QUANTEC – KWANTOWA DIAGNOSTYKA ORGANIZMU

Quantec jest najnowocześniejszym urządzeniem radionicznym, które stanowi nową, alternatywną metodę terapeutyczną w wykrywaniu i usuwaniu przyczyn wielu chorób. Do tego jego działanie sprzyja lepszemu samopoczuciu, harmonizuje nas i nasze otoczenie oraz sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. Ale to nie wszystko…

Quantec i radionika

W świadomości naukowców radionika pojawiła się w XIX wieku.

Nawiązuje do tego, że każda istniejąca we wszechświecie struktura ma swoją własną, indywidualną, charakterystyczną wibrację.

Radionika zakłada, że możliwe jest przypisanie określonego kodu do konkretnej wibracji.

Podstawą radioniki są zjawiska elektromagnetyczne, na które w jakiś sposób wpływa myśl ludzka.

W zakres jej działań wchodzi badanie pola morficznego i jego interakcji pomiędzy ludźmi a ich środowiskiem oraz zaangażowanych w nie procesów energetycznych, zakładając, że materia, energia i umysł są ze sobą doskonale połączone.

quantec-pole-morfologiczne.jpg
POLE MORGOLOGICZNE fot.123rf.com

Wszelkie zaburzenia pola energetycznego łączą się z zaburzeniami równowagi ludzkiego organizmu i pojawianiem się różnych chorób.

Urządzenie Quantec stworzył Peter von Buengner, niemiecki lekarz, specjalista medycyny niekonwencjonalnej, szef Monachijskiego Centrum Terapii Naturalnych.

Mając bardzo poważne problemy zdrowotne i nie otrzymując skutecznej pomocy ze strony swoich kolegów po fachu, skonstruował urządzenie, które pomogło uporać mu się z chorobą.

Leczenie przez zdjęcie

Quantec jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje zjawisko znane w fizyce kwantowej, a dotyczące przekazywania informacji przez fotony bliźniacze.

Twórca urządzenia założył, że będzie ono skanowało pole morficzne i oddziaływało na nie.

Dzięki temu Quantec może być swobodnie wykorzystywany do odczytania – diagnozowania problemów zdrowotnych i następnie ich usuwania z organizmu.

Likwidacja wszelkich odczytanych deficytów organizmu odbywa się poprzez radioniczne nadawanie fal.

Jest to swego rodzaju fenomen urządzenia Quantec, które jako jedyne potrafi leczyć na odległość.

Bliźniacze fotony mają to do siebie, że potrafią utrzymywać równoczesny kontakt z przeciwną parą na dowolnej odległości.

Powyższe właściwości precyzyjnie wykorzystuje Quantec.

Otóż całe urządzenie złożone jest z komputera, w którym znajduje się specjalistyczne oprogramowanie oraz z diody z białym szumem, która została skonstruowana na Uniwersytecie w Princeton.

Urządzenie przy pomocy generatora z białym szumem skanuje cyfrowe zdjęcie danego obiektu, np. człowieka lub zwierzęcia.

Podczas owego skanowania odczytywane są (dzięki bliźniaczym fotonom) wszelkie negatywne wibracje wysyłane z naszego ciała, braki pozytywnych emocji w umyśle oraz niedobory witamin i składników mineralnych.

Z setek dostępnych wpisów w bazach danych odczytywana jest dana choroba lub zaburzenie, jej źródło i dobierana jest odpowiednia terapia.

Może to być na przykład:

Quantec równie precyzyjnie ustala źródło problemów natury psychicznej i przyczyny złego samopoczucia.

Poza tym system urządzenia wykorzystując informacje ze zdjęcia, zaczyna systematycznie przez określony czas, emitować konkretne, uzdrawiające wibracje tak, aby odblokować wszelkie zaburzenia, wyregulować energetykę i wrócić do pożądanej harmonii.

Dzięki temu pacjenci mogą być leczeni na odległość, dostawać „receptę” bez konieczności wychodzenia z domu i podróżowania w celu szukania lekarstwa dla swojej duszy i ciała.

Efekty działania

Warto zaznaczyć, że Quantec jest urządzeniem, które działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

Efekty jego działania zaskakują nawet sceptyków i przeciwników niekonwencjonalnych metod leczenia oraz wszelkich niedowiarków.

Quantec wykorzystuje się m.in. w:

 • wykrywaniu i usuwaniu przyczyn wielu chorób, pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów;
 • wzmacnianiu psychiki i poprawie samopoczucia;
 • przywracaniu wewnętrznego spokoju i optymizmu;
 • usuwaniu toksyn i metali ciężkich z organizmu;
 • eliminowaniu depresji i zaburzeń nastroju;
 • wyszukiwaniu i neutralizowaniu przyczyn konfliktów powodujących dysharmonię;
 • usuwaniu dolegliwości bólowych;
 • wzmacnianiu energii do działania;
 • poprawie zdolności zapamiętywania i wydajności uczenia się;
 • zwiększaniu produktywności;
 • poprawia osiągnięć sportowych i biznesowych;
 • oczyszczaniu smogu elektromagnetycznego.

Quantec znajduje również zastosowanie w weterynarii (w diagnozowaniu i leczeniu chorób zwierząt, eliminowaniu niepożądanych zachowań) oraz rolnictwie, szczególnie w jego ekologicznej odmianie, naturalnie stymulując wzrost roślin i walcząc z insektami.

Jednym z zaskakujących przykładów korzystnego wpływu Quanteca na rolnictwo i roślinność jest przepadek pochodzący wprost z Austrii, a dokładnie z winnicy państwa Woditschk’ów.

Wina, które produkowali, określano zawsze jako niskogatunkowe, przez co zyski z winnicy z roku na rok było coraz mniejsze.

lalbavita-quantec.jpg
fot.lalbavita.pl

Głównym powodem takiej sytuacji było słabe nasłonecznienie całej winnicy.

Dzięki urządzeniu Quantec i wykorzystaniu jego mocy na winogrona w niej rosnące, stan smaku win poprawił się na tyle, że państwo Woditschk zaczęli wreszcie widzieć duże przychody z produkcji i sprzedaży win a nawet, otrzymywali za nie prestiżowe nagrody.

Warto zaznaczyć, że właściwości i samo odkrycie urządzenia Quantec uhonorowano w 2010 roku w Krymie złotym medalem w kategorii najbardziej innowacyjnej technologii na świecie.

PS Sprawdzona klinika gdzie można zdiagnozować się urządzeniem Quantec -> tutaj

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Mają charakter informacyjny i nie stanowią fachowej porady medycznej. Wszelkie rady, które są na mojej stronie, stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.