Poznańska grupa aktywistów LGBT i znany tamtejszy aktywista Arkadiusz Kluk będzie prowadzić „edukację” seksualną w szkołach na terenie Poznania. Grupa Stonewall, bo o niej mowa, odpowiada za różne akcje na rzecz „tolerancji” i „równości”. Jej założyciel publicznie chwali się tym, do czego dochodzi w jego środowisku. A dzieje się wiele okropności i  ta „wiedza” będzie szerzona wśród dzieci i młodzieży!

Sponsoring „edukacji” seksualnej LGBT

Urząd miasta w Poznaniu po raz kolejny przeznaczył pieniądze podatników na dotacje „edukacji” seksualnej w szkołach.

Po raz kolejny dofinansowanie to otrzymała Grupa Stonewall z Poznania, będąca częścią lobby LGBT.

Stonewall odpowiada m.in. za „parady równości” na ulicach Poznania oraz prowadzenie lekcji na temat „tolerancji” i „równości”.

Grupa cieszy się dużym poparciem i wsparciem finansowym władz miasta.

W poprzednich latach Grupa Stonewall otrzymała na promocję perwersji seksualnych kilkadziesiąt tysięcy złotych z pieniędzy podatników.

Ostatnio przyznano jej 23 000 zł dotacji na organizację propagandowych warsztatów promujących homoseksualizm w szkołach na terenie miasta w ramach programu „Szkoła strefą wolną od homofobii i transfobii”.

Seks grupowy i nagie zdjęcia – to mnie jara!

Założyciel i były prezes grupy – Arkadiusz Kluk słynie z kontrowersyjnych i oburzających wypowiedzi.

Kluk udzielił wywiadu Mariuszowi Drozdowskiemu, homoseksualnemu działaczowi LGBT, który kilka lat temu publicznie oznajmił, że jest pedofilem i uwielbia „szczupłych, młodych chłopców”.

Były prezes Stonewall stwierdził w rozmowie, że w środowisku aktywistów LGBT standardem jest seks grupowy pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Kluk pochwalił się także, że posiada profil na pornograficznym portalu gejowskim, którego użytkownicy wymieniają się rozbieranymi zdjęciami za pieniądze:

Moja naga fotka (…) jest w tysiącach gejowskich mieszkań, do których trafił kalendarz jednego z czasopism LGBT (…) w telefonach i wiadomościach na Instagramie wielu osób też jest ich sporo. Nigdy się z tym nie kryłem – flirt powiązany z wymianą nagich zdjęć po prostu mnie jara.

Zapytany „czy walczy o wolność do bycia nagim”, odparł: „Przecież w pewnym sensie jest to też edukacja seksualna – zerwanie z jakimś tabu”.

Widać więc jak ma jego zdaniem wyglądać seksualna „edukacja” dzieci i młodzieży w szkołach Wielkopolski.

Arkadiusz Kluk obecnie zajmuje się prowadzeniem Lokum Stonewall – należącego do stowarzyszenia klubu gejowskiego w Poznaniu.

O tym, co dzieje się za drzwiami tego miejsca, możemy dowiedzieć się ze zdjęć publicznie umieszczanych w sieci:

I to właśnie takim ludziom miasto powierzyło kilkadziesiąt tysięcy złotych na „edukację” uczniów, by skłonić ich do akceptacji „różnorodności seksualnych”!

Nowe „obyczaje”

Prowadzona w ten sposób „edukacja” seksualna oraz rozmaite programy szkolne dotyczące „tolerancji” i „dyskryminacji” mają tylko jeden cel – jest nim zamienienie dzieci i młodzieży w niewolników seksualnych, o czym otwarcie mówią aktywiści LGBT.

Oni nie ukrywają, że ich „styl życia” i podejście do seksualności człowieka jest skupione na oddawaniu swego ciała bez oporów, rozwiązłości i realizowaniu coraz mocniejszych perwersji seksualnych.

Potwierdza to nawet sprzyjający lobby LGBT seksuolog prof. Zbigniew Izdebski, który w jednym z wywiadów przyznał, że na podstawie swoich badań może powiedzieć, że homoseksualny mężczyzna może mieć tak około 200 partnerów seksualnych.

Grupowy seks pod wpływem narkotyków i alkoholu, publikowanie zdjęć własnych genitaliów w Internecie, regularna masturbacja, oddawanie się praktykom homoseksualnym, posiadanie wielu partnerów seksualnych jednocześnie – to nowa forma „obyczajowości”, którą aktywiści LGBT próbują narzucić polskiemu społeczeństwu, a w szczególności dzieciom i młodzieży.

Bądź na bieżąco z kwestiami „edukacji” seksualnej i pedofilii: https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/

⇒ Czytaj także: PRAWDZIWE PLANY AKTYWISTÓW LGBT WOBEC POLSKICH DZIECI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.