BILL GATES NAWOŁUJE DO RZĄDOWEGO KARANIA ANTYSZCZEPIONKOWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Bill Gates wezwał rządy na całym świecie do nałożenia kar na użytkowników serwisów online, którzy kwestionują wymagania dotyczące noszenia masek i przyjmowania szczepionek.

W nowym 30-minutowym  wywiadzie  z brytyjskim politykiem Jeremym Huntem, Gates omówił „gotowość na pandemię” i obecny globalny rozwój szczepionek.

Gates podkreślił znaczenie ukrywania tego, co nazwał „fałszywymi informacjami” dotyczącymi koronawirusa i towarzyszących mu „szczepionek”.

Ubolewał nad wzrostem tzw. wahań przed noszeniem maseczek i przyjmowaniem szczepionek.

Zamiast polegać na mediach społecznościowych w celu uregulowania tego, „co powinno krążyć” w Internecie w związku z dyskusjami naukowymi na temat medycyny i szczepionek na COVID, Gates zasugerował, że rządy powinny „zintensyfikować” kontrolę cenzury mediów internetowych.

Skrytykował takie serwisy jak Facebook i szydził z ich motywacji do publikowania treści jako dalekich od „prawdy”, jednocześnie opowiadając się za przejęciem nadzoru nad dyskusjami internetowymi przez rządy.

Argumentował, że nie jest „realistyczne” oczekiwanie, że Big Tech zacznie wystarczająco mocno moderować publikowane wpisy, dlatego to „ostatecznie rządy zdecydują o teoriach spiskowych: czy muszą być one podwójnie sprawdzane? Czy muszą spowolnić ich rozprzestrzenianie się? Czy trzeba tam umieścić przeciwwagę dla fałszywych poglądów?”

Po wyrażeniu pewnego niezadowolenia z globalnej reakcji na COVID-19, Gates wyjaśnił, że teraz chce, aby politycy planowali „przyszłe pandemie” na podstawie skoordynowanych wysiłków z 2020 roku.

Wezwał na przykład do utworzenia „pandemicznej grupy zadaniowej w WHO [Światowej Organizacji Zdrowia]”, która przeprowadzałaby symulacje ataków bioterrorystycznych na lotniskach.

Gates zasugerował, że grupa zadaniowa wymagałaby „dziesiątek miliardów” inwestycji ze strony narodów z całego świata, aby przygotować się na możliwość wyprodukowania broni biologicznej.

Takie działania uznał za priorytet w dokonywaniu przydziałów finansowych na dalsze lata z „pandemią”.

⇒ Czytaj także: BRYTYJSKA AGENCJA REGULACJI LEKÓW JEST FINANSOWANA PRZEZ BILLA GATESA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.