjących istot pochodzi z innych wszechświatów.

Dlatego też dla wielu, życie na tej planecie może wydawać się dziwne i obce.

Zrozum, jednak że jest w tym większy cel.

Bardzo dawno temu Matka Ziemia niesamowicie ucierpiała w galaktycznej wojnie, była bliska rozpadowi, w bardzo trudnych dla niej chwilach prosiła o pomoc i ratunek, wołając o niego przez wszechświaty.

Przyjęliśmy jej wezwanie, aby ustabilizować energie, wyleczyć wszelkie rany, rozwiązać karmę naszych przodków i dokonać przeskoku świadomości w kierunku Złotej Ery ludzkości.

Przychodząc do tego wszechświata, posiadałeś zestaw świetlistych kodów, które umożliwiły Ci, dostanie się przez Słońce do tego układu słonecznego.

Imigrowały tutaj także inne istoty z innych wszechświatów, ponieważ chciały nabyć doświadczenia i sprawdzić co jest tutaj grane.

Kiedy one skończyły swoje doświadczenia w swoich wszechświatach przeszły przez pustkę pomiędzy wszechświatami, coś w stylu: ok no to wskakujemy na kolejkę górską, zobaczymy jak będzie wyglądać tutaj przejażdżka, aby następnie dostać się tutaj i doświadczać.

Także co my tutaj mamy?

Posiadamy niezwykle zaawansowaną technologię, jaką jest nasze DNA, z której to zapomnieliśmy, jako gatunek jak się korzysta.

 

dna.jpg
fot.depositphotos.com

 

Głownie spowodowane jest to przez amnezję, modyfikacje genetyczne, fałszywe wspomnienia, nadpisanie naszych pierwotnych umiejętności, przez mentalny społecznościowy trening, którym jest implikowanie zestawu fałszywych wzorców i wierzeń, narzuconych przez system, religie, edukacje, wychowanie oraz czarną magię, której używają sekretne stowarzyszenia, czy też Watykan, aby wytworzyć w tobie strach, a raczej, żeby go na ciebie narzucić.

Strach nie jest emocją, jest czarną magią

Po osiągnięciu pewnego poziomu aktywacji masz wystarczającą kontrolę nad swoją świadomością oraz energią i jesteś w stanie z łatwością wyjść poza strach, oraz oczyścić się z energetycznych blokad, implantów, oraz zablokować technologie, czy też sekretną geometrię, która jest ustawiona w większości większych miast aby odciąć cię od śnienia z Matką Ziemią, z twoimi duchowymi przewodnikami, przodkami, kolektywem.

Ograniczyć cię i zatrzymać w procesie integracji swojej istoty.

Jak aktywować DNA?

Przede wszystkim codzienna wewnętrzna modlitwa, rozmowa ze słońcem, z przodkami, czyli ze swoimi przyszłymi i przeszłymi pokoleniami.

Jesteś ich kumulacją w czasie tu i teraz.

Z pierwotnymi elementami, na sam początek polecam ceremonie ognia.

Rozmowa z ogniem.

Zanim przejdziesz do innych elementarnych żywiołów, zacznij od ognia, jest niezwykle potężny i oczyszczający.

Sungazing

medytacja

praca z kryształami

harmoniczna muzyka

reiki

yoga

qi-gong, chi-gong – praktycznie każde ruchy energetyczne

Autor:

Grzegorz Gunia

Kim jestem?

Jestem wielowymiarową istotą, aczkolwiek nie będę poruszał swojej historii w głębszym aspekcie, ponieważ nie chce być w żaden sposób stawiany na piedestale, mogę zaznaczyć, że jestem starożytną duszą.

Wiedza, którą się z Tobą dzielę, jest niezwykle zaawansowana, oraz rozumiem, jeżeli masz trudności ze zrozumieniem artykułu, ponieważ wiele z tych rzeczy mogą wydawać Ci się nowe.

Napisałem to, aby pomoc Ci w twoim wzroście, robię to świadomie i dobrowolnie, ponieważ wszyscy jesteśmy tutaj razem.

Powinniśmy siebie wspierać nawzajem I pomagać jeden drugiemu.

Im więcej świadomych istot tych łatwiej jest stworzyć świat, jaki pragniemy, oparty na miłości, honorze i szacunku.

Moim celem jest odsunięcie kłamców, oszustów, złodziei, oraz bandy iluminackich pachołków nadzorowanych przez Drako Reptilian od władzy, poprzez zwrócenie jednostką ich prawdziwej świadomości czego skutkiem jest nasza suwerenność.

Jestem tu, aby Przywrócić NIEBO NA ZIEMI.

Czas najwyższy obalić obłudę oraz fałszywy system stworzony do kontroli i manipulacji.

Zajmuję się także leczeniem z poziomu wielowymiarowego.

Jestem Mistrzem Reiki.

Jeżeli chcesz się umówić na sesje, zbalansować czakry, oczyścić templet energetyczny, ściągnąć podczepienia energetyczne, lub aktywować swój potencjał, znaleźć mnie możesz przez fb https://www.facebook.com/grzesiek.gunia lub instagram @cosmicstuffs

Namaste!

Inne artykuły tego autora:

KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚ? ODBLOKUJ SWÓJ UŚPIONY POTENCJAŁ

AKTYWACJA DNA, WYMIAR 5D I NOWA RZECZYWISTOŚĆ, CZYLI WSZYSTKO JEST W TOBIE

CERN – PROJEKT DO KONTROLOWANIA RZECZYWISTOŚCI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.