RAK TO ULECZALNY GRZYB! – SZOKUJĄCO SKUTECZNA TERAPIA DR SIMONCINI

Rak to uleczalny grzyb – tak twierdzi włoski lekarz dr Tullio Simoncini, który sprzeciwił się Wielkiej Farmacji i upublicznił swoje odkrycie skutecznego leczenia raka – grzyba wywołanego przez Candida. Sam doktor twierdzi, że jego terapia jest nie tylko bezpieczna, ale i skuteczna w wyleczeniu różnych rodzajów raka, co potwierdzają tysiące przypadków wyleczonych pacjentów. Dlaczego odkrycie Simonciniego wstrząsnęło medycznym światem i co to za terapia?

Rak to grzyb!

Doktor Tullio Simoncini jest onkologiem, specjalistą w leczeniu cukrzycy i zaburzeń metabolizmu.

Nigdy nie wierzył, że genetyka ma coś wspólnego z powstawaniem nowotworów.

Poświęcił wiele lat badań w poszukiwaniu przyczyn choroby nowotworowej.

rak-grzyb.jpg
Komórki nowotworowe foto.depositphotos.com

Po wieloletnich badaniach i ich pozytywnych rezultatach stwierdził, że nowotwór jest infekcją pleśniową.

Myślę, że czas, aby rozpocząć ruch społeczny przeciwko obecnym metodom leczenia.

Oficjalna onkologia umarła na poziomie filozofii nauki i nie można kontynuować badań, z którymi walczy się ponad sto lat.

To już nie jest nauka a intelektualne oszustwo. Idea o nieprawidłowym podziale komórek jest fałszywa, rak nie jest genetyczną chorobą.

Tym stwierdzeniem włoski onkolog naraził się przedstawicielom onkologii konwencjonalnej, którzy uważają, że nowotwór jest spowodowany anormalnym podziałem komórek i do jego leczenia potrzeba zastosowania m.in. leczenia chemioterapeutycznego.

Dr Simoncini uważa, że powodem raka jest pleśń Candida we wszystkich jej odmianach, na co wskazuje, chociażby fakt, że guzy rakowe zawsze są białe.

Grzyb Candidy żyje nawet u zdrowych ludzi, ale wówczas nasz silny system odpornościowy utrzymuje go pod kontrolą.

Jeśli jednak układ immunologiczny nie działa poprawnie i organizm jest osłabiony, grzyb ten atakuje i staje się nowotworem złośliwym.

Zdaniem włoskiego onkologa przerzuty to nic innego jak uciekająca ze swojej siedziby kolonia Candidy.

Uleczyć niby nieuleczalne

Fenomen grzyba Candida tkwi w tym, że istniejące preparaty antygrzybiczne nie są w stanie go usunąć, ponieważ grzyb ten szybko mutuje.

Co więcej, bardzo szybko przystosowuje się do leków, a nawet je naśladuje, dlatego też zwykłe leki przeciwgrzybiczne nie są w stanie zabić raka.

Wiele lat doświadczeń przeprowadzanych przez doktora Simonciniego wyjaśniło, że grzyby Candida nie są w stanie przetrwać w środowisku wodorowęglanu sodu, czyli zwykłej spożywczej sody oczyszczonej.

Doktor uważa, że jedynym środkiem, który jest w stanie zwalczyć kolonie grzybów wewnątrz organizmu człowieka, jest właśnie soda oczyszczona, a w przypadku raka skóry – jodyna.

rak-jodyna.jpg
Jodyna foto.depositphotos.com

Włoski lekarz twierdzi, że wielu jego pacjentów po zastosowaniu takiej terapii całkowicie wyzdrowiało, chociaż lekarze nie dawali im żadnych szans.

Jego zdaniem do pokonania choroby często wystarczy jeden cykl płukania guza roztworem sody oczyszczonej, a przy bardzo ciężkich stadiach zwykle wystarczają cztery cykle.

Candida nie toleruje środowiska zasadowego, a soda oczyszczona w prosty sposób zwiększa alkaliczność krwi, co prowadzi do rozpadu guza.

Domowy test na obecność Candida

Podstawowymi objawami (muszą wystąpić przynajmniej dwa), świadczącymi o obecności w naszym organizmie zaawansowanego etapu infekcji grzybem Candida, która może prowadzić w późniejszym etapie do powstawania nowotworów są:

  • przewlekłe zmęczenie;
  • długotrwałe problemy trawienne;
  • nudności;
  • nerwowość i rozdrażnienie;
  • nerwica natręctw;
  • lęk;
  • problemy z myśleniem i koncentracją;
  • nadmierne łaknienie cukru i skrobi;
  • przewlekłe schorzenia skóry;
  • pleśniawki.
kandydoza.jpg
Pleśniawki na języku foto.depositphotos.com

Aby sprawdzić, czy obecność aktywnej Candidy w organizmie, można wykonać prosty test.

Wieczorem stawiamy obok łóżka ½ szklanki wody.

Zaraz po obudzeniu wypluwamy szybko do szklanki to, co mamy w ustach – nie zbieramy śliny, lecz wypluwamy tylko to, co mamy.

Odstawiamy szklankę na 15 minut.

Po upływie tego czasu delikatnie zakręcamy zawartością szklanki.

Jeśli ślina unosi się na powierzchni wody to możemy być spokojni.

Jeśli jednak woda stała się mętna, a ślina opadła na dno, mamy do czynienia z zaburzeniami równowagi Candidy w naszym organizmie.

Antynowotworowa terapia dr Simonciniego

Zdaniem dr Simonciniego najlepszą metodą całkowitego usunięcia nowotworu jest doprowadzenie do bezpośredniego kontaktu z sodą oczyszczoną.

W przypadku nowotworów narządów wewnętrznych najlepsze efekty przynosi podawanie jej bezpośrednio do tętnic w odpowiednich dawkach.

Tullio Simoncini wyjaśnia:

W przypadku zapalenia błony śluzowej nerwu płucnego potrzeba 500 ml 5% lub 8,4% roztworu.

W niektórych przypadkach mieszanina musi być tylko dostatecznie słona.

Ważne jest, aby podczas każdego zabiegu wiedzieć, że kolonie nowotworów powracają pomiędzy 3 a 4 dniem, a do ich rozpadu dochodzi między 4 a 5 dniem.

Dlatego też wymagane jest leczenie przez co najmniej 6 dni.

Leczenie w bardzo ciężkich przypadkach należy powtarzać przez 4 cykle.

Oprócz pragnienia i osłabienia nie występują inne skutki uboczne.

W przypadku nowotworów skórnych należy pocierać zmienione chorobotwórczo obszary 20-30 razy dziennie roztworem 0,7% jodyny.

W podawaniu dożylnym każdego dnia przez kolejne 24 dni podajemy 500 ml 5% rozpuszczonego roztworu sody oczyszczonej.

Nowotwory żołądka, jelita grubego, odbytu i jamy ustnej – przez 30 dni codziennie rano i wieczorem wypijać szklankę ciepłej wody z 1 łyżeczką sody oczyszczonej.

Cysty i różne guzy nowotworowe – zaleca się łączenie sody z miodem, melasą lub syropem trzcinowym, ponieważ rak-grzyb uwielbia cukier i w ten sposób słodycz staje się nośnikiem sody.

Na przykład 1 łyżeczkę miodu mieszamy z jedną łyżeczką sody rozpuszczonej w szklance ciepłej wody.

Pijemy dwa razy dziennie przez 10 dni, co zmienia pH krwi i limfy na zasadowe.

W przypadku biegunki zmniejszamy częstotliwość podawania tego płynu do jednej porcji dziennie.

rak-grzyb-soda.jpg
Woda z sodą oczyszczoną foto.depositphotos.com

Nawracające infekcje grzybicze pochwy – mieszamy 2 litry filtrowanej ciepłej wody z 2 łyżkami sody oczyszczonej i stosujemy roztwór do podmywania miejsc intymnych.

Taka mieszanka zwalcza grzyby, zapobiega nawrotom infekcji i tym samym zmniejsza ryzyko zachorowania na raka szyjki macicy.

Profilaktyka odkwaszająca organizm – jeśli chcemy zapobiec atakowi Candidy w naszym organizmie, musimy odkwasić organizm.

W tym celu 2 razy dziennie przed 3 dni pijemy roztwór sporządzony z filiżanki ciepłej wody i 1 łyżki stołowej sody.

Następnie robimy 10 dni przerwy i powtarzamy kurację przez 3 dni.

Ci, którzy nie mogą znieść smaku rozrobionej sody, mogą spożyć ją na sucho i popić letnią wodą.

Włoski onkolog swoim odkryciem zszokował medyczny świat.

W mediach zorganizowano na niego nagonkę, podważano jego kompetencje, a następnie skazano na trzy lata pozbawienia wolności.

Na szczęście dr Simoncini nie poddał się, nie dał się zastraszyć i po uwolnieniu kontynuował swe badania, by w czasach gdy ludzie masowo umierają na nowotwory i szerzy się popularność niosącej śmierć chemioterapii, dawać ludziom szansę na alternatywną, skuteczną i bezpieczną metodę całkowitego wyleczenia raka.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.