BRYTYJSKA AGENCJA REGULACJI LEKÓW JEST FINANSOWANA PRZEZ BILLA GATESA

Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest głównym sponsorem brytyjskiej Agencji Regulacji Produktów Medycznych i Opieki Zdrowotnej – MHRA. Tym samym to Gates i jego ekipa mają decydujący głos i wpływ na to, jaki lek, szczepionka lub inny produkt zostanie uznany za bezpieczny i wdrożony do sprzedaży.

Tak się składa, że ​​Fundacja Gatesa posiada również znaczne udziały zarówno w firmie Pfizer, jak i BioNTech.

W czerwcu 2021 r. MHRA wydała zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych „szczepionki” mRNA firmy Pfizer / BioNTech do stosowania u dzieci w wieku 12 lat i starszych.

Stało się tak pomimo faktu, że 86% dzieci doświadczyło reakcji niepożądanych, od łagodnych do poważnych w bardzo krótkim i małym badaniu klinicznym testującym ten preparat.

Czy to jest szokujące? Cóż… czy naprawdę powinniśmy być tym zaskoczeni, biorąc pod uwagę fakt, że MHRA jest finansowany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów?

Nawet brytyjska agencja regulacji leków z wielką radością chwaliła się tym faktem:

Z przyjemnością ogłaszamy nowe partnerstwo z Fundacją Billa i Melindy Gates oraz Światową Organizacją Zdrowia, którego celem jest znaczna poprawa monitorowania bezpieczeństwa leków w krajach o niskich i średnich dochodach (LMIC).

Nowe leki i szczepionki przeciwko chorobom takim jak malaria i HIV mogą być wprowadzane po raz pierwszy w LMIC, gdzie istnieją słabe lub brak systemów regulacyjnych umożliwiających skuteczne monitorowanie bezpieczeństwa. Te nowe terapie zostały opracowane z myślą o pilnych potrzebach zdrowia publicznego, dlatego też ważna jest potrzeba szybkiego gromadzenia i analizowania informacji na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności.

Bez skutecznego systemu programy zdrowia publicznego są zagrożone, a pacjenci mogą ucierpieć, z powodu niepożądanych reakcji na leki. Może to w konsekwencji podważyć program i spowodować utratę zaufania do produktu lub szczepionki. Ostatecznie może to prowadzić do niższego wchłaniania, a tym samym do nieskutecznego leczenia choroby.

WHO i Fundacja Gatesa uruchomiły „Projekt Smart Safety Surveillance” (znany również jako Projekt 3-S), aby pomóc LMIC w identyfikacji, ocenie i odpowiednim zarządzaniu ryzykiem związanym z nowymi produktami. MHRA dołączy do tej inicjatywy, aby wnieść do projektu wiedzę regulacyjną. Będzie to okres 3 lat, podczas którego planowane jest przeprowadzenie trzech ćwiczeń pilotażowych w różnych warunkach LMIC.

Słowem – plan jest ogólnie taki, by przez najbliższe 3 lata masowo wyszczepić dzieci eksperymentalnymi preparatami, a następnie patrzeć co i jak się z nimi dzieje.

Czy pozwolisz swojemu dziecku na udział w tym chorym eksperymencie, czy zawalczysz o jego wolność?

⇒ Czytaj także: BILL GATES I GEORGE SOROS PO CICHU ŁĄCZĄ SIŁY, BY KONTROLOWAĆ PRZEMYSŁ COVIDOWY

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.