PANDEMIA: WYNALEZIENIE CHOROBY ZWANEJ STRACHEM

„Pandemia” – słowo to jest podobne do słowa „panika”, a nawet „pandemonium”. W rzeczywistości „pandemia” wywołuje niemal natychmiastową falę strachu u osób łatwo manipulowanych przez środki masowego przekazu, zanim jakiekolwiek szczegóły dotkną nawet powierzchni lub kontekstu, w którym jest ono używane. Ci, którzy wygrywają na szachownicy tajnej kontroli ludzi, wiedzą, że kierując się słowem „pandemia”, otrzymują skuteczną broń, aby psychicznie osłabić opór osób podatnych na irracjonalne nastawienie.

Tak więc w świecie silnie uwarunkowanym środkami masowego przekazu broń strachu ma ogromną moc psychologiczną.

Doskonale obrazuje to historia koronawirusa.

Celowo zaprojektowany komunikat o strachu, napompowany do maksymalnej objętości i rozproszony na całym świecie, natychmiast spowodował, że większość ludzi poczuła się bezsilna.

Pojawiła się myśl: problem jest duży – a my ludzie czujemy się mali.

To był jednak dopiero początek pułapki, która zabarwił każdy aspekt codziennego życia.

Większość ludzkości przeszła proces edukacji, którego skuteczność zależała od postrzeganej siły jakiegoś „autorytetu” do wywierania niekwestionowanego kontrolnego wpływu na ogólny kierunek życia.

W toczącej się obecnie bitwie o „kontrolującego świat” na powierzchni pojawiają się teraz w dużej mierze ukryte motywy działania.

Koronawirus stał się klinem pełnym osobliwości.

W rzeczywistości istnieje tak wiele bezsensownych czynników związanych z medialnymi próbami informowania o tym, co się dzieje, że można poczuć się oszołomionym i zdezorientowanym tylko wtedy, gdy spróbuje się śledzić na bieżąco scenariusz rozwoju „pandemii”.

W tym indukowanym stanie psychozy ludzkość łatwo ulega wszelkiego rodzaju sztuczkom – i właśnie tego jesteśmy świadkami.

Wielu czytających to będzie już zaznajomionych z ambicjami „elity” kontrolującej naszą planetę i będzie wiedziało, że wcześniej zaplanowana faza chaosu społecznego i gospodarczego jest kluczowym czynnikiem w ich próbach wprowadzenia totalitarnego Nowego Porządku Świata.

Jesteśmy teraz w tej fazie.

Jej sukces zależy od dużej grupy ludzi postępujących zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez polityczne marionetki głębokiego państwa i tchórzliwego powtarzania tych instrukcji przez media głównego nurtu.

Po raz kolejny kluczową rolę odgrywa tutaj karta strachu.

Tym razem, utrzymując stały poziom lęku i histerii, jednocześnie pracując nad tym, aby osoby zdolne do odkrywania prawdziwej natury oszustwa zostały zmuszone do milczenia, egzekwowane są zamierzone punkty.

Cała „elita” utrzymuje swój pęd oparty na czystym odgórnym oszustwie i wyzysku.

Jednak ci, którzy to przyjmują, wydają się nie zwracać uwagi na fakt, że są wykorzystywani na rzecz totalitarnego ideału.

Nie buntując się w obliczu takiego traktowania – lecz stosując się do niego – milczenie ludności stanowi podstawę własnego poniżenia i niewoli.

strach-koronawirus.jpg
foto.depositphotos.com

Metody te były ciągle praktykowane w historii świata i za każdym razem z perspektywy czasu widać motywację do obsesji na punkcie władzy i kontroli, a sprawcami jest niewielka liczba psychopatycznych despotów.

Dzieje się to niezależnie od tego, czy ich ataki przybierają formę siły militarnej, dogmatu religijnego, czy współczesnych maniaków kontroli korporacyjnej i bankowej.

Ważne jest, że dramat jest dobrze zarządzany na scenie ogólnoświatowej, a „potęga wywołuje strach”.

Jaki tym razem jest plan?

W przypadku Covid-19 jego pojawienie się na scenie – a przynajmniej rozpowszechnianie historii o czymś pod tą nazwą – jest tak zaplanowane, aby odwrócić uwagę od przyspieszenia instalacji tego, co wpisuje się w ramy totalitarnego Nowego Porządku Świata.

Na przykład wprowadzenie sieci 5G, zdigitalizowana inteligentna sieć i „Internet rzeczy”, zrobotyzowany system transportu, programy nadzoru populacji i rozpoznawania twarzy, nowe szczepy organizmów zmodyfikowanych genetycznie, szczepionki itd.

Dodatkowo fakt, że Chiny były prawdopodobnie początkowym celem tej broni biologicznej, nie umniejsza bardziej powszechnego celu, jakim jest zakłócenie światowej gospodarki jako całości.

Skuteczność tego zakłócenia zależy od tego, czy większa część populacji zostanie zmieciona do bańki ślepej wiary w autentyczność „wirtualnej” fabuły.

Pozostaje kwestia tego, że tym razem zarządzanie sceną jest dość słabe.

Pojawia się mnóstwo sprzecznych i irracjonalnych działań ograniczających narzuconych nam z góry.

W rzeczywistości jest to farsa, która dąży do wsparcia państwa policyjnego, a głównym narzędziem do jej budowania jest dobrze wyćwiczona sztuka rozprzestrzeniania strachu i paniki.

Dlatego każdy z nas, kogo kolana nie zmieniły się w galaretę i kogo mózg nie zmienił się w miazgę kontrolowaną umysłem, musi poświęcić chwilę, aby śmiało i zdecydowanie zmierzyć się z tymi trzema słowami: „Nie zgadzam się!”.

Jeżeli odrzucisz kontrolowaną chorobę zwaną strachem, wystąpisz przeciwko fałszywemu prawu manipulowanego status quo.

Wykorzystaj tę chwilę, pomyśl, zastanów się i stanowczo stań do walki z duchami chaosu i strachu.

⇒ Czytaj także: „ZATOPIONA ŁÓDŹ” – NIEZWYKŁA PRZYPOWIEŚĆ O STRACHU PRZED ZMIANĄ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.