BEYOND5 – KROK DO 6G, KTÓRY ZAMIENI KAŻDEGO W CYFROWY ZAPIS

Beyond5 – to projekt, o którym nie usłyszysz w tzw. mediach głównego nurtu. Nie przeczytasz też o nim w codziennej gazecie, chociaż jego część realizowana jest w Polsce. Dlaczego? Ano dlatego, że niekoniecznie byłbyś zadowolony, gdybyś wiedział, co szykują dla ciebie globaliści. A szykują niemało, bo chcą, abyś zamienił się w cyfrowy zapis i przeniósł swoje życie do sieci. Szczegóły poniżej.

Czym jest Beyond5?

Beyond5

to skrót od Building the fully European supplY chain on RFSOI, enabling New RF Domains for Sensing, Communication.

Jest to projekt, który będzie jednoczył wszystkie systemy 5G, wszystkie systemy komputerowe w jedną całość.

Oficjalnie ma on umożliwić odkrywanie nowych rozwiązań pomocnych w dalszym rozwijaniu nowoczesnych systemów komunikacji znanych jako technologia 5G.

W projekcie bierze udział 36 placówek badawczych z Unii Europejskiej, Szwajcarii i Izraela, w tym jeden ośrodek z Polski, mianowicie naukowcy z Politechniki Gdańskiej.

Całkowity budżet, który przeznaczono na realizację Beyond5, wynosi 97 mln euro.

Krok do 6G

Około dziesięć lat temu wymyślono wyrażenie „Beyond 4G” (B4G), aby odnieść się do potrzeby wykroczenia poza to, co obecnie przewiduje się w ramach ewolucji 4G za pośrednictwem standardu LTE.

Ponieważ nie było jasne, co może wiązać się z 5G, a w tym czasie pracowały tylko prototypy na poziomie R&D, termin B4G trwał przez chwilę, odnosząc się do tego, co może być możliwe i potencjalnie przydatne poza 4G.

Podobnie jak B4G, Beyond5G (B5G) można postrzegać jako ścieżkę do rozwoju technologii 6G, która sprawi, że możliwości piątej generacji i aplikacje 5G staną się słabe w porównaniu z innymi, nowszymi.

Oczekuje się, że technologia 5G (i wynikające z niej aplikacje i usługi) będą w dużej mierze odskocznią na rynku technologii 6G.

Inaczej mówiąc, podobnie jak 3G nie dodało wartości merytorycznej, ale stworzyło pomost do 4G/LTE, 5G będzie działało jako katalizator dla rynku 6G.

beypnd5-6g.jpg
foto.depositphotos.com

5G ma utorować drogę do ekspansji technologii immersyjnych (łączących świat realny z cyfrowym), ale prawdziwie bogate wrażenia dla użytkownika mają pojawić się dopiero, gdy rynek technologii 6G będzie w pełni rozwinięty.

Zdaniem naukowców technologia 6G bardziej niż kiedykolwiek wcześniej będzie stanowić zintegrowany zestaw wcześniejszych technologii.

Kilka kluczowych technologii zbiegnie się z 6G, w tym sztuczna inteligencja, analityka dużych zbiorów danych i informatyka.

Ponadto funkcje 6G nowej generacji w zakresie wykrywania, obrazowania i określania lokalizacji wygenerują ogromne ilości danych, którymi potężny system będzie zarządzać w imieniu właścicieli sieci, usługodawców i właścicieli danych.

Wprowadzenie 5G toruje drogę dla dużej części tej konwergencji.

Narzędzie NWO

Pozostaje nam tylko zadać sobie pytanie: czy ludzkości potrzebna jest technologia 5G, 6G czy kolejne?

Nie, nam nie.

Te wdrożenia i „udogodnienia” technologiczne, na które idą olbrzymie pieniądze i z których to finansowanych będzie 36 placówek badawczy i tysiące ludzi na świecie, potrzebne są IM – globalistom, którzy od dawna chcą wprowadzić Nowy Porządek Świata.

To właśnie bez tych technologii nie będzie poprawnie działał ich system, nie przebiegnie pomyślnie plan kontroli każdej istoty na planecie.

I żadne protesty tego nie powstrzymają, bo stoją za tym zbyt duże pieniądze i zbyt wielka siła potrzeby kontroli.

Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, co za chwilę się stanie…

Z tego, że niby będziemy żyć w „wolnym świecie”, a tak naprawdę staniemy się jedynie cyfrowym zapisem, numerkiem w komputerowym systemie.

cyfrowy-zapis.jpg
foto.depositphotos.com

Spójrzcie na to, jak łatwo przychodzi państwu odbieranie nam fizycznego istnienia na papierze, jak łatwo przeniesiono naszą tożsamość z form dokumentów papierowych do systemów elektronicznych.

Myślisz, że to się zatrzyma?

Nie! Z każdym kolejnym „innowacyjnym” pomysłem globalistów dążących do NWO, z każdym kolejnym projektem typu Beyond5 ta machina nakręca się jeszcze mocniej.

Ludzkość nie zobaczy tego teraz, dziś, jutro…

Większość, nawet i ci, którzy dumnie dziś nad takimi projektami pracują, przebudzi się, gdy już będzie za późno i wówczas może uronią łzę nad tym, do czego przyłożyli rękę.

Wystarczy popatrzeć na ostatnie wydarzenia i całą tę „pandemię” koronawirusa.

Działania rządów na całym świecie w walce z „pandemią” doskonale pokazują, że cel jest tylko jeden – wrzucić ludzkość do komputera.

Sprawić, by każdy stał się cyfrowym numerkiem.

Zniszczyć życie, jakie znamy i przenieść rzeczywistość do komputerowych systemów.

Sprawić, by w internetowym świecie toczyło się wszystko – praca, nauka, zakupy, rozmowy, leczenie, rozrywka, miłość, seks itd.

Załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet. Studiuj przez Internet. Rób zakupy przez Internet. Zamów e-receptę. Rozmawiaj przez Internet. Randkuj przez Internet… – to błędne koło nie ma końca…

Rząd zachęca wszystkich Polaków do pobierania aplikacji ProteGO Safe, bo dzięki niej „pokonamy koronawirusa” – większej bredni nie mogli wymyślić?!

Kto jest na tyle głupi, tak – właśnie głupi – by na własne życzenie, dobrowolnie ściągnąć na siebie bat kontroli i kajdany zniewolenia?! No proszę, ktoś chętny?

Uzależnienie ludzkości od cyfrowego świata ma właśnie taki cel – masz się stać kodem, ale nie genetycznym.

Kodem cyfrowym, łatwym do namierzenia i inwigilacji, a ułatwiać to mają nowoczesne technologie właśnie wprowadzane przez globalistów zaangażowanych w NWO.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: „GLOBALNA PLANDEMIA” – LIST NA PRZEBUDZENIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=n2_-oLW4AAQ