DANIA ODRZUCA NWO I KOŃCZY Z BLOKADAMI COVIDOWYMI – Odkrywamy Zakryte
DANIA ODRZUCA NWO I KOŃCZY Z BLOKADAMI COVIDOWYMI

Rząd Danii oficjalnie wyrzekł się „Nowego Porządku Świata”, znosząc wszelkie restrykcje związane z blokadą od 10 września 2021 roku.

Dania zdecydowała się przestać uznawać Covid-19 za „choroba będąca krytycznym zagrożeniem dla społeczeństwa”, co oznacza, że ​​wszelkie ograniczenia dobiegły końca.

W rezultacie 10 września 2021 r. porzucono ograniczenia, które wprowadzono w związku z Covid-19, bo tego dnia minął też termin wygaśnięcia zarządzenia wykonawczego klasyfikującego Covid-19 jako „chorobę krytyczną dla społeczeństwa”, które zostało uchwalone przez Komisję Epidemiczną duńskiego parlamentu 10 marca 2020 r.

Zniesiono ograniczenia przemieszczania się, zakazy organizowania dyskotek, spotykania się w restauracjach, barach, wydarzeniach sportowych itd.

Aby wziąć udział w imprezie plenerowej na ponad 2000 osób nie potrzeba już paszportu covidowego.

Zmiana podejścia nie wpłynęła jednak na przepisy dotyczące podróży do Danii, które są regulowane  odrębną umową międzypartyjną, która wygasa w październiku.

⇒ Czytaj także: „NOWY ŁAD” (NWO) VS NOWY ŚWIAT

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.