WIBRACJA MIŁOŚCI LECZY I GENERUJE WSZYSTKO

Komórki rakowe najbardziej boją się wibracji „miłości”! Badania wykazały, że wiele osób choruje na brak „miłości!” Dr David Hawkins jest znanym lekarzem w US i leczył wielu pacjentów na całym świecie. Mówi, że widząc pacjenta, zna już przyczynę choroby. Powiedział, że jego pacjenci nie mówią o miłości, mówią tylko o bólu, urazie, frustracji, cała paczka jest uwięziona w ciele pacjenta.

Dr Hawkins powiedział: „Wielu ludzi choruje, ponieważ nie mają wibracji miłości, tylko odczuwają ból i frustrację.

Ludzie o częstotliwościach wibracji poniżej 200 łatwo zachorują. „Częstotliwość wibracji jest powszechnie znana jako pole magnetyczne.

David Hawkins odkrył, że ludzie chorzy na ogół mają negatywne myśli. Przy częstotliwości wibracji wyższej niż 200 ludzie nie chorują.

Na ogół twoi pacjenci mają częstotliwość wibracji poniżej 200.

Jakie myśli mają częstotliwość wibracji poniżej 200?

Ludzie, którzy lubią twierdzić, obwiniać i nienawidzić innych, częstotliwość wynosi tylko około trzydziestu lub czterdziestu, którzy nieustannie oskarżają innych, zmniejszają dużo energii, tak że częstotliwość wibracji wynosi poniżej 200.

Ci ludzie łatwo zapadają na wiele różnych chorób.

Najwyższy wskaźnik wibracji to 1000, a najniższy to 1.

Powiedział, że na tym świecie najwyższa częstotliwość wibracji, jaką widział, to 700, ich energia jest szczególnie wystarczająca, gdy pojawiają się ci ludzie, mogą wpływać na lokalne pole magnetyczne.

Kiedy pojawia się osoba o wysokiej energii, jej energia sprawia, że ​​pole magnetyczne wszystkich rzeczy jest piękne i spokojne, ale gdy osoba ma wiele negatywnych myśli, nie tylko rani siebie, ale otaczające ją pole magnetyczne staje się złe.

wibracja miłości

Dr Hawkins powiedział, że przetestował miliony przypadków i zbadał różne rasy na całym świecie. Odpowiedź jest taka sama.

Dopóki częstotliwość wibracji jest mniejsza niż 200, osoba jest chora. Jeśli będzie ich więcej niż 200, nie będą chorować.

Jakie są myśli powyżej 200?

Chciałbym dbać o innych, współczucie, miłość, dobre uczynki, tolerancję itp.

Są to wysokie częstotliwości wibracji, od 400 do 500.

Zamiast tego, podobnie jak nienawiść, gniew, obwinianie, uraza, zazdrość, wybredność wobec innych, egoistyczne rzeczy, uważają się tylko za siebie, bez względu na uczucia innych uczuć, częstotliwość wibracji tych osób jest niska.

Te wibracje o niskiej częstotliwości prowadzą również do raka, chorób serca i innych chorób. Powiedział nam, że myślenie z medycznego punktu widzenia jest naprawdę niesamowite, myśl ma ogromny wpływ na zdrowie ludzi.

Siła miłości

Po tym, jak japoński wiolonczelista Sean zachorował na raka, próbował walczyć z chorobą, ale czuł się coraz gorzej.

Postawił swój umysł i postanowił pokochać wszystkie komórki rakowe w swoim ciele.

Dotkliwy ból związany z rakiem postrzegał jako „usługę budzenia”, z błogosławieństwem i wdzięcznością.

Znalazł to dobrze. Postanowił więc kochać całe swoje życie, w tym wszystkich, wszystko.

Po pewnym czasie nieoczekiwane było zniknięcie wszystkich komórek rakowych.

Później został znanym terapeutą w Japonii.

To jest esencja życia, „MIŁOŚĆ”

Skuteczna pomoc psychologiczna kliknij TUTAJ

⇒ Czytaj także: LOKACJA BIOKWANTOWA, SYMBIONT-DUSZA – ROZWINIĘCIE PRZEKAZU

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.