AKTYWACJA DNA, WYMIAR 5D I NOWA RZECZYWISTOŚĆ, CZYLI WSZYSTKO JEST W TOBIE

Drogi czytelniku, wiedza, którą się z Tobą teraz dziele jest prawdziwa, starożytna i wieczna, skrzętnie ukrywana przed publicznym światłem. Jeszcze nie tak dawno temu za głoszenie takich rzeczy ludzie byli paleni na stosach, próbowano ich dyskredytować, oraz zwyczajnie mordowano. 

Podążając za wewnętrzną intuicją, tj 6 zmysł nastąpiła aktywacja mojego DNA.

RZECZYWISTOŚĆ – CO TO TAKIEGO?

Z tego punktu chciałbym rzucić trochę światła na otaczającą nas rzeczywistość, czym ona tak naprawdę jest, oraz poruszyć temat Boskiej energii, swoistego spoiwa, które przepływa przez nas, jest w nas oraz nami.

Jesteś Bogiem w działaniu, aczkolwiek żeby wykorzystać w pełni Boską moc kreacji, należy zjednać się z wolą Prime Creatora przez dokonanie własnej wewnętrznej transformacji.

Poskromić swoje ego, wyzbyć się ograniczającego programowania, które tylko blokuje potencjał oraz otworzyć się na wspaniały i cudowny świat.

Podzielę się z Tobą Drogi czytelniku technikami, które pomogą Ci uzyskać balans emocjonalny, energetyczny, oraz opiszę jak rozbudzić nieużywane psychiczne zdolności do odczuwania energii, oraz późniejszej jej kontroli, oraz jak skutecznie wykorzystać ją do manifestacji marzeń.

 

lampa-alladyna-marzenia.jpg
fot.123rf.com

 

Temat ten jest tylko dla wytrwałych jednostek, które mają wystarczająco dużo chęci i samozaparcia, aby zmienić swoje życie i odnaleźć sens istnienia.

Wiem, że droga do odzyskania utraconej cząstki, brakującego elementu układanki, z którego zostałeś bezczelnie obdarty przez tony kłamstw i tysiąclecia manipulacji nie będzie łatwa, oraz wiem także, że nie jest ona dla każdego.

Dlatego też, jeśli uważasz, że nie musisz się zmieniać, stawać się swoją lepszą wersją każdego dnia czy też nie interesuje Cię życie w prawdzie, daj sobie spokój z tym artykułem.

Natomiast jeśli pragniesz odzyskać swoją godność, honor i rozbudzić iskrę, która z całą pewnością zaowocuje, wiedz, że będziesz musiał przejść przez góry zła, gniewu, cierpienia i wewnętrznego oczyszczenia tj. oceanu łez.

Uwierz mi, że gra jest warta świeczki, chodzi tu o odebranie tego, co Twoje i pierwotne, odkrycie kim tak naprawdę jesteś.

Prawdziwa zmiana odbywa się na wszystkich płaszczyznach: ciała, umysłu oraz ducha.

Miłej lektury 🙂

ELEMENTY UKŁADANKI

Pierwszym elementem na nowej drodze życia jest zdanie sobie sprawy z tego, że Bóg/Prime Creator rozlał się na nieskończenie wielu wymiarach, aby doświadczać życia, zrobił to, aby poznać i eksplorować samego siebie.

Innymi słowy, wszystko, co istnieje, jest ciałem Boga, a my jesteśmy jego nieodzowną częścią.

Jeśli dalej posiadasz programowanie, które zakłada, że Bóg to staruszek na tronie, doglądający wszystkiego, wybij sobie to z głowy.

Najwyższy czas dorosnąć i przejrzeć na oczy.

Religia to nic innego jak maszyna kontroli i manipulacji łatwowiernymi umysłami, które zamiast szukać prawdy na własną rękę, przyjmują z góry utarty przekaz.

religie.jpg
fot.123rf.com

Kościół Rzymski to nic innego jak przeistoczone Cesarstwo Rzymskie, które uzurpowało sobie prawo do władzy nad światem, przekłamując biblijne teksty w celu kontroli.

Są odpowiedzialni za utworzenie religii i uzurpowanie sobie władzy na świecie oraz do twojego ciała przypisując je do certyfikatu urodzenia.

Każda emocja, chwila, myśl, które zostały/są/będą wytworzone w oceanie świadomości przez wszystkie żywe istoty, planety, układy słoneczne, galaktyki, wszechświaty, ostatecznie wszystko trafi z powrotem jako informacja do Prime Creatora.

Na końcu naszej podróży zjednamy się ze wszystkim, co jest, czyli mniej więcej zostaniemy wchłonięci przez Boga, innymi słowy staniemy się Źródłem.

Spokojnie nie ma się czego obawiać to akurat ekscytująca wiadomość.

Na razie mamy jeszcze neony neonów lat życia i masę doświadczenia do zdobycia, rozkoszując się swoją indywidualnością.

Pamiętaj, że jesteś Boską cząstką, masz pełne prawo i możliwości do kreowania swojej rzeczywistości.

Rządzącym Elitom nie jest na rękę, abyś wiedział o takich rzeczach.

Nieświadomy umysł to podatny umysł.

Jesteś jak pojedyncza kropla wody wyjęta z oceanu nieskończoności, posiadasz te same właściwości co cały zbiornik, a jednak oddzielna w swojej wyjątkowości.

 

kropla-wody-świat-ocean.jpg
fot.123rf.com

 

Odzyskujesz zdolność do zauważania tej oczywistości, Twoja percepcja wzrasta.

Zauważasz, że wszystko, włącznie z Tobą jest nierozerwalnie połączone.

Kłamstwa, którymi karmiono Cię, sprawiły, że zapomniałeś o swojej prawdziwej naturze.

Nie masz prawa, uniżaj swojej wartości, jeśli uważasz, że za daleko Ci do tego, żeby być i czuć się Bożą Iskrą, rozkoszować prawdziwą nieograniczoną miłością, najwyższy czas się obudzić i odzyskać: Prawdę, Honor, Miłość i Godność.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ze swojego niesamowitego potencjału.

Wszystko, co doświadczasz w świecie tego Matrixa, odbierając przy pomocy 5 zmysłów, to tylko ułamek procenta Twojej prawdziwej postaci.

To mniej więcej tak jakbyś zanurzył końcówkę palca w płynie zwanym życiem, a następnie uważał się za ten opuszek.

Jesteś Bogiem w działaniu, a Twoją prawdziwą postacią jest światło.

Ciało natomiast jest biologicznym skafandrem do poruszania się w tym wymiarze.

Sprawia, że jesteś w stanie oddziaływać na ten wymiar dużo łatwiej niż pod postacią świetlistej energii.

Tony kłamstw i opresji na przestrzeni lat spowodowały dysonans, wywołujący kompletną dezorientację obniżając Twoją wibracje do tego stopnia, że zapomniałeś, kim jesteś.

Od roku 2012 jesteśmy w stadium przejściowym, wchodząc w Złotą Erę Ludzkości, dokonać skoku świadomości z poziomu separacji do Świadomości Chrystusowej.

 

2012-rok-data-era.jpg
2012 fot.depositphotos.com

 

Biorąc udział w procesie wzrostu i oświecenia, będziesz miał możliwość wrócić do domu, złączyć się z Twoją prawdziwą postacią i osiągnąć stan świadomości Chrystusowej, tj. harmonijny stan jedności.

W twoim DNA zapisana jest każda sekunda/chwila/emocja twojego istnienia.

W momencie aktywacji DNA uzyskujesz dostęp do swoich prawdziwych wspomnień.

Zaczynasz proces przypominania sobie, kim jesteś, jaka jest Twoja misja na tej cudownej planecie i odnajdujesz sens życia.

Rodzisz się na nowo, przechodzisz wewnętrzne zmartwychwstanie ku Prawdzie.

Aktywacja DNA następuje poprzez dostarczenie Boskiej energii/Prany do twojego układu meridian oraz ściągnięciu pieczęci z czakr.

DNA działa na poziomie kwantowym.

Oznacza to, że jesteś połączony z tym, co było, jest i będzie.

Masz dostęp do najodleglejszych miejsc, planet, innych cywilizacji we wszechświecie w chwili tu i teraz, nie jesteś ograniczony przez ciało.

Po prostu musisz oczyścić się z głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych, które mówią Ci, co jest możliwe a co nie, zostały Ci one wpojone na przestrzeni lat.

Zrozum, że wszystko, czego szukasz, jest w Tobie, jesteś chodzącym Wszechświatem.

Wielowymiarową istotą, zdolną do telepatycznej komunikacji oraz podróży międzywymiarowych.

 

świetlista-istota.jpg
fot.123rf.com

 

Nie potrzebujesz trenerów od rozwoju personalnego, poradników randkowych lub innych wyuczonych schematów działania, które mają sprawić, że otworzysz się na świat i w końcu zaczniesz żyć bez strachu i obawy przed tym, co powiedzą inni.

Strach nie jest emocją, jest czarną magią, skierowaną przeciwko nam.

Używany przez Reptilian i Draconian z konstelacji Syriusz A/B oraz przez pewne cywilizacje z Oriona, abyśmy zamknęli się w sferze komfortu i codzienności, służyli im, emanując niskimi wibracjami, które następnie zbierają jak plony i zasilają swoją żądzę kontroli.

Na pewno słyszałeś powiedzenie, jeśli nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

We wszechświecie jest podobnie, tylko że chodzi o energie.

Zawsze o nią chodzi!

JAK UZYSKAĆ BALANS EMOCJONALNY, ENERGETYCZNY ORAZ NALEŻYCIE SIĘ ZAMANIFESTOWAĆ?

Podstawą do uzyskania balansu jest zaakceptowanie swojej przeszłości, wybaczenie sobie i wszystkim ludziom za krzywdy, które dotknęły Twoją istotę.

Bez tego nie będziesz w stanie ruszyć dalej i eksplorować wyższych poziomów świadomości.

Celem tego ćwiczenia jest uwolnienie od przeszłości i od nieustannego powrotu do dręczących Cię wspomnień, zaakceptuj, że to, co się wydarzyło w Twoim życiu, stało się dla Twojego większego dobra, żebyś mógł stać się silniejszy, zwyczajnie dojrzeć i urosnąć.

Zdaj sobie sprawę, że nie jesteś myślami czy też emocjami, jesteś obserwatorem.

Kontempluj i sprawdzaj nieustannie swoje schematy myślowe, nadpisuj te, które Ci nie służą i wywołują negatywne emocje.

Bądź czujny i sprawdzaj swój umysł.

Pamiętaj, że myśl kreuje rzeczywistość.

To o czym myślisz przez większość Twojego dnia, materializuje się i doświadczasz tego wokół siebie.

Zważaj na słowa, których używasz.

W myśl zasadzie: Kreuję to, co mówię.

Jeśli używasz języka, w którym nie ma miłości, piękna, harmonii nie dziw się, że Twoje życie jest tego pozbawione.

 

kocham-cię.jpg
fot.123rf.com

 

Ciągłe powtarzanie fraz takich jak: jestem zmęczony, nie mam siły, innym razem.

Sprawiają, że siłą rzeczy manifestujesz to w swoim życiu.

Z czasem to się nawarstwia, tworząc bagno, z którego później ciężej wyjść.

Dlatego też zaniechaj nieustannych złych fraz, których podświadomie używasz.

Sprawdź swój umysł, zdaj sobie sprawę, jakie myśli generujesz, oraz ile z nich jest automatycznych, przejmij kontrole nad swoim umysłem.

Zauważ to, że optymiści z natury mają więcej energii i posiadają wyższe wibracje, niż pesymiści przez to rzadziej chorują, dlatego że używają innego słownictwa.

Istoty z wyższą wibracją i odblokowaną czakrą serca są zdrowe i bardzo odporne na wszelkiego rodzaju infekcje.

W piątym wymiarze lub jak kto woli w wymiarze świadomości Chrystusowej, spotkasz tylko nieskończone spektrum miłości, nie ma tam miejsca na choroby.

Choroba jest oznaką niskiej wibracji i problemów emocjonalnych.

Choroba jest odejściem od harmonii miłości.

Każda choroba, która uwidacznia się w ciele, najpierw została zaprojektowana przez schemat myślowy, wiąże się to przeważnie z nieumiejętnym lub złym wykorzystaniem energii.

Pamiętaj: Twoim naturalnym stanem jest miłość, harmonia, przyjemność.

Czas najwyższy wrócić do stanu wiecznej miłości i ekstazy.

 

harmonia-energia.jpg
fot.depositphotos.com

 

Stań się mistrzem własnych myśli, uczyć i emocji, a wrota prawdziwej rozkoszy staną przed Tobą otworem.

Ćwiczenie, które jest obowiązkowe, abyś wzbił się w kierunku 5D a którym się z Tobą Drogi czytelniku podzielę, jest bardzo proste.

Mianowicie zadaj sobie pytanie, kiedy ostatnio bezwarunkowo podziękowałeś Bogu/Prime Creatorowi/Universowi?

Religia wmawia Ci, że masz prosić, czyli tak naprawdę to cały czas chcesz/żądasz coś od BOGA, przestań to robić i zacznij mu dziękować uświadomiony.

Kiedy uczciwie znalazłeś, chociaż 5 minut w ciągu swojego dnia, aby podziękować za to, co masz?

Wprowadź nawyk codziennego dziękowania, jeśli chcesz odczuwać wewnętrzną miłość i harmonie, zacznij dzień, od podziękowania Bogu za to, co masz.

Zrób z tego rytuał rano i wieczorem.

Poświęć kilka minut i zastanów się nad rzeczami, które codziennie Ci się przytrafiają.

Bądź wdzięczny.

Wiedz jedno, cokolwiek włożysz czy też wypromieniujesz ze swojej istoty w kierunku Wszechświata, wróci do Ciebie.

 

wdzięczność.jpg
fot.depositphotos.com

 

Podziękuj Stwórcy, że masz możliwość korzystać i podziwiać piękno jego stworzenia.

Każda emocja i wibracja, którą zaprojektujesz, wróci do Ciebie zwielokrotniona.

Wkładając miłość, wdzięczność, szacunek, otrzymasz tego więcej i więcej.

Skok technologiczny, na który natrafiliśmy jako cywilizacja w ostatnich stu lat oraz pewne nowinki technologiczne, które zostały udostępnione przez obce cywilizacje miały w pewien sposób opóźnić Przeskok Cywilizacyjny do Świadomości Chrystusowej/5D.

Gadżety elektroniczne oraz pogoń za rzeczami materialnymi odciągają uwagę od eksploracji swojego wnętrza.

Siłą rzeczy jesteśmy praktycznie nieustannie zanurzeni we wszelkiego rodzaju promieniowaniu oraz wielu innym nakładających się częstotliwościach.

Jeśli używasz mikrofali, to przestań, bo niszczy świetliste ciało.

Prime Creator komunikuje się z nami poprzez gwiazdy.

W naszym układzie słonecznym jest nim Słońce.

Bóg przesyła informacje i kody świadomości dla twojego DNA w świetle.

Przebywanie na słońcu to bardzo zdrowa rzecz.

Dlatego, jeśli masz program, który mówi o tym, że przebywanie na słońcu szkodzi albo że nie wolno się patrzeć na słońce, bo sobie wzrok zepsujesz, odstaw na półkę z bajkami i mitami sztucznego świata.

Jesteś świetlistą istotą, przy odpowiedniej praktyce, możesz przejść na odżywianie się wyłącznie światłem.

Dosłownie możesz jeść ze słońca, wpatrując się w nie.

Sun Gazing, leczy wzrok, aktywując DNA.

patrzenie-w-słońce.jpg
fot.depositphotos.com

 

Prawdziwy dom istnieje po drugiej stronie medytacji.

Jest tam świat bardziej realny, niż to, co masz przed oczami.

Dlatego też, jeśli chcesz się prawidłowo zamanifestować jako czysta świetlista istota, musisz nauczyć się posługiwać obrazami w swoim umyśle i łączyć je z wyprodukowaną emocją.

Tworzysz, Kreując myśl/obraz w czasie teraźniejszym dokonanym, zanurzając się w tym świecie.

Do tego potrzebna jest medytacja/kontemplacja.

Medytacja sprawia, że kolekcjonujesz więcej energii, z która jest jak paliwo do manifestacji.

Poprzez medytacje ograniczysz swój wewnętrzny dialog i udasz się w kierunku mindfulness.

Następnie eksploracja później własnego Siebie i eksploracja wszechświata.

Nie potrzebujesz rakiety, samolotu czy samochodu.

Mamy lepszą technologię wewnątrz nas.

Nie daj się oszukać, że jest inaczej.

Dowiedz się w końcu, Kim Jesteś.

Do tego potrzebna jest codzienna dyscyplina.

Bądź wdzięczny za rzeczy, które masz oraz usiądź i zamknij oczy każdego dnia.

Wyrób sobie nawyk medytacji i utrzymuj dyscyplinę, a zamanifestujesz się w najlepszy sposób. Spełnisz prawdziwe pragnienie Swojej duszy.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Wartościowe materiały:

P.S.
Dzielę się informacjami, które zostały przepuszczone przez filtr mojej istoty, mianowicie mojego Higher Self.

Rezonują one z moją własną istotą, dlatego też nie mam prawa Ci ich narzucać, każdy odpowiada za siebie, zachęcam Cię jednak, abyś sprawdził na sobie zawarte informacje.

Bo zmiana zaczyna się tak naprawdę od tego.

Rzeczy, które uważasz za niepotrzebne, po prostu odrzuć lub zostaw w odmętach internetu.

Namaste

autor: Grzegorz Gunia

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.