WYJĄTKOWO TANI I PROSTY PROTOKÓŁ PROFILAKTYKI I WALKI Z RAKIEM

Protokół profilaktyki i walki z rakiem. Dla wielu osób największy problem w leczeniu raka jest  koszt terapii. Niezależnie od tego, czy korzystamy z konwencjonalnych, czy z alternatywnych metod leczenia, kuracja może kosztować naprawdę dużo. Dlatego też przedstawiamy wyjątkowo tani i prosty protokół przeciwnowotworowy, który wykorzystuje bardzo skuteczne środki niekosztujące wiele i bezproblemowo dostępne dla każdego.

5 składników antynowotworowej mocy

Wszystko, czego potrzebujemy do przeprowadzenia tego protokołu to pięć potężnych składników, do których należy:

 • Kurkuma – ma głębokie właściwości, m.in. przeciwzapalne oraz antynowotworowe. Jest także bardzo mocnym przeciwutleniaczem i skutecznie pomaga naszemu ciału w niwelowaniu stanów zapalnych.
 • Imbir – zmniejsza stany zapalne w organizmie, uśmierza ból, wspiera zdrowie serca oraz łagodzi infekcje.
 • Cynamon – zawiera substancje antynowotworowe, zapobiega rozwojowi chorób neurodegeneracyjnych oraz przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu.
 • MSM (siarka organiczna) – wspiera niwelowanie reakcji zapalenia układu kostno-mięśniowego, rozluźnienia mięśni szkieletowych oraz obniżania poziom wolnych rodników w organizmie. Ma także właściwości stymulujące regenerację uszkodzonej skóry, ścięgien oraz chrząstki i łagodzące depresję, reakcje alergiczne skóry, przewodu pokarmowego i górnych dróg oddechowych.
 • Trawa pszeniczna lub soda oczyszczona. Trawa zawiera dużo chlorofilu, który dotlenia organizm, wzmacnia komórki, jest skuteczny w leczeniu anemii, chroni przed rakotwórczymi substancjami zawartymi m.in. w pożywieniu oraz neutralizuje elementy zanieczyszczające, usuwa metale ciężkie i oczyszcza wątrobę i krew z toksyn. Soda oczyszczona natomiast w prosty sposób zwiększa alkaliczność krwi, co prowadzi do rozpadu guza.

Połączenie wszystkich pięciu wyżej wymienionych składników jest jednym z najlepszych sposobów zatrzymania oraz zabicia drobnoustrojów, grzybów i pasożytów infekujących komórki i wywołujących raka.

Protokół profilaktyczny

Profilaktycznie, zapobiegając zachorowaniu na nowotwór, mieszamy ze sobą ½ łyżeczki kurkumy w proszku, ½ łyżeczki świeżo startego imbiru, ½ łyżeczki cynamonu, ½ łyżeczki MSM i 1 pełną łyżeczkę trawy pszenicznej wraz z łyżką miodu Manuka lub bardzo dobrej jakości polskim miodem.

Z racji tego, że komórki nowotworowe uwielbiają cukier, dodając słodycz do kombinacji tych składników sprawiamy, że staje się on ich nośnikiem.

W ten oto sposób trafiają one bezpośrednio do miejsc obarczonych stanem zapalnym w organizmie lub rozwijających się dopiero, mutujących komórkach.

W protokole profilaktycznym nie stosujemy sody oczyszczonej.

Wszystkie składniki (kurkumę, imbir, cynamon, MSM, trawę pszeniczną i miód) dokładnie ze sobą łączymy i zjadamy rano, na czczo, na 20 minut przed posiłkiem, a następnie popijamy szklanką przefiltrowanej wody.

Protokół profilaktyczny stosujemy raz dziennie przez resztę swojego życia.

Protokół walki z rakiem

Osoby chore na nowotwór postępują nieco inaczej.

W protokole walki z rakiem mieszamy ze sobą 1 łyżeczkę kurkumy w proszku, 1 łyżeczkę świeżo startego imbiru, 1 łyżeczkę cynamonu, 1 łyżeczkę MSM i 1,5 łyżeczki sody oczyszczonej, co 3 tygodnie zamieniając porcję sody na taką samą porcję trawy pszenicznej (czyli 1,2,3 tydzień – soda; 4,5,6 tydzień – trawa pszeniczna; 7,8,9 tydzień – soda; 10,11,12 tydzień – trawa).

Dodajemy oczywiście łyżkę miodu Manuka lub bardzo dobrej jakości polskiego miodu.

Wszystko dokładnie mieszamy i przyjmujemy całą porcję rano na pusty żołądek, popijając szklanką przefiltrowanej wody.

Następną porcję przygotowujemy i przyjmujemy na 30 minut przed obiadem i kolejną przed snem.

Przez 12 tygodniu przyjmujemy taką mieszankę trzy razy dziennie, jednocześnie pamiętając o zamianie sody oczyszczonej z trawą pszeniczną.

Po upływie 12 tygodni przechodzimy na protokół profilaktyczny, z tym że przyjmujemy miksturę 3 razy dziennie przez 12 miesięcy.

Po upływie roku możemy zmniejszyć ilość porcji do dwóch dziennie i przestrzegamy ich przyjmowania do końca życia.

Ważne wskazówki

Stosując protokół profilaktyki i walki z rakiem koniecznie trzeba pamiętać o kilku zasadach.

 • Obowiązuje całkowita eliminacja z diety cukru i słodkich pokarmów (oprócz miodu używanego w protokole).
 • Używam tylko świeżo startego imbiru i dobrej jakości pozostałych składników.
 • Przyjmujemy dobrej jakości probiotyki, które pomagają zachować zdrowie jelit oraz zwalczają przerost szkodliwych grzybów Candida w ciele.
 • Dla wzmocnienia terapii i układu odpornościowego jemy jak najwięcej pieprzu kajeńskiego.
 • Osoby stosujące leki rozrzedzające krew powinny skonsultować się ze swoim lekarzem, ponieważ składniki używane w protokole naturalnie również rozrzedzają krew.
 • W ciągu kilku dni po wdrożeniu protokołu może wystąpić reakcja zwana popularnie Herxem, której oznaką jest pogorszenie symptomów choroby lub stan letargu, które są naturalną reakcją organizmu na walkę z pasożytami i które zwykle mijają po kilku dniach.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.