AUTONOMIA ZAŁĘSK – TUTAJ NIE PŁACISZ PODATKÓW, A STATUS TWÓJ OKREŚLA PRAWO NATURALNE

Autonomia Załęsk to nowy, działający legalnie i alodialnie podmiot w przestrzeni relacji międzynarodowych. Rezydenci Autonomii Załęsk nie podlegają jurysdykcji „Rzeczpospolita Polska”. III RP jako korporacji zarejestrowanej w USA. Jak zostać jej rezydentem?

Obszar Rzeczypospolitej Polskiej wraz z jej Rdzenną Ludnością znajduje się pod kontrolą korporacji USA, która poprzez ustanowionych funkcjonariuszy i stworzony holding/korporację „RZECZPOSPOLITA POLSKA” III RP jako: POLAND REPUBLIK OF SEC(jako: gov.pl)/EDGAR NR.: CIK #0000079312 symuluje działanie suwerennego państwa.

Znikoma część urzędników ma świadomość, że pracuje dla korporacji, która ciemięży Ludność Rdzenną podatkami, antyludzkimi przepisami i obowiązkami, które są nielegalne, a mają na celu tylko wyzysk i wyniszczenie Ludności.

Od lat jesteśmy straszeni: karami, mandatami, podatkami, zakazami, nakazami, a teraz pseudo pandemią i toksycznymi szczepionkami.

Odbiera nam się prawo wolności, decydowania o sobie, o własnym zdrowiu.

Ogranicza i tak topniejące zasoby naturalne.

Manipuluje ludzkimi umysłami, zmusza do czynienia zła, do przyjmowania postawy „człowiek człowiekowi wilkiem”.

NIELEGALNOŚĆ WŁADZY III RP TO FAKT (dokumenty potwierdzające tę sytuację do pobrania www.wolnyczlowiek.eu/dokument1 oraz www.wolnyczlowiek.eu/dokument2).

Tak samo tzw. urzędy, ministerstwa, sądy działają nielegalnie, symulując działanie organów władzy państwowej a w rzeczywistości są Prywatnymi Firmami.

www.wolnyczlowiek.eu/dokument12

Proszę zwrócić uwagę że Firma pod tytułem handlowym Urząd Miast potwierdza brak kontraktu z osobą prawną Paweł Ryszard Siepsiak (c) (art. 43 k.c.) jak i z żywym-Człowiekiem którego status w przestrzeni międzynarodowej określa się symbolem L.S. (Living Soul; żywa dusza).
Brak kontraktu (umowy) to brak relacji prawnej jakiejkolwiek służebności, poddaństwa i podatków.

Ogromna część pracowników administracji, urzędników a nawet niektórzy sędziowie nie wiedzą, że pracują dla okupanta.

Dla wielu ludzi zniewolonych przez media może to być szok.

Trudno im uwierzyć, że to zaplanowany zamach i zbrodnia na nas – Polakach.

Najlepszym dowodem dla nich będzie odłączenie się na 6 dni od wszelkich przekazów medialnych i niektórych ludzi, by zacząć obserwować siebie i życie wokół.

Możesz się nie zgadzać, możesz czuć żal, gniew, złość, nienawiść, pluć jadem, ale fakty mówią same za siebie.

Masz jednak wybór – ZAWSZE – i tego Ci nie mogą zabrać!

PAMIĘTAJ – WOLNA WOLA TO TWOJE PRAWO NATURALNE.

Możesz podjąć działania aby stworzyć własną Autonomię jak też nawiązać współpracę celem uzyskania tytułu rezydenta Autonmii, tworzyć społeczność, organizując się i tworząc Eko wioski.

Tutaj Ludzie żyją zgodnie z Prawem Naturalnym, którego naczelną zasadą jest nie krzywdź i nie pozwól krzywdzić siebie i innych. Żyj uczciwie.

Rezydenci Autonomii Załęsk nie jedzą ciał zwierząt, szanują przyrodę, wyzbywają się nienawiści, są sprawiedliwi, potrafią żyć właściwie.

Czas w Autonomii Załęsk liczony jest wedle jej własnego kalendarza (12 miesięcy, 360 dni w roku z datą 1.01.1 r. jako dniem rozpoczęcia i ustanowienia Autonomii).

autonomia-załęsk.jpg

Rezydentom Autonomii Załęsk przysługuje naturalna, przyrodzona, niezbywalna godność Człowieka.

Nie płacą podatków i danin.

Nie podlegają prawu stanowionemu.

Korzystają z zakresu prawa międzynarodowego w zakresie dla nich właściwym zgodnym z Prawem Naturalnym.

Więcej  o samej Autonomii Załęsk – TUTAJ.

⇒ Czytaj także: III RP TO SYJONISTYCZNA FIRMA ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312

POZNAJ SWOJEGO CHOCHOŁA, CZYLI JAK SYSTEM ZROBIŁ Z CIEBIE KUKŁĘ

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.