NOVAVAX ROZPOCZYNA TESTY ŁĄCZONEJ SZCZEPIONKI PRZECIW COVID I GRYPIE

Amerykański producent szczepionek Novavax Inc poinformował, że rozpoczął wczesną fazę prób szczepionki 2w1. Łączy ona w sobie niezatwierdzoną jeszcze szczepionkę Covid-19 ze szczepionką firmy NanoFlu przeciwko grypie.

W Australii prowadzone są badania dotyczące wspólnego zastrzyku przeciwko Covid i grypie.

Producent Novavax poinformował, że rozpoczął badanie na wczesnym etapie, w którym wzięło udział 640 zdrowych osób dorosłych w wieku od 50 do 70 lat, aby przetestować bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki skojarzonej.

Osoby włączone do badania były wcześniej zakażone Covid-19 lub otrzymały zatwierdzoną szczepionkę co najmniej osiem tygodni przed rozpoczęciem badania Novavax.

W badaniu, które odbywa się w Australii, uczestnicy otrzymają szczepionkę NVX-CoV2373 Covid-19, która czeka na zatwierdzenie, w połączeniu z zastrzykiem przeciw grypie NanoFlu.

Koktajl ten zawiera również adiuwant Matrix-M.

Firma chwali się, że połączenie tych dwóch szczepionek może prowadzić do większej wydajności systemu opieki zdrowotnej i osiągnąć wysoki poziom ochrony przed Covid-19 i grypą za pomocą jednego zastrzyku.

Novavax nie spodziewa się wyników badań do pierwszej połowy 2022 r.

Firma już wielokrotnie opóźniała wniosek o zatwierdzenie swojej szczepionki przeciwko Covid-19.

I w tym miejscu warto poświęcić czas na chwilę refleksji… Najpierw była kampania szczepień przeciw grypie, których ludzie unikali. Później zastraszyli społeczeństwo PLANdemią i wymyślili „cudowne” szczepionki antycovidowe. Teraz proponują Ci koktajl 2w1.

Myślisz, że do czego to zmierza?

⇒ Czytaj także: SZCZEPIENIE PRZECIW GRYPIE – BARDZO WAŻNA ANALIZA! CZ. 1

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.