ANGLIA STRASZY „NOWYM WARIANTEM” KORONAWIRUSA

Brytyjski sekretarz zdrowia Matt Hancock twierdzi, że eksperci od Covid-19 w Anglii zidentyfikowali „nowy wariant” koronawirusa. Ich zdaniem może być on odpowiedzialny za „szybsze rozprzestrzenianie się” wirusa w całej południowej Anglii.

W swoim oświadczeniu Hancock powiedział:

W ciągu ostatnich kilku dni, dzięki naszym światowej klasy ekspertom w zakresie zdolności genowych zidentyfikowaliśmy w Wielkiej Brytanii nowy wariant koronawirusa, który może być powiązany z szybszym rozprzestrzenianiem się choroby w południowej Anglii.

Powiedział również, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby szczepionka nie zadziałała przeciwko nowemu wariantowi wirusa.

Zdaniem Hancocka ilość przypadków nowych wariantów koronawirusa „szybko rośnie” – szybciej niż w przypadku znanego już wariantu:

Obecnie zidentyfikowaliśmy ponad 1000 przypadków z tym wariantem, głównie w południowej Anglii, chociaż przypadki zidentyfikowano w prawie 60 różnych obszarach władz lokalnych. A liczby szybko rosną.

Oczywiście brytyjscy „eksperci” medyczni twierdzą, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby ta mutacja nie reagowała na szczepionkę przeciw Covid-19.

Dlatego też brytyjski sekretarz zdrowia tak chętnie nawoływał do podejmowania szybkich i zdecydowanych działań, które są „absolutnie niezbędne, aby opanować tę śmiertelną chorobę podczas wprowadzania szczepionki”.

Przypadek? Ciekawe zrządzenie losu? Czy raczej czysta hipokryzja?

W momencie, kiedy na rynek wprowadzana jest szczepionka przeciw Covid-19 o niepotwierdzonej skuteczności i mogąca skutkować wieloma zmianami ubocznymi, „nagle” w Anglii pojawia się „nowy wariant” koronawirusa, na który ta sama szczepionka ma działać!

Czy naprawdę ktoś jeszcze wierzy w ten „zbieg okoliczności”?

⇒ Czytaj także: CZTERY OSOBY Z PARALIŻEM TWARZY PO SZCZEPIONCE COVID-19 FIRMY PFIZER

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.